Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kako vidim ovde se piše o svemu samo ne o protestima. Neću da brišem da ne bude posle kako je cenzura u ovoj temi, a ne vidim kako će oni koji se interesuju za proteste poljoprivrednika išta korisno ovde pročitati.
 
Vasić se samo bezveze blamira, i on seje skoro 50 hektara tako da su i subvencije na zemljište i njemu takođe dobro došle.Ne bi bilo loše da odgovori na koji način su velikim farmerima mleko plaćeno skuplje nego onim sa jednom,dve ili pet , šest ili deset krava? Kako oni dobiju veću cenu za mleko nego neki mali proizvođač koji možda ima i bolji kvalitet nego veliki? A, na kraju svo to mleko bez obzira na poreklo u mlekari završi u istoj posudi, on to sve skrlja zajedno i radi preradu....Priča budalaštine...
 
Poslednja izmena:
da li je posle kisaca bilo jos sastanaka udruzenja i vlade? Da li tih 17k ostaje samo za seme ili je ukljuceno u to i djubrivo i hemija?
 
Ako moze koristiti , ovako kod nas funkcionise . Obradiva zemlja se na gazdinstvo prijavljuje u agenciji koja se zove Apif ovde i svake godine se mora obnoviti i prijaviti sta ce se gdje sijati. Tu je i zakup sa ugovorima i vlasnistvo. Cim se obnovi , to od njih dobiju u ministarstvu i ovi salju opstinama vasim podatke o povrsini . Kad opstine dobiju , spiskove ,odes tamo i dobijes papir ukupne povrsine i kolko te sleduje nafte , tj 100L po ha. Taj papir nosis na pumpu koju hoces i tu kolicinu uzimas po regresiranoj cijeni kad hoces i kolko hoces tokom godine. Samo mora sve na istoj pumpi.
Ovde nije ni blizu da je tako, samo unosis zabunu.
 
Ovde nije ni blizu da je tako, samo unosis zabunu.
Ne unosim zabunu . Pisem kako je ovde . Sacekaj dok se ozvanici kako ce biti kod vas , mozda te iznenadi da ce biti jako slicno kao i ovde . Ne unosim zabunu , pisem post koji sam mislio da moze biti od koristi , i koji je tacan . Kako bi bilo da ja tebi npr kazem , sto pises kako je u Srbiji , ovde nije tako , samo unosis zabunu ?
 
Ne unosim zabunu . Pisem kako je ovde . Sacekaj dok se ozvanici kako ce biti kod vas , mozda te iznenadi da ce biti jako slicno kao i ovde . Ne unosim zabunu , pisem post koji sam mislio da moze biti od koristi , i koji je tacan . Kako bi bilo da ja tebi npr kazem , sto pises kako je u Srbiji , ovde nije tako , samo unosis zabunu ?
Nema tu zabune,kako sam gledao na tv u Srbiji će sledeće sezone uvoditi kartice za herbicide po prijavljenim površinama i kulturama.....dakle to će biti level iznad po zbunjenosti;)
 
Ja sam procitao clanak u blicu da ce biti potrebna sertifikacija tj fa ides u skolu. Pisalo je da treba 10 casova i onda ide ispit. Pa sad .....

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Polako al sigurno se to razvodnjava dok ne prodju izbori, sto kaze nas narod obecaj pa udaj vencaj pa nedaj tako ce biti isa pregovorima jako dugo se ceka.
 
Nazad
Vrh