Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Objašnjenje da li je nekom ,,zabranjeno" ili nije da uđe u Skupštinu. Naravno da ne može svako da čini Skupštinu, baš kao što je u svakom udruženju u celom svetu.
Da li bi ste vi u vašu kuću pistili nekoga za koga sumnjate da će vas pokrasti, da je piroman i da vas olajava u svakoj prilici i radi očigledno protiv vas ?
To može da uradi samo budala.
 
Boderlica@
Pravi borci za boljitak poljoprivrede ,ali koliko troše en. za to još više troše za predstavljanje sebe kao jedine prave opcije
Hoće ,ali ne po cenu utapanja u istu.
Šta je po tebi ,,utapanje" ?
Ako te stalno neko napada gdegod stigne, da li ćeš demantovati ili ćutati ? Pogotovo kada oboje znate šta je istina ali onaj ko te blati je ciničan.
Da li neko normalan zaista može da poveruje da se kod Ivana Ivanovića stiže tek tako i u istom danu slučajno samo jedan čovek na svim medijima ?
 
I ovo sa N.S. i J.J. napravljen sukob na društvenim mrežama sa jednom stranom priče.
Kad su se susreli oči u oči ovog proleća u Subotici kod Matkovića na videlo je isplivala sasvim druga istina.
Zamerilo se Matkoviću što je rekao istinu koja boli one druge. Samo sam pitao one druge šta bi oni odgovorili na postavljeno pitanhe Matkoviću, odgovor je bio ,,ne znam". Posle toga je palo ,,pomirenje". Bar sam ja tako to video.
A nadam se da će se i druge nesuglasice rešiti u istom maniru.
 
Da su hteli ne bi radili na svoju ruku nego u dogovoru sa ostalima.

I ponavljam, u pravu su što nisu prisustvovali "SLUŠANJU" zato što je sve bilo dogovoreno u novembru i doneta strategija za 2024. godinu a ništa skoro nije ispoštovano i čemu sada razglabanje za narednu godinu. Nego lepo put pod točkove pa u Beograd, na auto-put i granične prelaze pa tamo da se organizuje "SLUŠANJE" a ti brale sedi u skupštini sa Jovanom i Rističevićem i slušaj.
Tvrdim da je bio rijaliti ispred ,,blokirane" kuće Jovanovog u Bavaništu i imam razloge zašto to tvrdim, a i ovo njegovo ,,deranje" na ,,slušanju". Uključujući i ono kod Ivana Ivanovića.
Ništa on nije loše rekao (osim laži da nije uredu što nije na pregovorima i on i ako se sam složio da ne prisustvuje pregovorima zbog prethodne izdaje) ali smatram da ima lošu nameru za nas i da očekuje uspešnu karijeru.
Znam mnoge ljude koji lepo pričaju dok ne dođe vreme da budu upotrebljeni i onda kažu ,,ljudi, nema ništa od ovoga, haje da se raziđemo". I to u trenutku kada je nekoko hiljada traktora bilo na putevima 2.011-te.
 
Ako hocemo masovan izlazak na protest onda subvencije za seme, refakcija i premije za mleko treba da budu osnovni zahtevi oko kojeg ce vecina poljoprivrednika da se slozi i izadje na protest. Robna berza, PIO ne kaci vecinu i to ih sigurno nece izvuci na ulicu.
 
Možda nekada neko od vas nešto i shvati, a to su razlizi. Inicijativa zamera Stigu zato što su ispregovarali veštačko đubrivo samo za njih i zato nisu bili na pregovorima u Kisači.
A Jovanovom se zamera što je uz podršku Stiga ispregovarao za suncokret i nilome nije rekao, a mi ko budale sedeli na ulici još dva dana neznajući da je potpisao. I zbog toga nije učestvovao na pregovorima u Kisaču.
Svima njima je rečeno na sastanku razlog za ne odlazak na pregovore u Kisač, a tu odluku su se o i sami složili.
I onda je veče pre pregovora u Kisaču Jovanov počeo da spinuje kako ne idu svi na pregovore.
Da li je sada jasno šta se dešavalo ili treba još neko pojašnjenje ?
Iz Stiga ima pozitivnih signala, počeli su da kapiraju da nisu trebali ispregovarati samo za sebe đubrivo i da ih je Jovanov prevario. Bar sam ja tako razumeo.
Da, zaboravio sam da udruženja oko Inicijative zameraju Stigu da su samo stajali pored puta dok su ostali držali blokade za koje ja lično nisam. Ja sam za protestne vožnhe ali se radi šta većina odluči.
Stig je odavno priznao svoju grešku samo što inicijativa nije htela prisustvovati tom sastanku u Pozarevcu jer bira društvo.
Jovanov je potpisao za suncokret uz podršku Stiga ali i uz znanje i aminovanje Slankamenca čak je njegov predlog bio ,,nek skinu stočarima 5 din ko ih j.be" ,zato sad izbegava sve skupove gde su Pajić i Kokanović.
Ovakva situacija sa subvencijama i zezanje od strane ministarstva i pozivanje na neopredeljena sredstva u budžetu je takođe zasluga Slankamenca jer je držao više od 10 dana već spremljene zahteve(bar stočara) pod izgovorom da se ratari nisu usaglasili i predao ih tek po donošenju budžeta za ovu godinu.
Neko bi rekao proceduralna greška ali...
Brlja koliko hoćeš samo što je neko spreman da svoje brlje prizna a neko ne.
 
Stig je odavno priznao svoju grešku samo što inicijativa nije htela prisustvovati tom sastanku u Pozarevcu jer bira društvo.
Jovanov je potpisao za suncokret uz podršku Stiga ali i uz znanje i aminovanje Slankamenca čak je njegov predlog bio ,,nek skinu stočarima 5 din ko ih j.be" ,zato sad izbegava sve skupove gde su Pajić i Kokanović.
Ovakva situacija sa subvencijama i zezanje od strane ministarstva i pozivanje na neopredeljena sredstva u budžetu je takođe zasluga Slankamenca jer je držao više od 10 dana već spremljene zahteve(bar stočara) pod izgovorom da se ratari nisu usaglasili i predao ih tek po donošenju budžeta za ovu godinu.
Neko bi rekao proceduralna greška ali...
Brlja koliko hoćeš samo što je neko spreman da svoje brlje prizna a neko ne.
Da li to smeš Slankamencu u oči da kažeš ? Ja ću organizovati sastanak, nemoj posle da vrdaš.
Da li znaš šta si napisao i kako funkcioniše organizacija u Inicijativi, ko šta radi i ko ide na pregovore ?
Tvrdim za ovo poslednje da nema šanse da je istina.
 
Стиг је одавно признао своју грешку само што иницијатива није хтела присуствовати том састанку у Пожаревцу јер бира друштво.
Јованов је потписао за сунцокрет уз подршку Стига али и уз знање и аминовање Сланкаменца чак је његов предлог био ,,нек скину сточарима 5 дин ко их ј.бе“ ,зато сад где избегава све скупове и пакао скупови.
Оваква ситуација са субвенционисањем и зезање од стране министарства и позивање на неопредељена средства у буџету је такође заслуга Сланкаменца јер је држао више од 10 дана гласника заговорника потписао и предао их тек по доношењу буџета за ову . годину.
Неко би рекао процедурална грешка али...
Брља колико хоћеш само што је неко спреман да своје брље призна а неко не.

Стиг је одавно признао своју грешку само што иницијатива није хтела присуствовати том састанку у Пожаревцу јер бира друштво.
Јованов је потписао за сунцокрет уз подршку Стига али и уз знање и аминовање Сланкаменца чак је његов предлог био ,,нек скину сточарима 5 дин ко их ј.бе“ ,зато сад избегава све скупове где су Пајић и Кокановић.
Оваква ситуација са субвенцијама и зезање од стране министарства и позивање на неопредељена средства у буџету је такође заслуга Сланкаменца јер је држао више од 10 дана већ спремљене захтеве(бар сточара) под изговором да се ратари нису усагласили и предао их тек по доношењу буџета за ову. годину.
Неко би рекао процедурална грешка али...
Брља колико хоћеш само што је неко спреман да своје брље призна а неко не.
Е zbog ovakvih dezinformacija i lažovčina smo i došli do ove kataklizme.
 
Stig je odavno priznao svoju grešku samo što inicijativa nije htela prisustvovati tom sastanku u Pozarevcu jer bira društvo.
Jovanov je potpisao za suncokret uz podršku Stiga ali i uz znanje i aminovanje Slankamenca čak je njegov predlog bio ,,nek skinu stočarima 5 din ko ih j.be" ,zato sad izbegava sve skupove gde su Pajić i Kokanović.
Ovakva situacija sa subvencijama i zezanje od strane ministarstva i pozivanje na neopredeljena sredstva u budžetu je takođe zasluga Slankamenca jer je držao više od 10 dana već spremljene zahteve(bar stočara) pod izgovorom da se ratari nisu usaglasili i predao ih tek po donošenju budžeta za ovu godinu.
Neko bi rekao proceduralna greška ali...
Brlja koliko hoćeš samo što je neko spreman da svoje brlje prizna a neko ne.
Da li to smeš Slankamencu u oči da kažeš ? Ja ću organizovati sastanak, nemoj posle da vrdaš.
Da li znaš šta si napisao i kako funkcioniše organizacija u Inicijativi, ko šta radi i ko ide na pregovore ?
Tvrdim za ovo poslednje da nema šanse da je istina, čak je besmisleno da komentarišem. Po meni je čak bezobrazno i zlonamerno optuživati jednog čoveka koji čak nije ni učestvovao u pregovorima, a kamo li da on odlučuje da li će vlast obezbediti novac ili neće. Na pregovorima je sve bilo dogovoreno i na budžet niko osim vlasti nije mogao da utiče i nije bilo potrebe. U udruženju Inicijativa ne odlučije jedan čovek ništa.
Te LAŽI dolaze od gore pomenutih udruženja, oni će sesti za sto i ispeglati odnose a takvi kao ti koji nisu ni luk jeli, ni luk mirisali će ostati krivci. Razmisli o tome. Ništa ne pišem slučajno.
 
I sta je bilo na kraju? Srecno se udala Kasandra? Ili bese Ljovisna?

Pa ovo covek pohvatati nemoze! Ko, sta, kome, cemu, posto, zasto....
Spanske serije su male mace za ovo.
I onda se cudimo zasto malo ljudi izlazi na proteste?
Ajmo reset, drugi ljudi i ponovo!
Sve dok se ne isfiltriraju ovi sto vole drame i spanske serije i ne naidju normalni!
Kao i za izbore!
 
e7061369b41df30a3ec61a528be4a940.jpg
 
Nije baš da može reset i da dođu drugi ljudi.

Protestuju samo oni koji imaju probleme i veruju da ih mogu rešiti protestima, nema drugih koji mogu to raditi.

Ima ih koji imaju problema i ne veruju da se to može rešiti protestima, na te se ne može računati.
 
Nazad
Vrh