Prskalice

Jel bar nešto i zaradila, ili je otišla po početnoj ceni?
Svakako čim je prskala ona je nešto i zaradila.
Ili si zaradu ostavio za povraćaj?
 
Ti si to nekima... prod'o na kilu ili kupac iz hobija voza taj zeleni kamiončić?
 
Radoznalost je ubila mačku. 😂
Momo nema potrebe, navija se lako.Jeste kao vozilo za seksi radnje(sekundarne sirovine) ali odrađuje posao.
 
Agromehanika,
Salim se a mozda i ne. Jar met nisam video u radu, agrometal sto sam video skroz su ok. Mada cenovno sve je to tu sa agromehanikom. A za njih bar ima delova na svakom cosku.
Da demantujem samog sebe, za varijantu od 800/15. Jar met je 600e skuplji od agromehanike. Jel ima neko iskustva sa poljskim Briartziki ako sam dobro napisao? Uvozi ih Poljomehanika Subotica.One su osetno jeftinije,doduse bez elektro on/of i hidro podizanja.
 
Izgledaju skroz korektno, i ovo od opreme sto ima deluje sasvim pristojno( sva 3 rezervoara, triplex, pranje ambalaze..) e sad kvalitet se pokaze primenom.
 
Biardzki ima kod nas u selu dosta, jednoatavno kad su najjeftinije i onda su manji gazde koji su imali stare prskalice kupili tu novu. Kolko para tolko i muzike. Ja imam Jar-Met 1000/15, ali sve je talijansko gore tako da mi ostao samo rezervar i konstrukcija poljska. Ventili su Arag sa elektro pritiskom i uključivanjem, a pumpa je Udor 150 l/min. Bila je upola jeftinija, čak i više od ostalih marki bolji, tipa Agromehanike, Leško, Gaspardo itd. u istoj opremi. Služi me dobro.
 
Sasa meni je ona kvalitetno i masivno uradjena. Za razliku u ceni od npr Agromehanike imas da ulozis u neszo drugo a kad ode pumpa,razvodnik posle xy godina mozes da kupis npr Agromehanikine i onda da opet imas novo
Najlakse je reci stisni se i kupi novo original. Odradila mi posao i prskalica koja je nova kostala 600-650e a mala privreda i jos radi kod drugog coveka
 
Konkretna razlika u ceni je 1:2 ako izuzmemo elektro i hidro deo sto meni nista ne znaci. Kolega je pre petnaestak godina kupio Lesko msm 660l. Posle godinu dana pukne bure, krpi lepi.Pukne opet,menjaj bure, puklo i novo. Ostala mu pumpa i lepa "krila". Skoro je ovde neko prodavao isto neku poljsku( ili sam video u nekim oglasima) sa puknutim buretom. Takve price se "bojim" ovo ostalo je resivo.
 
Spajic Skotareka al ta je Boga oca oprskala. Menjao je i komsija bure na AM zutoj skoro.
A tek sto bure na samoj sasiji ima lufta novoj...al jbg to je sto je
 
Kod mene je ova odradila 4 pune sezone, mozda i 5, 300-400 jutara godišnje, za sad nijedan problem. Je na pocetku korištenja, očisti dize od smeća plastike, dotegni nešto i te sitnice i jedno crijevo puklo. Ne može se letit s njom 15 km/h, ali evo da pokucam za sad sve odlično. Moram napomenut da ja imam hidro grane, nivelacija mehanička baš ne očarava, ali ja sam sa granama zadovoljan, dok recimo kolega je kupio sa običnim, tu nisam baš bio nešto očaran.
 
Nazad
Vrh