Prskalice

Tacno tako Spajki,jos ako su krila dignuta skroz bude zeznuto al opet mora da se pazi. Sto se tice repice nema problema, bar ja jer imam visoke tockove,a prskao sam je ove godine tri puta i to bas veliku
 
Znaci napravili su je na vagu pa digne poluge ako nije rus. Cudi me da na to nisu mislili... Pa sa velikim tockovima sam i ja mislio 57cm je sa njima klirens, ako ne smeta traktor onda nece ni ona.
 
Kao i predhodnih godina,služba iz Agrometala me je obavestila ,da zazimim prskalicu pre mrazeva.
Ako je nekom ostala voda u prskalici ........
 
Po meni je najgore sto su lenije male ,a njiva ko njiva sve mi jedno pola jutra ili 10 jutara ,imam tripl dizne a i pet sekcija po 3 metra su i sve mogu da iskljucim iz kabine na kompijuteru i regulisem. Mogu da prskam sa pola krila ,celim krilom ,nazad,moze da prska dva reda ili red nije problem
 
Postavite neki snimak sa tim vucenim da vidimo kako to radi i koliko gazi kao sto neki kazu.
 
Po meni je najgore sto su lenije male ,a njiva ko njiva sve mi jedno pola jutra ili 10 jutara ,imam tripl dizne a i pet sekcija po 3 metra su i sve mogu da iskljucim iz kabine na kompijuteru i regulisem. Mogu da prskam sa pola krila ,celim krilom ,nazad,moze da prska dva reda ili red nije problem
Kako jedan red moze da se prska? Jel nije 3m sekcija,tj. 6 redi.
 
Nazad
Vrh