Rasipači mineralnog đubriva

Vicon RO-M
plus cerada , trim flow koji se dize i spušta iz kabine kada bacaš pored komšije,hidraulično zatvaranje i otvaranje ,posebno zatvaranje leve ili desne strane .2 kompleta lopatica.
 
Jel su to rasipac i kran potpuno razdvojeni na podvozu ili mi se cini?
Odvojeni su ima komsija istu kombinaciju prosao na 50% povracaja pre dve godine. Samo sto je komšija skinuo rodu dole pa je posebno koristi. Inace mana je sto ti blatobrani na podvozu pucaju lome se i otpadaju. Inace rusvaj 892 punu lako vuce i po oranju u prolece.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Na stranim oglasima koliko sam gledao,novi u zavisnosti od opreme,a komp najvise vuce cenu na gore,normalno i model,ista moze biti i preko 20k eura za te Vicone,bas su skupi.
 
Koji je model u pitanju,godiste ?,Ro XL ,Ro Edw ?.Za tu cenu verovatno ima i komp kao opremu ?.Prazni su u proseku tezine 400-600kg ,znaci rus 82-92-1025 ,koji god ako su im iste nazad poluge,ramena i slicno ,ne bi mogli nositi vise od 1000-1200kg max vestaka,i to ako je na njivi prikolica,ovako do tonu.
 
Pa ja sam mozda i precenio kolica,kontam sad da su oko hiljadu eura ?,ako je i tako taj rasipac izadje mnogo ,tj oko 4 hiljade,2 nova dondera u klot verziji ,bez subvencija,a retko ko ih kupuje bez.
 
Za te pare novog dondera ima da kupim od 1200l i da ga nosim samo da puca,mislim na vicon sa kolicima bas ima cenu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
I za 5-6 godina da popravljaš farbu na šrafljenim spojevima. Nije džaba vikon skup, ali se prosečnom paoru ne isplati da ga kupi.
 
Pa za mene skup i Donder vidim ovi bodrumovi u mbv sad na akciji i to bas

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh