Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ама људи Славко је јако интиленгентан човек то вам гарантујем вероватно паметнији од већине овде на форуму зато га немојте подцењивати Сад смо ваљда у демократском систему и има свако право на слободу говора и да размишља како хоће ,И реално има јако велико основно знање из различитих области и то треба ценити код њега а не ниподоштавати
 
Ja sam ti odgovorio na pitanja koja stalno spominješ ali si me ignorisao pa ne vidiš jer sam izneo tvoje hvaljenje kako si hteo da izbatinaš onog čoveka koji je išao da prska a ti se kao vraćaš sa nekog sastanka ili protesta.S kojim pravom.Jel te neko terao.Jel te čovek provocirao_Ovo mnogo govori o tvojoj ličnosti i karakteru.
Pomesao si nije to on

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ja sam ti odgovorio na pitanja koja stalno spominješ ali si me ignorisao pa ne vidiš jer sam izneo tvoje hvaljenje kako si hteo da izbatinaš onog čoveka koji je išao da prska a ti se kao vraćaš sa nekog sastanka ili protesta.S kojim pravom.Jel te neko terao.Jel te čovek provocirao_Ovo mnogo govori o tvojoj ličnosti i karakteru.
Izvinjavam se Slavku za to batinanje.U pitanju je Nedeljko.Nekako mi se obojica slično ponašaju.Još jednom se izvinjavam Slavku.
 
Ама људи Славко је јако интиленгентан човек то вам гарантујем вероватно паметнији од већине овде на форуму зато га немојте подцењивати Сад смо ваљда у демократском систему и има свако право на слободу говора и да размишља како хоће ,И реално има јако велико основно знање из различитих области и то треба ценити код њега а не ниподоштавати
ОК, интелигентан човек али то ЈА, ЈА, ЈА, па ЈА, баш не пристаје интелигентној и паметној особи! Замисли Теслу, Ајнштајна, Милеву, итд,,, да су ишли по свету и викали ја сам геније, ја сам интелигентан, ја сам нај, нај па на шта би то личило и докле би догурали? Интелигенцију човек показује кроз скромност и резултате своје генијалности и знања. А не хвлоспевима и самоуздизањем самог себе.
 
Puca od inteligencije,covek od 60 god ne zna da se od plate odbijaju dazbine drzavi

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ама људи Славко је јако интиленгентан човек то вам гарантујем вероватно паметнији од већине овде на форуму зато га немојте подцењивати Сад смо ваљда у демократском систему и има свако право на слободу говора и да размишља како хоће ,И реално има јако велико основно знање из различитих области и то треба ценити код њега а не ниподоштавати
Niko to neosporava,ali pomalo je bez veze jer to sam za sebe tvrdi.A kad se "utvrdi" u nekoj temi svaki treci post je njegov a često i po dva-tri posta zaredom.Nisam se salio kad sam napisao "@Šef,pa ti! Znaci,dalje nema!
Sledeci skup forumasa,tebi postavljamo pitanja a ti nam dajes odgovore?"
Evo dokaza da lici na šefa,ima čak i ljude koj ce da ga pohvale :ppozdrav:
 
Jad i beda na delu u celoj Srbiji je preslikana i ovde u forumu.
Ponovo moram da pohvalim forumaše iz Hrvatske na koje svi treba da se ugledamo i opojedince iz Srbije. Većina najkvalitetnijih članova je napustila forum ili prestala da komentariše, čak su neki i umrli.
 
Од муке умрли или им се омакло? А био је и један, певач који је своју матичну земљу јако блато поготово кад оде у ту исту Хрватску. Да му не пусте по некад коју песму на радију одавно би га Војвођанска прашина засула и однела у заборав. А ти "квалитетни" чланови форума су вероватно сами себи увртели, у главу тај квалитет па нису могли међу нама не квалитетнима да се искажу са памећу и знањем.
 
Горане ја Славка сигурно неби звао на славу Види и ти имаш година и за то време колико те је људи нервирало иритало рецимо само око музике а тек око осталих ствари е тако и славко хвала богу па нас у божјој башти има различих нисмо сви исти Иначе је ово форум а не лист комунистичке партије свако може да изнесе свој став мишљење запажање своје знање или се нешто променило мене је подстакло да напишем похвалне ствари о Славку зато што један наш колега јутрос јако рано баш рано вероватно због тогаје неиспаван па је хтео да моју генерацију пошаље на посматрање што по мени није у реду зато што је мој каћанин јако способан за себе
 
Ама људи Славко је јако интиленгентан човек то вам гарантујем вероватно паметнији од већине овде на форуму зато га немојте подцењивати Сад смо ваљда у демократском систему и има свако право на слободу говора и да размишља како хоће ,И реално има јако велико основно знање из различитих области и то треба ценити код њега а не ниподоштавати
Mislim da ti ovo nije trebalo.Njega možda poznaješ ali ne poznaješ sigurno gro ovihkoje si stavio ispod njega po koeficijentu inteligencije.
Mislim da je DraleTD sve napisao.Jesi li čitao šta je sve Slavko pisao i blokirao pola foruma.Nemoj mene računati-pogledaj ostale sagovornike pa malo bolje razmisli.
 
Људи овде није славко проблем много пуно већи проблем је наш багериста само куца поруке А угља све мање Србија увози угаљ из индонезије а он куца ли куца шта би сад алија сиротановић рекао какви су му наследници то је проблем долари цуре из Србије док он куца а ви запели за славка и његових 40 хектара а вамо цуре милиони аон куцали куца и сад које ту већи проблем багериста или славко немојте да вас замајавају ови са пинка
 
Nazad
Vrh