Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sve što misliš da su sami predložili znaj da je to neko tražio a oni kao i uvek okreću vodu na svoju vodenicu..
Jedino tebe poštujem od ovih na forumu sto su aktivni u ovoj temi,ali jednostavno mi nije jasno?
Ovde je datum od juce,a ovaj neki ekonomista iz stranke je to izjavio jos 25.8.?
Da,proverio sam ko je taj tip!Iz stranke je! Znaci postoje indicije da je sve ovo pretstava za nas Paorende,a da se neki prave ludim da to nije istina , ili nisu svesni da su upusteni u mrezu stranke?
Nerazumem i dalje? Zbog cega je taj vas sastanak bio u nekom no name selu?
 
Poslednja izmena:
A šta je zgrešio direktor Hidrometeorološkog zavoda?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Potanje je koliko je dana prošlo dok Mikser nije dobio i objavio informaciju na forumu.
U nekoliko mojih komentara sam napisao moje mišljenje o tome zašto je forum napravljen, po čijem nalogu i ostajem pri tome. A tvoje pisanje je samo potvrda moje teorije.
Ti zahtevi se vrte godinama, što u pismenoj formi, što u usmenoj formi. Šta mislite šta se radi satima i satima na pregovorima, kada može samo da se da pisami zhtev u ruke ili pročita za 5 minuta ?
Bubu, molim te objasni jer ja nemam stpljenja za ovakve zlonamerne likove.
Još jedan odgovor na zlonamernu opasku: da li postoji u Bg ili u NS neko udruženje poljoprivrednika ? No mejm su za tebe verovatno i Kisač, Padina i svi ostali. Da si napravio udruženje, organizovao i pozvao ostala udruženja onda ne bi sastanak nio u no nejm mestu.
 
Jedino tebe poštujem od ovih na forumu sto su aktivni u ovoj temi,ali jednostavno mi nije jasno?
Ovde je datum od juce,a ovaj neki ekonomista iz stranke je to izjavio jos 25.8.?
Da,proverio sam ko je taj tip!Iz stranke je! Znaci postoje indicije da je sve ovo pretstava za nas Paorende,a da se neki prave ludim da to nije istina , ili nisu svesni da su upusteni u mrezu stranke?
Nerazumem i dalje? Zbog cega je taj vas sastanak bio u nekom no name selu?

Jedino tebe poštujem od ovih na forumu sto su aktivni u ovoj temi,ali jednostavno mi nije jasno?
Ovde je datum od juce,a ovaj neki ekonomista iz stranke je to izjavio jos 25.8.?
Da,proverio sam ko je taj tip!Iz stranke je! Znaci postoje indicije da je sve ovo pretstava za nas Paorende,a da se neki prave ludim da to nije istina , ili nisu svesni da su upusteni u mrezu stranke?
Nerazumem i dalje? Zbog cega je taj vas sastanak bio u nekom no name selu?
Selo se zove Vojvoda Stepa po Stepi Stepanoviću,jer je naseljeno dobrovoljcima iz prvog svetskog rata od kojih su mnogi došli iz amerike da brane Srbiju.Moje pradede su nosioci albanske spomenice i Karadjordjeve zvezde(dobijene zbog herojstva na Kajmakčalanu u odredu Vojvode Vuka,gde je čuveni Arčibald Rajs zaveštao da mu se sahrani srce).Ako ne znaš pročitaj.Stidi se.Omalovažavaj nekog drugog.
 
Poslednja izmena:
Jedino tebe poštujem od ovih na forumu sto su aktivni u ovoj temi,ali jednostavno mi nije jasno?
Ovde je datum od juce,a ovaj neki ekonomista iz stranke je to izjavio jos 25.8.?
Da,proverio sam ko je taj tip!Iz stranke je! Znaci postoje indicije da je sve ovo pretstava za nas Paorende,a da se neki prave ludim da to nije istina , ili nisu svesni da su upusteni u mrezu stranke?
Nerazumem i dalje? Zbog cega je taj vas sastanak bio u nekom no name selu?
Jednostavno se ukupna cifra od 35000 provlači kroz medije već pune 2 godine a sastanci po selima su prosto kako se dogovorimo i koje udruženje je domaćin. U principu je sve već ispričano i znaj da mnogi mute našu poljoprivrednu vodu..
 
Selo se zove Vojvoda Stepa po Stepi Stepanoviću,jer je naseljeno dobrovoljcima iz prvog svetskog rata od kojih su mnogi došli iz amerike da brane Srbiju.Moje pradede su nosioci albanske spomenice i Karadjordjeve zvezde(dobijene zbog herojstva na Kajmakčalanu u odredu Vojvode Vuka,gde je čuveni Arčibald Rajs zaveštao da mu se sahrani srce).Ako ne znaš pročitaj.Stidi se.Omalovažavaj nekog drugog.
Gluposti pises,moj pradeda je tamo zivot ostavio!Imam svu dokumentaciju o tome! A,naovim prostorima sam starosedeoc od pre Carnojevica!Znaci,imamo problem sa dodjosima od Carnojevica!:ppozdrav:
Da,radio sam nedavno DNK da to i potvrdim! :ppozdrav:
 
U nekoliko mojih komentara sam napisao moje mišljenje o tome zašto je forum napravljen, po čijem nalogu i ostajem pri tome. A tvoje pisanje je samo potvrda moje teorije.
Nelupetaj gluposti,"gazda" foruma zivi na ivici siromastva,a mi ostali nismo u stranci! (sad sam hteo staviti smajli sa onim prstom ali nemaga) (y)
:ppozdrav:
 
Jedino tebe poštujem od ovih na forumu sto su aktivni u ovoj temi,ali jednostavno mi nije jasno?
Ovde je datum od juce,a ovaj neki ekonomista iz stranke je to izjavio jos 25.8.?
Da,proverio sam ko je taj tip!Iz stranke je! Znaci postoje indicije da je sve ovo pretstava za nas Paorende,a da se neki prave ludim da to nije istina , ili nisu svesni da su upusteni u mrezu stranke?
Nerazumem i dalje? Zbog cega je taj vas sastanak bio u nekom no name selu?
Isto mislim što se Bubua tiče.
Ja ne bih da pišem jer nam ovde pojedini članovi zabranjuju pisanje jer nismo učesnici protesta.Stvarno se pojavljuju 2 informacije koje se sukobljavaju.
 
Isto mislim što se Bubua tiče.
Ja ne bih da pišem jer nam ovde pojedini članovi zabranjuju pisanje jer nismo učesnici protesta.Stvarno se pojavljuju 2 informacije koje se sukobljavaju.
Bubu je jedan veoma odgovoran i inteligentan clan za kojeg smatram da nikad nece potpasti pod uticaj stranke!
 
Gluposti pises,moj pradeda je tamo zivot ostavio!Imam svu dokumentaciju o tome! A,naovim prostorima sam starosedeoc od pre Carnojevica!Znaci,imamo problem sa dodjosima od Carnojevica!:ppozdrav:
Da,radio sam nedavno DNK da to i potvrdim! :ppozdrav:
Definitivno gubiš konce priče.Jesi li ti nipodaštavao ili ja?
Da li si radio i test inteligencije?
 
Poslednja izmena:
@Boderlica Slavko nemoj molim te da pišeš koješta.Mnoge od nas uopšte ne poznaješ i ne možeš nas pročitati preko postova.
Naravno da nikog ne poznajem ali znam da čitam i sve dobro ću lajkovati (siguran sam da si zapazio) i na svaku glupost oštro reagovati.
Nisam primetio da si reagovao na pisanje Gorana G. A svako pošten je morao reagovati.
 
Nelupetaj gluposti,"gazda" foruma zivi na ivici siromastva,a mi ostali nismo u stranci! (sad sam hteo staviti smajli sa onim prstom ali nemaga) (y)
:ppozdrav:
Ni naš sugrađanin nije u stranci ali generacijama služe službi i svaka vlas mu mila.
Moj zaključak sam doneo na osnovu onoga što se dešava na forumu, ne na osnovu boje očiju, broja i modela cipela.
Ti se posra po onima koji odvajaju svoje vreme i novac za borbu u interesu svih poljoprivrednika i po njihovim domaćinima.
Nusam primetio ni trunku stida i srama, već nastvljaš kao naš prvorođeni.
 
Potanje je koliko je dana prošlo dok Mikser nije dobio i objavio informaciju na forumu.
U nekoliko mojih komentara sam napisao moje mišljenje o tome zašto je forum napravljen, po čijem nalogu i ostajem pri tome. A tvoje pisanje je samo potvrda moje teorije.
Ti zahtevi se vrte godinama, što u pismenoj formi, što u usmenoj formi. Šta mislite šta se radi satima i satima na pregovorima, kada može samo da se da pisami zhtev u ruke ili pročita za 5 minuta ?
Bubu, molim te objasni jer ja nemam stpljenja za ovakve zlonamerne likove.
Još jedan odgovor na zlonamernu opasku: da li postoji u Bg ili u NS neko udruženje poljoprivrednika ? No mejm su za tebe verovatno i Kisač, Padina i svi ostali. Da si napravio udruženje, organizovao i pozvao ostala udruženja onda ne bi sastanak nio u no nejm mestu.
Čime bi mogao potkrepiti laž po čijem nalogu je formiran forum i zašto.Molio bi vlasnika foruma da se oglasi na ovakva lupetanja.
Kad je forum napravljen ovakve teme nisu ni postojale.Ti si se pojavio na forumu kad su počele bune protiv dahija a znamo da si bio stranački aktivan.I sada si se opet pojavio kad je druga buna počela.Do tada te niko nije detektovao.
 
Nazad
Vrh