Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ok bicemo obavesteni, to sam razumeo, jel vi znate, jel odredjen datum kada?
Jel to pre ili posle izbora?
Ako sam dobro zapamtio, od sutra (11.12) kreću pregovori oko detalja za onih dodatnih 17.000. Kao i detalji oko ostalih zahteva...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
I on čeka informacije kao i svi mi. Dogovor izmedju nas dvojice je da čim neko nešto sazna javi ovom drugom...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Termin povezanih lica i duplih gazdinstava je nesto novo sto se do sada nije culo na satancima i pregovoru.
 
Министарка је причала о томе кад је била овде:

Јуче је одржана предизборна трибина СНС у мом селу на којој је говорила и министарка. Нисам присуствовао али су ми пренели да је ово споменула:
  • да ће због повећања подстицаја по хектару бити укинут подстицај за нове машине
  • да ће на рачунима за гориво бити број пољопривредног газдинства које је гориво купило
  • да ће НИС-ове Агро картице бити ограничене тако да може да се купи гориво само за површину која је пријављена у регистру
  • да на крају ипак неће бити подстицаја за остављено женско теле
  • да ће се уредити ситуација да има и по неколико регистрованих газдинстава на једном стварном газдинству
 
Ne znam da li je prikladno stvaiti dokumentarac u ovu temu,smatram da je baš za ovu temu , poučan , preporučujem da ga pogledate.

Kad se vidi šta se sve piše u ovoj temi onda se dokumentarac na stranom jeziku bez prevoda dosta dobro uklapa, iskreno nisam ga pogledao o čemu se radi, ali pretpostavljam da tema nisu protesti poljoprivrednika u Srbiji, jer je postalo besmisleno o tome pisati u ovoj temi. :cao:
 
Ima, ima. Klikni na auto translate pa u padajućem meniJu odaberi srpski.
Kod mene nema ?

f7e1a2afc03cae0f81dd047f2c7e01ce.jpg
91b1539c7463fe5ff4ced795c1272f2e.jpg


Sent from my RMX2155 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh