Rasipači mineralnog đubriva

Da li je neko zvao mbv u vezi rasipača? Naime, na sajtu je cena 690€ plus PDV a na Facebook 1110€ sa pdv za rasipac od 1000l, sa hidro otvaranjem proizvodjač Bodrum Farm.
Da li na njemu može da se posebno otvori samo jedna strana?
 
Negde mi je izasla reklama da su za 10ak dana akcije prodali 80 kom pa nastavljaju akciju. Bolje proveri. Iz kabine ne mozes, ali mozes pozadi gde stelujes kolicinu, jednu stranu zatvoris skroz.
 
Ipak je 690 plus PDV.
d73ec1288a38db2577b794248619f186.jpg
 
Ja sam gledao sad sve zavisi dal imaju na stanju jer ide ko alva sa tom akcijom

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Da li je neko zvao mbv u vezi rasipača? Naime, na sajtu je cena 690€ plus PDV a na Facebook 1110€ sa pdv za rasipac od 1000l, sa hidro otvaranjem proizvodjač Bodrum Farm.
Da li na njemu može da se posebno otvori samo jedna strana?
Imas i ovaj u Agro Berzi isto nije skup
353f09bffe84924caa6f306269907179.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
A i najbolji,ja sam se zeznuo pa sam konkurisao za Hms a ne za Donder

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Uzmes ili najjeftiniji Bodrum ili kako se zovu sto ih MBV ima na akciji ili odresis kesu za Donder. I taj najjeftiniji ima da radi posao za malo domacinstvo uz redovno odrzavanje
 
Ja tu kincentraciju nemam da ideakno drzim npr 7m do komsije od sredine traktora. Jedino da se prati red stari od soje,kukurUza...na repistu,strnjici i de je uradjen jedan prohod spremacem jako tesko.
I ja imam taj problem. Verovatno je stvar navike. Par godina brazde budu kao vo kad pisa, al posle prave u piz u materinu. :)
 
E viš derane moraš pratiti orijentire (vodilje) a orijentiri su ti red, brazda, otkos, prava priprema kad drljaš, setvospremiraš uvek ostane neka linija od prohoda koja se vidi i zato uvek kad nešto radiš težiš da držiš pravac da bi ostale operacije mogao lakše da uradiš i pratiš, znači neki red uvek postoji.
 
Pratiš vranu na onom kraju.
Proletos sam pratio džak od veštaka koji sam stavio na kamen. Kad sam presao pola duzi vidim da je to drugi džak koji je neko bacio pa ga vetar doneo ali nije daleko od moje mete, možda metar.
A rasipac... Zvao sam mbv za taj turski za 690 plus PDV ali ga nemaju na stanju. Sutra ću zvati Ćorića da čujem cene pa ću odlučiti.
 
Nazad
Vrh