Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Samo kad bi mogli mi tako kad odemo da platimo porez i odvodnjavanje

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Na Tv N1 su rekli da će biti 17.000 za njive sa računima za seme a 7000 za njive bez računa.
Da li su oni to dobro preneli?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Član @Maxa je jedini o ovome pisao još proletos da će biti bez računa na kraju ...
Mislim da bi svako trebao da izabere za sebe kako mu najviśe odgovara 10k odmah ili 17k sa pravdanjem računa i čekanjem 3-6 meseci .
 
Isto mislim da su sve to dobre stvari ali samo da smo sve to odradili sa nasim parama a ne iz kredita . Veruj da smo j... cvorka uskoro sa kamatama a bezbroj kredita ce tek stizati kada prodje onaj grejs period .
@DraleTD - kakvo crno podilazenje vlastima , jel si realan ? Znaci po tebi je sve ok u svim drugim sverama ? Samo da idu subvencije gore i sve super .
Па шта сада, треба пољопривредници у свим сверама да врше промене? Јел треба људи да излазе тракторима за све и свашта у држави, не разумем? Ако је 80% посто становништва задовољно садашњим стањем па треба пољопривредници свима да отварају очи у држави? Ја нисам видео ни просветаре, ни медицинара, ни адвокате, ауто превознике ни таксисте,... да су бринули за проблеме пољопривредника.
 
Ovi vladaju sa 25% od ukupnog stanovnista . Ne znam odakle ti brojka od 80% ? Nije ni bitno kada ne zeles da shvatis gde je kljucni problem pa neka apoliticni paori uzivaju u 300€ subvencija dok njihovu decu ili unuke srpskim jezikom uce pakistanci i dok ih lece albanci .
Verujem da vidis da je Titanik ( Srbija ) udario odavno u led i da samo sto nije potonuo . Nista nece znaciti subvencije kada Titanik ode na dno !
 
Ako mislite da ce vas vaditi 7000 dinara iz ovog mulja nemam rijeci... 17 000 i nema mrdanja jer ako ovi budu reklii ajmo 10 000 bez racuna opet cete izvisiti. Jos je kod vas i dobro stanje sa brojem odaziva na protest, kod nas u Hrvatskoj ne bi ukupno 200 traktora izaslo da se nesto promjeni
 
Nazad
Vrh