Prskalice

Agromehanika 600 litara, 12 metara grane, kopirajuce, 105 litara pumpa.... 3020 evra nova cena od pre neki dan, sa oni uključivanjem iz kabine, podesavanjem pritiska 3350 evra...
Naduvane cene bez potrebe. 100e je skuplja nego prosle godine kada sam ja kupio. Kako su krenuli ovi povracaja samo dizu cene, majku im barabsku!

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Te tri firme prodaju, ne znam za druge. Kada sam kupovao pitao sam Best i Agrotrade, best mi dao prevoz za dz a sama cena prskalica je identicna bila.
 
Agrouniverzal Gornji Milanovac takodje radi Agromehaniku.Drugar je kupio prskalicu i prikolice neke od njih,korektna je firma.
 
Eto nisam ni znao za Temerin, mislio ovi u Gornjem MIlanovcu na jeftinoj masini nema racuna da mi se isplati uz prevoz od 300km.
 
Imaju često ture za sever tako da mislim da prevoz ne bi bio problem.Drugaru su napravili cenu dosta povoljniju od Agro-trade iz B.Jarka.
 
Ja sam takođe u fazonu prskaluce i mislim da če biti definitivno somborska. Razlogg je što je domća a po kvalitetu ne vidim neku znatnu razliku između nje i agromehanike.
Jedini uslov koji mora biti je da ima hidraulično otvaranje grana.
 
Ja sam takođe u fazonu prskaluce i mislim da če biti definitivno somborska. Razlogg je što je domća a po kvalitetu ne vidim neku znatnu razliku između nje i agromehanike.
Jedini uslov koji mora biti je da ima hidraulično otvaranje grana.
Jesi imao priliku da stojis pored jedne i druge , mislim da je velika razlika kad sam video varove na somborskoj u momentu sam odustao od nje .
 
Nazad
Vrh