Radovi u malinjaku

Djadjo burazeru ... jel bas moralo. Kolega i komsija. Sa 20 ari imao sam na 1000MNV blizu 6 tona (5 i nesto predato i malo grad ubio al dobro). I vadis ... Osecam se sugavo i izdano, jer voleo sam tvoje komentare i misljenja i jbg.............................................
Sad odoh da spavam a sutra cu odgovoriti onom konju na drugoj temi. Jer ako mu sad odgovorim nece valjati.....

E da, i pozdrav za LJuba iz Loznice, daj podeli to BOGATSVO sa kolegama... A malinjak ti izgleda full
 
Poslednja izmena:
... E da, i pozdrav za LJuba iz Loznice, daj podeli to BOGATSVO sa kolegama... A malinjak ti izgleda full
R. Srpska je u pitanju (preko puta Loznice), ali isto je to. Biće jedna država ako Bog (i autošovinisti nevladini iz Beograda) daju . A sto se tiče bogatstva, od celog roda uspem detetu patike za školu da kupim. Vajdica


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Mogu li da cujem iskustva o prelasku sa konvecionalne na kontrolisanu '' bio'' proizvodnju? Po vama prednosti i mane? Da li u startu obecana cena od 30% vise u odnosu na konvecionalnu moze da pokrije sve rashode a da na kraju nesto i da se zaradi?
 
Kod nas ovde se većina prebacila na kontrolisanu proizvodnju(mada i pre nisu znali šta rade ali sad je još gore).
Ukratko slika malina je tuga i jad i jasno se vidi kako malinjaci propadaju.
A razlika u ceni je oko 40-50 din.
 
Kod nas ovde se većina prebacila na kontrolisanu proizvodnju(mada i pre nisu znali šta rade ali sad je još gore).
Ukratko slika malina je tuga i jad i jasno se vidi kako malinjaci propadaju.
A razlika u ceni je oko 40-50 din.
U suštini, to samo u početku izgleda primamljivo zbog cene, a kasnije mu dođe na cenu ove "obične", a "obična" još pojeftini.

 
Mogu li da cujem iskustva o prelasku sa konvecionalne na kontrolisanu '' bio'' proizvodnju? Po vama prednosti i mane? Da li u startu obecana cena od 30% vise u odnosu na konvecionalnu moze da pokrije sve rashode a da na kraju nesto i da se zaradi?
Šta,? Ma je li moguće ? Zar ima nešto što ne znaš pa pitaš ?
 
Vezivanje da, prskanje kas bude pravo vreme.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Molim vas ako neko zna zanima me herbicid kojim bi sad preko zemlje isprskao malinu da joj unistim korjen i dal ce biti efekta sad malinu prskati totalom stabljike
 
Mogu da ubijaju cenu planski, ali nece imati sta da otkupe.
1a759ea1f447b3b8bb8b6b64b558a621.jpg


Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Ja mislim da je to od hladnog vremena, tj noci su jos uvek hladne sa pojavom slabog mraza. Mozda neki tretman aminokiselinama da joj pomogne u oporavku
Šta mislite o ovoj kombinaciji?
NA 50 LITARA VODE:
Quadris 37 ml
Acrobate 75 g
Mankosav 20 g
Akaristop 37 ml
Armada 37 ml
Nurele ili Dimetogal 50ml
Slavol vvl 500 ml
Prihrana 10:10:40 150 g
Inex 50ml

Napominjem, da vegetacija buja, a da osim jednog zimskog prskanja ništa drugo nije korišćeno. Ovo imam u zalihi pa negde spajam 2 "ista" u jedno. Molim za savet (sve vas). Hvala.

 
Nazad
Vrh