Prskalice

A u triplex se na mesto dizne postavi neki cep? Mislim na jedno od tri mesta za diznu...
 
Dali je neko ugradjivao elektro razvodnik na prskalicu umesto Rucnog? To mi je u planu pa me interesuje dali je neko radio i dali je bilo nekih komplikacija
 
Један прави рам за рау прскалицу да не морам више швајсујем ону малу привреду
Photo0944.jpg
 
Dali je neko ugradjivao elektro razvodnik na prskalicu umesto Rucnog? To mi je u planu pa me interesuje dali je neko radio i dali je bilo nekih komplikacija
Ja kada sam gledao da menjam moj rucni, za elektro razvodnik, posto su mi potrebne samo sekcije, rekli su mi da mi mogu prodati samo kompletan elektro razvodnik ako kupujes kompletan, onda tu nema nikakvih komplikacije, dobijaš kompletan razvodnik I komande u kabini.
 
Dali je neko ugradjivao elektro razvodnik na prskalicu umesto Rucnog? To mi je u planu pa me interesuje dali je neko radio i dali je bilo nekih komplikacija
Ja sam pravio sam i radilo je odlicno prodao sam ga zajedno sa prskalicom a evo kolega Rista je objavio slike mog razvodnika.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Свака част колеги на овом подухвату:ppozdrav: Шта конкретно има ова сад прскалица са уградњом ових вентила и како је решена регулација притиска приликом искључивања дизне или гране?
 
Svaka cast,lepo odradjeno. Ja sam mislio da zamenim ceo razvodnik.... becar koliko te izasla ta igranka sa pravljenjem razvodnika?
 
sipa se samo antifriz u nju i nema problema
Koliko bi trebalo usut permanta u prskalicu agromehanika 440 l .verovatno pomesat s vodom,nisam to dosad radio prskalica mi ostane u garazi i zasad nisam imao problema da je nesto puklo i sl.
Da li se moze ispustit kako sva voda iz prskalice?
To bi radje uradio jer se bojim da permant ne nagrize membrane ili osteti razne delove od gume tipa gumice i drugo,da li treba i manometar skinut zbog mraza?
 
Imaš pozadi na pumpi odvrneš ono veliko crijevo što dolazi sa bureta. Okreni pumpu na kardanu lijevo desno. Gore na razvodniku ispusti na onaj filter ima spojnica na dnu ako je novija serija.
 
Poslednja izmena:
A kako ste resili stelovanje pritiska na home made razvodniku? Ako je 1500din jedan elektroventil to se isplati praviti. Deluje mi najlakse na postojecem razvodniku manulenom da sve pootvaram i onda samo presecem crevo elektroventilom posle razvodnika.
 
Nazad
Vrh