Prskalice

Kupio sam je na sajmu prosle godine.
Imao sam srece pa sam dobio onaj novi AG Tronik https://agromehanika.eu/sr/katalog/proizvod/ag-tronik-s1
I moj je takav ,samo što ja još nisam koristio ovu prskalicu....tako da nemam iskustva ni sa starijim a ni sa novim modelima....pre ove sam imao 1000L 15 MRX grane običnu....meni će ovo biti 4 - vrta agromehanikina prsklalica,330L -10m,600L-10m, ,1000L-15m MRX I sad ovu ..kao tvoja !
 
Na mojoj Agromehanici su pucala krila više puta. Od 12m su.
Pucali su oni krajevi je l da? Na starijoj verziji krila od 15 m su pucali nosači srednje grane iako se pazilo maksimalno. Jednostavno, slabo je rešeno. Sad stavljaju jače profile. Tako da nije ona savršena ali je za te pare najbolja kupovina.
 
Dali neko zna koliko kosta da se uzme el ventil da se izkljucuje iz kabine ,da ne izkljucujem kardan na svakom kraju.
 
U agritehnikomu
Komlet elektro razvodnik sa 5 sekcija stelovanje paljenje iz kabine oko 140000 da pdv.Moguc popust☺
1ventl sa bajpasom oko 15000
Glavni ventil sa oko 24000
Kutija elekto paljenja gasenja za 5 sekcija,pritiscima oko 17000
Cene sa pdv arag proizvodjac.
 
Nikola Indjija
Agrometal u ovakvoj kombinciji kao sa tvoje slike 850e + pdv stim što imaš manometar u kabini zajedno u toj kutiji ugradjen. Mislim da kiraj ima takav elektro razvodnik na svojoj vučnoj 1500 l što je uzeo kod njih.
 
Kakve su im to cene onda,550 eura iz kabine podesavanje pritiska i ukljucivanje-iskljucivanje,a 850 eura to plus pojedinacni elektromotori za 5 sekcija.
 
Meni treba samo da izkljucujem ukljucujem,stelovanje pritiska ne treba mi,to jednom nastelujem i nemam problema.A manometar stoji mi u kabini,skinuo sa prskalice,stavio brzu spoljku,crevo do kabine i resio problem.inace imam agrometal prskalicu od 660L .kupio pre 8,9 god.i prezadovoljan sam.Inace na prskalici sve od agromehanike,samo ram i bure njihovo.
 
Kakva su vam iskustva sa Arag i Agromehanika tripleks nosačima dizni?Imate li primedbe na njih ili sugestije koje je bolje kupiti?
 
Prijatelji,ja sam amater i pocetnik u svom poslu i postavicu verovatno glupo pitanje,imam malu nosenu prskalicu za tomu vinkovica od 220l,da li zna neko da mi kaze na koliko bari treba da bude ona membrana na vrhu pumpe?
 
Nazad
Vrh