Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Mene samo zanima (ako imam dozvolu da pišem).Kako su se traktori uopšte pojavili u N.S. bez znanja vlasti.Naravno do odgovora nije teško doći.Meni je samo žao poštenih paora kao što je Bubu,
I gej parada je trebala biti sprečena od strane litijaša koji su se okupili 11 septembra u velikom broju baš protiv te pošasti.Na sam dan parade nije bilo nikog sem Antonija.Ko je organizovao litije :unsure:
Tako radi ova vlast i vrlo joj dobro ide-dok ne pronađu 5-u vakcinu.
Pa napisi odgovor na svoje pitanje kad ga vec znas. Mesas babe i zabe. Cudi me da se jos nisi dotakao najavljenog popisa stanovnistva.
 
Da ne polemisemo dalje recite mi da li imate informaciju o javnom pozivu za sve poljoprivrednike koji su imali suncokret i koji su predali otkupljivacima.Trebalo je danas da izadje
 
Ne lupaj gluposti ako nešto ne znaš.
Ovo ti je napisao jedan od članova iako si ti jedan od kompetentnijih.
Pa napisi odgovor na svoje pitanje kad ga vec znas. Mesas babe i zabe. Cudi me da se jos nisi dotakao najavljenog popisa stanovnistva.
Ako ne znaš odgovor ili ga ne vidiš u mom postu ja nisam kriv.Jedino ako ne želiš opet neku svađu,
Što se tiče popisa-eto ti si pokrenuo pa obrazloži šta treba da komentarišemo i što bih ja trebao da se dotičem tog popisa koji me ne zanima.
 
Sta se desava s moratorijumom na kredite?
Cujem da su neke ljude zvali iz banke da kazu da je doneta odluka, ali niko ne zna nista konkretno da mi kaze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
 
Zna se od kojih para je taj traktor kupljen!
Isto tako je i u opštini kod nas.
On je večito protiv vladajuće stranke, al ga brzo smire da ne laje.

Samo sam ja siguran da onaj gore odredjuje koliko će se taj traktor kvariti 😜
 
Mene nije ubedio da ne protestvujem. Moje mišljenje je da je dodatno ubedio one koji nisu izlazili, da ne izađu opet. Malo mi svi ovi komentari liče na onu seljačku priču "kupio traktor, odakle mu". Ja izlazim zbog sebe i borim se za svoj status, tako bi trebalo svako da razmišlja. Pogrešna je priča je "ja neću da izađem da ne bi Bačko ili neko drugi, dobio još jedan traktor". Ideja bi trebalo da bude "svi izlazimo zbog sebe a zajedno dajemo podršku i težinu jedan drugom " , sada naravno mislim na komšije i ljude u istom udruženju, okruženju, ne delim nas na poljoprivrednike iz Srbije i Vojvodine...
 
Nazad
Vrh