Prskalice

Eee tooo. Tako sam i ja mislio da uradim. A gde da odvedem sa ona dva ručna ventila? I ako njih zatvorim hoće li ići voda dalje prema sekcijama? I gde ima da se kupe ti Y komadi?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Pošto nemas sta da priključis na njih, ostaviš ih tako. Meni jedan neuposlen stoji tako vec 6godina, a na drugom je mešač. Voda svakako prolazi kroz razvodnik, bila ta 2 ventila otverna, ili zatvorena, samo što onda curi voda dole
Y račve ima u best&co, vidim na sajtu je 456din, ver. ima i u backom jarku. A sigurno ima i po nekim prodavnicama, ko zna verovatno će napisati.
 
Ja idkt-4 teram sa sitima od 60 masa i nema problem,sito za brasno na crevu,sito na ulasku u bure i sito dole,sve standardno.
Ove godine ih menjam,rasirile se rupe,dolaze idta-4
 
Uzeo sam Aragov filter,slikacu ga sutra pa cu okaciti. Cistio sam i svaki dan filter,ali opet kazem,sve zavisi od hemije. Kad radim kukuruz i suncokret,ne perem uopste sita i nemam nikakvih problema
 
Druškan hvala, puno si mi pomogao!

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

kod mene na razvodniku oba su za ispiranje bureta,samo ih nemoj dizati i nece curiti ako ih nemas za sta koristiti,ili ih spoji crevom jedan s drugim da nebi slucajno kapljalo po malo,javi kad sastavis i probas prskalicu zanima me kad iz kabine ukljucis prskanje koliko mu treba vremena da digne na zadati pritisak,kod mene to nesto sporo,mada sam prijavio problem
 
Vec sam pisao u temi,kod mene to poprilicno traje,cim je kupljena,zato i pitam da vidim jel taj razvodnik jednostavno tako radi ili se meni zalomilo
 
Nazad
Vrh