Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Da, ali ako je neko platio 15 god i nece vise da plati nek dobije penziju onoliko koliko god je platio. Cemu kamata?
Zašto se obraćaš meni ?
Pitaj tamo gde se odlučuje, izađi ja protest, organizuj udruženje i td.
Ja sam napisao stav države, ja ne odlučujem.
 
@Boderlica 99% cigana u ovoj drzavi je na teret drzave,tj na ledja svih nas,a sta oni rade ceo svoj zivot ?,nista.Nakote 4-5 dece,dobijaju razne pomoci na sve i svasta,pa i na kupovinu kuca po selima,ako im bas zafali novca,kradu tu i tamo ili redje malo rade negde kao nadnicari,ali od njih da ocekujes neku ozbiljnost ...kad nakupe para ne dodju vise na posao i to je to.Poljoprivrednik je ceo svoj zivot radio,nije sedio kuci,bar je tu socijalu zasluzio deset puta vise nego neki jeb.. cigan.
Opet isti odgovor kao i dva prethodna.
PS: Razlika je što ti cigani iz tvog komentara nemaju nekretninu (zemlju). Naravno ako smem da primetim.
Ja sam pogrešna adresa za tastarura ratnike.
 
Možda neko ne može da plati od 5 hektara zemlje a nema gde da se zaposli ili ima zdravstveni problem, pomažu mu roditelji dok su živi ili je supruga zaposlena. Šta on da radi, odakle da plati dug i kamatu? Ili odakle da plaća pio i izdržava decu a nezaposlen i radi 5 -10 hektara zemlje i radi po selu za dnevnicu?
Kako ce da se leci taj bolesnik ako nije uplatio za zdrastvo ili u jos gorem scenariju , kako ce da ode u makar bilo kakvu penziju ?


“Bolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromašan, džaba ti što si bolestan.” (Bob Rok)
 
Nazad
Vrh