Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Da, kazes da se izadje za sebe, dosta njih je i izaslo samo za sebe. Trebali bismo izaci za sve nas poljoprivrednike. Mozda je tu problem.
Hoćeš da kažeš da si ti izašao zbog mene ili ja zbog tebe. Pogrešna je priča, svi smo izašli zbog sebe samih i zbog stanja u poslu kojim se bavimo. Jutros slušam na TV-u i dalje je na snazi zabrana izvoza mleka, gde su sada ti proizvođači mleka da protestvuju, ovo im je sada penal, isti onakav kakav smo mi imali kad su nam zabranili izvoz suncokretovog ulja
 
Vidite da su protesti bili uspesni.
Valjda je dobio doplatu za suncokret.
https://ibb.co/s6Lgw1T][/url]
Вероватно се по заслузи и учинку и купује механизација, он није успео да направи велику штету па је купио руса, ови што су успели да направе праву стету дотерали су трионе и јд-ове...
 
Вероватно се по заслузи и учинку и купује механизација, он није успео да направи велику штету па је купио руса, ови што су успели да направе праву стету дотерали су трионе и јд-ове...
Jel kad nešto napišeš, to zato jer znaš sigurno ili zato jer ne možeš da dobiješ lizing za nov traktor ili kombajn. Ja sam recimo za tebe čuo da si Gej, da li možemo da raspravljamo o tome ovde ili da otvorimo novu temu. Jednostavno ljudi postaju previše zavidni i zbog toga ne vide sebe i svoju priču, ja ih zovem miševima
 
Secam se protesta u Pancevu jos za vreme zutih...danima smo bili tamo,spavali po kabinama traktora,zapostavili sve kuci,trpeli kojekakva dobacivanja,pa i fizicke napade...a pojedinci,vodje taaako dobro su se ovajdili...stizali kejsovi,klasovi novi,besne prikljucne masine...ne bi ni da ih imenujem,zna se sve.ali onaj gore sve vidi.
Ali sto je najgore od svega,ako se ovako nastavi,povrh svega-opet bi isao.
Nije fer da se zbog par fukara za sve ostale ne cini vise nista.
 
Sećam se i ja tih protesta, bili smo i mi u Požarevcu, čini mi se 2012. Tada smo izlazili ispred Asocijacije ili ti NAPSa, sve je to bilo mrtvo do decembra 2021 kada je Stig odjebao asocijaciju a odjebali smo ih tako što smo skupili neke nove ljude i većinu u udruženju, koji sada rade na svoj način. Ja sam jedan od njih, naravno nisam jedini jer to sam ne može čovek. Kada ste videli da su se drugi ovajdili zašto niste skupili većinu i smenili rukovodstvo, kao što smo mi uradili. Ovako gledajući ove komentare stiče se utisak da čovek, Srbin ne može da poveruje da neko se nije prodao i mora da traži opravdanje u nekom drugom, jer tako traži izgovor za sebe
 
Da svako protestuje za sebe pa je tako ispalo i za pregovarace, jel su tamo na pregovore isto isli samo za sebe ili su predstavljali sve nas? Izgleda da su samo za sebe. Pa nije ni čudo kakav je ishod, i ubrzano napredovanje pregovarača, nova mehanizacija…
Jel su dobili svi doplatu za suncokret, jel su dobili moratorijum za kredite, subvenciju za naftu 50l po hektaru po 20din. Isto sam dobio to i ja, samo što sam još dobio i republičku poresku inspekciju, ja i moj podpredsednik Milan. A to je takav nivo poreske inspekcije kakav moja knjigovođa koja se bavi knjigovođstvom nije videla za 30god rada. Ja ovo što pišem je istine radi a ne da bi vas ubedio, jer vi niste predmet mog interesovanja. Ja imam svoje ljude, poverenje od njih, samopouzdanje od sebe. Ali istina je veoma bitna, bar meni. A te priče, ovaj onaj, kupili mu, dali mu, tako mali Perica zamišlja pregovore...
 
jer vi niste predmet mog interesovanja. Ja imam svoje ljude, poverenje od njih, samopouzdanje od sebe.
Ovo ne lici ni na sta osim prepotentnog ponasanja i lupanje samog sebe po ramenu!
Poznato nam je iz svkodnevnih medija ovakav stav i arogantnost, u prvom slucaju prema svim gradjanima Srbije a u tvom slucaju prema nama ovde!
Tada smo izlazili ispred Asocijacije ili ti NAPSa, sve je to bilo mrtvo do decembra 2021 kada je Stig odjebao asocijaciju a odjebali smo ih tako što smo skupili neke nove ljude i većinu u udruženju, koji sada rade na svoj način. Ja sam jedan od njih, naravno nisam jedini jer to sam ne može čovek.
Kakvo vam je bilo ponasanje sada zadnji put izgleda da kako ste dosli tako cete i otici!
I vas ce neko lako odjebati!
 
Ovo ne lici ni na sta osim prepotentnog ponasanja i lupanje samog sebe po ramenu!
Poznato nam je iz svkodnevnih medija ovakav stav i arogantnost, u prvom slucaju prema svim gradjanima Srbije a u tvom slucaju prema nama ovde!

Kakvo vam je bilo ponasanje sada zadnji put izgleda da kako ste dosli tako cete i otici!
I vas ce neko lako odjebati!
Evo dežurni, pa gde si ti prijatelju, baš sam se pitao kako možeš da izdržiš do sad a da ne napišeš nešto.


Izgleda kod vas u selu kad ima dvoje, troje koji rade više zemlje, onda vi koji radite manje, steknete neku vrstu kompleksa i onda mrzite sve, ali im ništa ne možete,vreme komunizma prošlo, ne mislim samo na tebe, ima mnogo takvih. Jedino možete da pišete na forumu, tu su mnogi opasni a bogami i pametni.

A za ponašanje moje, pa kako ti to možeš znati, jedino procena čitanjem poruka, to zna da bude prilično netačno. Ja za tebe mislim da si dobar čovek, ali izgleda vučeš neke traume, da li iz detinjstva ili od ovih u selu što rade mnogo zemlje, Neznam, neki problem ima.


A to dal će nas odjebati, pa moguće ali se baš i ne sekiram za to,a od tebe ni ne očekujem podršku a još se manje sekiram ako je izostala. Samo ne mogu da trpim laži i insinuacije o sebi, toliko valjda možeš da razumeš...

Poštujem svakog ko kritikuje a nije podneo za doplatu za suncokret, mada je takvih malo. Neznam jer si ti podneo, mene bi bilo sramota da jesi, pošto ti očigledno, tvojim pisanjem sam shvatio, ne odgovara šta je urađeno za ovako kratko vreme
Pozdrav i za mog zemljaka
 
Poslednja izmena:
Secam se protesta u Pancevu jos za vreme zutih...danima smo bili tamo,spavali po kabinama traktora,zapostavili sve kuci,trpeli kojekakva dobacivanja,pa i fizicke napade...a pojedinci,vodje taaako dobro su se ovajdili...stizali kejsovi,klasovi novi,besne prikljucne masine...ne bi ni da ih imenujem,zna se sve.ali onaj gore sve vidi.
Ali sto je najgore od svega,ako se ovako nastavi,povrh svega-opet bi isao.
Nije fer da se zbog par fukara za sve ostale ne cini vise nista.
Ma daj bre imena...
 
Poštujem svakog ko kritikuje a nije podneo za doplatu za suncokret, mada je takvih malo. Neznam jer si ti podneo, mene bi bilo sramota da jesi, pošto ti očigledno, tvojim pisanjem sam shvatio, ne odgovara šta je urađeno za ovako kratko vreme
Pozdrav i za mog zemljaka
Ja ne verujem svojim očima šta čitam!!!
Čovek poštuje samo ko kritikuje a nije podneo zahtev za doplatu???
Iz kod razloga ti zaslužuješ jedan dinar više od bilo koga drugog ovde? Prvo i prvo to nisu tvoje pare! A nisu ni Vučkove
Znači ko je na primer protiv naprednjaka nema pravo na subvencije?
To su drzavne pare, porez, naše....
 
Poslednja izmena:
Evo dežurni, pa gde si ti prijatelju, baš sam se pitao kako možeš da izdržiš do sad a da ne napišeš nešto.


Izgleda kod vas u selu kad ima dvoje, troje koji rade više zemlje, onda vi koji radite manje, steknete neku vrstu kompleksa i onda mrzite sve, ali im ništa ne možete,vreme komunizma prošlo, ne mislim samo na tebe, ima mnogo takvih. Jedino možete da pišete na forumu, tu su mnogi opasni a bogami i pametni.

A za ponašanje moje, pa kako ti to možeš znati, jedino procena čitanjem poruka, to zna da bude prilično netačno. Ja za tebe mislim da si dobar čovek, ali izgleda vučeš neke traume, da li iz detinjstva ili od ovih u selu što rade mnogo zemlje, Neznam, neki problem ima.


A to dal će nas odjebati, pa moguće ali se baš i ne sekiram za to,a od tebe ni ne očekujem podršku a još se manje sekiram ako je izostala. Samo ne mogu da trpim laži i insinuacije o sebi, toliko valjda možeš da razumeš...

Poštujem svakog ko kritikuje a nije podneo za doplatu za suncokret, mada je takvih malo. Neznam jer si ti podneo, mene bi bilo sramota da jesi, pošto ti očigledno, tvojim pisanjem sam shvatio, ne odgovara šta je urađeno za ovako kratko vreme
Pozdrav i za mog zemljaka
Pa eto napisao sam nesto, mozda si ocekivao hvalospeve, bilo bi sigurno i toga ukoliko ne biste napravili fuck up od vasih pregovora.
Drugo sta je to manje ili vise zemlje po tebi kako bih znao definiciju toga.
Dalje, traume ces ti doziveti nakon sto te odjebu na isti nacin kako si i ti odjebo druge, a dugo verovatno neces dogurati pored nikakvih postignutih rezultata, (valjda razumes i sam da ovo zadnje postignuto je mizerno. Ako smatras uspehom to sto smo dobili jos nekoliko din na kg suncokreta onda znaj da cemo svakako najebati zbog tih par din i nemira koji su im bili servirani)
Tako da ne treba da se uvredis jer nisam ja povukao ljude sa puta kad je bilo naj potrebnije da se nesto postigne.
I za kraj, samo sam se zato nadovezao na post gde gledas sa neke visine sve ostale a pri tom sa ponosom kazes da si neke odjebo jer vidis ti ili vi ste nedodirljivi!
Aj u zdravlje!
 
Ja ne verujem svojim očima šta čitam!!!
Čovek poštuje samo ko kritikuje a nije podneo zahtev za doplatu???
Iz kod razloga ti zaslužuješ jedan dinar više od bilo koga drugog ovde? Prvo i prvo to nisu tvoje pare! A nisu ni Vučkove
Znači ko je na primer protiv naprednjaka nema pravo na subvencije?
To su drzavne pare, porez, naše....
I ja ne verujem šta čitam. Ja ne polažem pravo na taj novac više od bilo koga a nigde to nisam ni napisao. Ali ako neko kaže "dobio traktor ili kombajn" jel imam ja pravo da kažem da taj neko laže. Ako neko pljuje odluku mog udruženja a koristi sredstva iz te uredbe koju pljuje, jer nije malo degutantno?

Šta vi ljudi pišete pa to je bruka
 
Ja sam samo citirao da poštuješ samo one koji kritikuju a nisu podneli zahtev!
Zato pitam, zašto neko ko se ne slaže sa tobom nema prava na novac svih nas?
 
Nazad
Vrh