Radovi u malinjaku

Ovo kad pomesas u bure, isto bure ima da se zapali. ;-) a prskalica da eksplodira, o biljci da i ne govorimo dalje....

Poslato sa GRACE uz pomoć Tapatoka
Znači da pojačam još?
Šalim se... Hajde neko stručno da mi razluči sve ovo (pošto i ovo što sam prepisao predstavlja "reč struke"). Necemo o tome ko je, šta i kako, dakle ko moze da pojasni samo konkretno ovu smesu? Hvala

 
Acrobat i mankosav ne rade didimelu,dimetogal i nurelle su organofosfati tj kisela jedinjenja pa ih treba izbegavati sa prihranama,quadrisa nemas dovoljno,akaristop i armada su abamektini,njih stavi oboje na tih 50l
 
ljubo-exyu
Budi obazriv kada mesas fungicide i insekticide, tj vodi racuna o kompaktibilnosti preparata , mogu da budu recimo dve iste aktivne materije ali od dva razlicita proizvodjaca i nosaci tih aktivni materija su razliciti i nece doci do mesanja ,tj pomesace se oni ali lose ,evo link pa pogledaj o cemu se radi
 
Da li moze kombinacija kada rodne grane budu 10 cm,

Captan wg
Quadris
Tonus ili Nurelle

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
ljubo-exyu
Budi obazriv kada mesas fungicide i insekticide, tj vodi racuna o kompaktibilnosti preparata , mogu da budu recimo dve iste aktivne materije ali od dva razlicita proizvodjaca i nosaci tih aktivni materija su razliciti i nece doci do mesanja ,tj pomesace se oni ali lose ,evo link pa pogledaj o cemu se radi
Hvala mnogo. Jako koristan link za mene (i sve ostale, nadam se). Ovakvim postovima ostvarujete pravu funkciju foruma.

 
Moze i bolje
bad6bd232dc467bd3805a92cb7f16683.jpg


Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ozegotina nije, ona se ogleda ko kao kad se spali list. Ovo je klasican primer didimele, nema dovoljno vazduha gusto vezivanje. Od kad koristim lunu nije se vise pojavljivala, samo sporadicno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Ozegotina nije, ona se ogleda ko kao kad se spali list. Ovo je klasican primer didimele, nema dovoljno vazduha gusto vezivanje. Od kad koristim lunu nije se vise pojavljivala, samo sporadicno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
Tako je ima mnogo didimele, a u pravu si i za vazduh i vezivanje. U centar, bravo. Molim te još mi reci samo za "lunu". Šta je, kad i kako može da se tretira?

 
Pocetkom cvetanja, i puno cvetanje. Za botritis i didimelu mada ja ubacim i akord. 6-8 l/h. Oko 2000 je 100 ml.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Radi li se sta, nekad je ova tema o ovo vreme bila zatrpana po 100 posta dnevno.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh