Prskalice

To majstor Beška počeo da pravi prskalice.Sve pohvale za majstora sve do sada što sam radio kod njega urađeno korektno i cenovno prihvatljivo.
 
DSC04085.jpg

Dali se negdje može kupiti bilo koji segment iz ovog razvodnika agromehanike.
 
Poznata prskalica...svaka cast-ima da se radi na njoj,ali verujem da ce te vi to odraditi na tenane...za koliko je pazarena ako nije tajna?
 
Hahhaha nije na petlji, cekali smo kod Perosevic mosta da nas semafor pusti preko Dunava :)

Ima da se radi ali nije bila skupa pa sam zato i trgovao. Cenu saljem na pp.

Inace, treba mi pumpa za tu prskalicu, da je izmedju 150 i 200l protoka. Ako neko ima da proda, javite mi na pp.
 
Super rešeno! :bravo:

Na sličan način sam ja nekad vreteo tv antenu. :haha: Na stub antene (koji je u donjem osloncu kirner (na kuglu), a gornji oslonac je "ležaj" od ostrugane plastike koja je šelnom pričvršćena na rog) je navučen točak od bicikla, na njegovu šinu zavezani ribarski kanapi, i vođicama od "u" eksera po gredama sprovedeni ispod tavanske ploče. Imao sam vrhunski antenski sistem... :osmeh: :off_topic:
 
E da je lepo kupio leškovu prskalicu ne bi morao da razmišlja kako se to radi već bi samo kliknuo na dugme i isključile bi se dizne gospodski ne bi platio za to.Taj sistem je kod leškovih prskalica standard to je prvi razlog zbog kog sam kupio leškovu prskalicu a drugi jake grane.Mogu da udarim u banderu ili ko moj kolega u znak i da ne iskrivim grane koje kod agromehanike vole i da pucaju!!
 
Lesko.hr. Ili tako nesto. Postoje slike i na ferocoopovom sajtu. A kacio sam i ja do sad more slika lesko prskalica
 
Pre neki dan stigla zabrava za zabravljivanje sklopljene grane za transport,a danas namontiran hidraulični cilindar za podizanje grana na prskalicu Agromehanika 600EN 15MRX sa starom varijantom grana,na koju nepaše cilindar koji se sad montira,tako da sam skinuo mere,dao da se napravi cilindar,a u montaži je podršku dao i kolega Kris80 :ppozdrav:

Slike sutra,ako nekog interesuje :osmeh:
 
Nazad
Vrh