Rasipači mineralnog đubriva

Zimske zanimacije da brze prodje vreme.Kolica za rasipac i ruku za dzambo vrece
85163329-536705137193147-4466666975958925312-n.jpg
84596774-180457249964546-7823752159136055296-n.jpg
Gde si nabavio glavcine? I koje su dimenzije podvoza?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Meni deluje jaka cena...
Ima ga moj drugar, ako ne isti onda u brucu sličan, već 10ak godina radi ko doksa... Baš smo pre neki dan divani li o njemu, svideo mi se zato što može i za manji traktor, a dva diska i jako lepo rasporedi djubrivo...
 
Verujem. Imao je kuhn rasipač 600 litara jedno crevo kao nov. 1200 evra i ni cent niže. I otišao je. Ima prilično jake cene. Ne vredi baš toliko para. Farban je sigurno.
Po meni mana sto ima dva creva, al ajd nije tragično, i što diskovi nisu inox.
 
Ljušo ceniš da je ok cena 1 e po litri? Mislim da su svi oni biblija stari. Moj je 88 godiste a veoma dobro stanje. A kad je farban onda mora da je bilo polujao stanje. I ovaj je bar 88 a možda i stariji.
I da hidraulika je extra stvar, probao sam malo moj, moćna i veoma zgodna stvar je hidraulično otvaranje.
 
Moj amazone Zau (kupljen polovan pre 8 godina)je dosa sa dva creva.Preradili na jedno crevo sa T spojnicom.Ostala dva ventila,tako da po potrebi uvek mogu jednu stranu zatvoriti. Nege je on 1992 god. Menjali mu ove godine plasticne zupcanike.Dotrajali nakon ko zna koliko bacenih ha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sličan je kao TG,istog je oblika koš,ali ne znam da li su isti diskovi,reduktor,delovi u njemu...
Treba mi gornji disk,osovina ona dugačka u reduktoru,ima još nekih delova koji bi se mogli zameniti. U suštini,mogao bih ja ovaj moj da uradim,ali bih možda uzeo još jedan pa da od ta dva kompletiram jedan dobar.
Taj drugi može da bude ispravan,a i ne mora.
Je l imaš nešto?
 
Imam tih kućišta od TG-a, osovina, zupčanika, onih zatvarača, ima dosta toga ali nzm da li imam diskova.... Bilo jeste ali nije nikom trebalo ovde kod mene u okruženju pa je čini mi se bačeno u staro gvožđe.
E jedino nisam siguran da li je tast prodao njegovog kompletnog.... Moram da vidim sa njim.
 
Nazad
Vrh