Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Gde je granica poverljivo-nepoverljivo i ko odlučuje šta je poverljivo ?
Šta ima povrljivo ako je nacrt, onda je nacrt i ide na javnu raspravu ? Ne vidim potrebu za mistikom.
Na javnoj raspravi treba učestvovati bez obzira na ishod.
Nisam znao da postoje i prljavi ,,hobi" poljoprivrednici ?
To za policiju važi za svakog ali ne vidim kakve veze ima sa temom i ovim što si pisao ?
Postovani kolega nacrt je tajna sve dok ne krene u javnu raspravu.Kazes udruzenja sastavljaju nacrt a namera mi je bila da skrenem paznju da i druga strana radi iz sve snage da njihov nacrt sto bolje prodje.Podrzavam borbu udruzenja i ucestvovacu u protestima ako zahtevi ne budu jednostrani.Pitas jel postoje prljavi HOBI poljoprivrednici,moguce da si u pravu ali sigurno ces potvrditi da prljavi PROFI poljoprivrednici postoje.
 
Ja nisam pratio forum neko vreme i o avgusta 2022. relativno pratim ovu temu
Sve mi se više čini da u ovoj temi komentariše mnogo više onih koji nisu protestovali u poslednjih 15+ godina ali dobro umeju da zamute vodu! Što se Slavka iz Kaća tiče, čovek je na mestu i svaki put je bio kad je trebalo, onoliko koliko je trebalo, sa onim sa čime je trebalo i bez bilo kakvih ružnih reči u konverzaciji. Očigledno su ovde mnogi samo tastatura ratnici..
NI jedna rec ni pomisao mi nije bila usmerena protiv kolege Slavka postujem njegov stav i trudim se da konverzacija prodje dostojanstveno.Ako se nasa misljenja i stavovi razlikuju nekako cemo uskladiti,bar godina imamo dovoljno da uvidimo sta je prihvatljivije za sve nas.
 
Je li zabranjeno komenzarisati.Večita priča oko toga,ko je bio na proteste može da diskutuje a ko nije ne može.Jel ova prva grupa inteligentnija ili je njoj mnogo,mnogo veća para u pitanju od ovih iz druge grupe.
Na forumu se baš me ponaša tako mada se u nekim stvarima slažem sa njim.Ako je toliko ljudi blokirao ko bi mogao biti krivac.
 
Postovani kolega nacrt je tajna sve dok ne krene u javnu raspravu.Kazes udruzenja sastavljaju nacrt a namera mi je bila da skrenem paznju da i druga strana radi iz sve snage da njihov nacrt sto bolje prodje.Podrzavam borbu udruzenja i ucestvovacu u protestima ako zahtevi ne budu jednostrani.Pitas jel postoje prljavi HOBI poljoprivrednici,moguce da si u pravu ali sigurno ces potvrditi da prljavi PROFI poljoprivrednici postoje.
Gde sam i kada napisao da udruženja ,,SASTAVLJAJU NACRT" ? Kako udruženja mogu da sastavljaju nacrt ?
Država sastavlja nacrt, a udruženja i sami pojedinci građani mogu da daju primedbe na nacrt. Uvek bilo i biće. Naravno da je objavljen javni poziv za podnošenje primedbi i objavljen u medijima, a udruženja su dobila poziv preko mejla jer je nemoguće svakom građani u slati mejl.
Kada i gde su zahtevi bili jednostrani ???
Kako i čime podržavaš borbu i rad udruženja osim rečima ?
Molim da mi odgovoriš ko kretno, hvala.
Sumnjam da neću dobiti odgovor, kao što nisam dobio odgovor za ,,prljave" ,,hobi" poljoprivrednike.
 
NI jedna rec ni pomisao mi nije bila usmerena protiv kolege Slavka postujem njegov stav i trudim se da konverzacija prodje dostojanstveno.Ako se nasa misljenja i stavovi razlikuju nekako cemo uskladiti,bar godina imamo dovoljno da uvidimo sta je prihvatljivije za sve nas.
Koje je tvoje mišljenje ili stav ? Ja ga nisam primetio.
Napisao si o nekom TAJNOM nacrtu, a sve ostalo što si napisao sam ovde 1.000 puta pročitao od tastatura ratnika.
 
Je li zabranjeno komenzarisati.Večita priča oko toga,ko je bio na proteste može da diskutuje a ko nije ne može.Jel ova prva grupa inteligentnija ili je njoj mnogo,mnogo veća para u pitanju od ovih iz druge grupe.
Na forumu se baš me ponaša tako mada se u nekim stvarima slažem sa njim.Ako je toliko ljudi blokirao ko bi mogao biti krivac.
Samo treba imati meru i ne dosadjivati drugima sa svojim stavovima. Narocito ako se pljuje po protestima i ljudima koji su izasli.
 
Gde sam i kada napisao da udruženja ,,SASTAVLJAJU NACRT" ? Kako udruženja mogu da sastavljaju nacrt ?
Država sastavlja nacrt, a udruženja i sami pojedinci građani mogu da daju primedbe na nacrt. Uvek bilo i biće. Naravno da je objavljen javni poziv za podnošenje primedbi i objavljen u medijima, a udruženja su dobila poziv preko mejla jer je nemoguće svakom građani u slati mejl.
Kada i gde su zahtevi bili jednostrani ???
Kako i čime podržavaš borbu i rad udruženja osim rečima ?
Molim da mi odgovoriš ko kretno, hvala.
Sumnjam da neću dobiti odgovor, kao što nisam dobio odgovor za ,,prljave" ,,hobi" poljoprivrednike.
Podrzavam proteste i obelezicu ih svojim prisustvom [ako moze slikanjem].naravno ne slazem se sa svim ali no.Trazis puno odgovora koji se ticu prljavih hobista a nikako da napises da ima dosta prljavih profi.Kazes da nema veze sa temom da ako imate imformacije prijavite . . . . .u vezi dobijanja subvencija onih koji izdaju zemlju.Jel se to provlaci negde u nacrtu?Jel ce se to odnositi i na profi poljoprivrednike koji su ucenjivali svoje zaposlene da moraju otvarati PG da bi oni dobili subvencije?Izmisljam?Uvek sam podrzavao proteste od 2011 god u Pancevu jeste skromno ali bio sam prisutan,a bio sam bez subvencija.Jel odgovor zadovoljavajuci?
 
Samo treba imati meru i ne dosadjivati drugima sa svojim stavovima. Narocito ako se pljuje po protestima i ljudima koji su izasli.
Citiraj,gde sam ja pljuvao po protestima.Nisam ni pisao dok se nije počelo pisati o predlogu nacrta da će hobi poljoprivrednici biti izostavljeni iz subvencija.Sa Nedeljkom sam ušao u raspravu zbog njegove priče kako je hteo da premlati onog što je išao da prska.Sa Slavkom ne mogu da se setim.Eto i tebi nisam ništa prebacio u vezi protesta.Išao si idi-tvoja stvar dok ti nama večito prebacuješ a ne znaš ni razloge zašto ko ne izlazi.To treba da uputiš tebi sličnim ili takvima ne bi da se zameraš.
A lepo sam onomad pisao da će mečka zaigrati i pred vašim vratima-kod nas se već valja.
 
Ajde procitaj jos jednom sta sam napisao i kako si se ti to pronasao u tom mom postu. Ja napisem uopsteno i ti odmah pogledas u ogledalo.
 
ajde sad neka mi neko objasni sta sad ovo znaci?


-------Javni poziv za povećane subvencija za biljnu proizvodnju po hektaru od najviše 35.000 dinara planiran je za kraj oktobra, a isplata do nove godine, rekao je za RTS Danilo Golubović, savetnik premijera za poljoprivredu.------



jel to definitivno znaci da se kupuje seme ili.....????

i od kada ce vaziti racuni? od prvog oktobra ili ranije?

ili se ovih 17hilj odnosi na predhodnu godinu???

vi koji ste bili toliko zadovoljni uspesnim dogovorom sa premijerom molim odgovor ne samo zbog mene,vec i ostalih poljoprivrednika da ne ispadnu budale i ne propadne im tipa 20h*17hilj din+seme koje su mogli prodati a ne selektirati,pa selektovanje i hemija...nije mali novac
 
Ipak je neko od kolega lepo napisao da se napravila razlika između onih Koji plaćaju PIO i onih koji su zaposleni a ne plaćaju PIO-istakao je Golubović.Sad ostaje da vidimo kako će to izgledati.
 
Nama se radi o državi da li će je biti ili neće, o tome da li će biti Srba ili će biti zamenjeni. O tome da li će poljoprivreda preživeti uli neće.
A tvoj najveći problem je da li je neko ,,prevario" državu za subvenciju ili nije. O tome treba da brine država ili mi eventualno da predložimo rešenje. Predloži rešenje u javnoj raspravi.
A ja sam više puta napisao da treba da postoji maksimum.
 
Tako ti pišeš, pišeš o ,,prljavim".
Nisi mi odgovorio ni na jedno moje pitanje.
 
Poslednja izmena:
Ma kolega sve sam odgovorio ali ne stize do tebe.Prljavi si ti dodao za hobiste ja sam samo izneo za profi i sta jos trebam reci?Izmislio sam sve?Izneo sam svoj stav o protestima i slazem se za borbu za sve moguce ustupke vlade.Da iznesem svoj stav o protestima iz 2011 god mislim da je nepotrebno.Zao mi je tih ljudi sto su nocivali po kanalima kod Tamiskog mosta i opet su izigrani.Sta jos hoces,koji odgovor da ti dam?Ispascu tastatura ratnik to je tvoj izraz,ali ja to ne zelim vec PODRZAVAM svaki vid protesta koji je za boljitak stanja u poljoprivredi.KRAJ.
 
Kako su izigrani protesti i mi protestanti 2.011-te ? Dobili smo šta smo traži. Ja sam bio na Rimskim Šančevima i nije mi žao. Ne bi mi bilo žao čak i da nismo dobili, pokušali smo, a to je već nešto za razliku od onih koji nisu ni pokušali.
 
Nazad
Vrh