Rasipači mineralnog đubriva

Talijanu šta ćeš brže, dovoljno je to.Ja sam uspeo pre izvesnog vremena da bacim veštak na 55 kj u četiri atara i 13 parcela sa Viconom za koga zakačim prikolicu sa veštakom i idem redom od njive do njive.Posao sam odradio od 08 do 19h s'tim da sam se vraćao u selo da dopunim prikolicu jer sam potrošio veštak, rasturio sam se od posla a još sam i koračao na svim parcelama jer nemam navigaciju.
 
Ma ne žalim se ,neću višeda uradim(i ovo mi je mnogo) nego volim da imam spremljen vikon vučeni pa razbacam 10-12 kj i to poorem ,ne volim ovako sve đumle da bacim ,nije mi zbog ničega drugog nego pale i kad treba i kad ne treba.Ali u tom slučaju mali traktor vuče a veliki ore,sad veliki je zauzet pa moram sve pobacati.
Ko radi sve sam bez pomoć bilo koga razume o čemu pričam ja jednostavno emam još jednog vozača na traktorua radnika bilo kakvog neću sa familijom, rodbinom rođacima i prijateljima nisam voljan da poslujem.
 
Bio bih zahvalan ako bi neko ko ima donnder rasipač sa lopaticama 10-16 napisao gde mu stoje lopatice i ostale podatke za rasipanje ureje.
Da ne lutam mnogo jer to po uputstvu se nije pokazalo kod NPK ni približno.
 
Koliko su novi Vicon rasipaci jel zna neko vidim predstavnistvo ima u Ns-u?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Bio bih zahvalan ako bi neko ko ima donnder rasipač sa lopaticama 10-16 napisao gde mu stoje lopatice i ostale podatke za rasipanje ureje.
Da ne lutam mnogo jer to po uputstvu se nije pokazalo kod NPK ni približno.
Vrni se par stranica u fircik, kačio sam link, Danger je tražio. Ili skini aplikaciju Dunger servis na G play.
 
Vicon rasipaca je jako malo po oglasima,mislim na ove sa diskovima naravno.Na Polovni Automobili trenutno 2 komada koliko sam video,i stoje neko vreme,nece da ih prodaju bez kolica,ovako su dosta skupi.
 
Vicon rasipaca je jako malo po oglasima,mislim na ove sa diskovima naravno.Na Polovni Automobili trenutno 2 komada koliko sam video,i stoje neko vreme,nece da ih prodaju bez kolica,ovako su dosta skupi.
Vidim ima ih na prodaju kad polovni kostaju ovoliko koliko tek novi imaju cenu..pozvacu u ponedeljak bas da pitam

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh