Prskalice

Pozdrav svima imam u planu da kupim novu prskalicu "Beta Cacak od 330 l" meni licno treba za prskanje malina pa me interesuje imali neko iskustva sa njima da li ona moze da posluzi svrsi i kakvu maglu ona baca?
Svako vase misljenje bi mi dobro doslo
Unapred hvala
 
Ljudi gde mi je najbolje da kupim creva za prskalicu treba mi 25 metara koliko ide po duznom metru para ?
 
Pozdrav svima imam u planu da kupim novu prskalicu "Beta Cacak od 330 l" meni licno treba za prskanje malina pa me interesuje imali neko iskustva sa njima da li ona moze da posluzi svrsi i kakvu maglu ona baca?
Svako vase misljenje bi mi dobro doslo
Unapred hvala

Postovani kolega,ja posedujem prskalicu Bata vec 6 godina,330 litara sa vinogradarskim granama i koristim je u malinama.Prskalica radi odlicno i nisam imao nikakvih problema.
 
Dobro si nasao, tako pise i kod mene u uputstvu,
2ik7eh4.jpg
 
Moze li neko da postavi sliku elektro razvodnika od agromehanikine prskalice gde se vidi onaj ublaživac pritiska, ili kako se vec zove, da vidim kako su creva povezana i smer strelice. Pretražujuci na G sam naišao na različite načine kao i ono što sam slikao na sajmu.
WE4PPnGAroE2Xz1g8

8yrfip.jpg

na ovo mislim.
https://goo.gl/photos/xB8mUY1Z8gcCey63A
 
Poslednja izmena:
Ako su dizne 110-04 , i ako je pritisak 4 bara ,ako se ide 10 km koliko vode treba da baci po hektaru jel zna neko ?
 
Nazad
Vrh