Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Da li je nekim udruzenjima zabranjeno da udju u skupstinu???

I poske svega sta se sa tim pojavljivanjem dobilo u skupstini
 
A ko je video ovu konferenciju za stampu?? Samo jedno pitanje novinara u to iz foneta. Da je Radoslav nije postavio niko ne bi ni znao da je uopste bila. Otkad se Radoslav distancirao inicijativa gubi smisao. Goran Filipovic nije dorastao da vodi udruzenje. Onaj momak Sasa Tomas puno recitiji od njega. Gde su Matkovic i Daci??
 
A ko je video ovu konferenciju za stampu?? Samo jedno pitanje novinara u to iz foneta. Da je Radoslav nije postavio niko ne bi ni znao da je uopste bila. Otkad se Radoslav distancirao inicijativa gubi smisao. Goran Filipovic nije dorastao da vodi udruzenje. Onaj momak Sasa Tomas puno recitiji od njega. Gde su Matkovic i Daci??
Znaci ooet nisi odg na pitanje da li je nekom zabranjeno da udje u skupstinu

A ko je uopste video ovu glupu raspravu sa risticevicem???
Gde on jebe poljuorivrednike kako hoce i podsmeva se,ako vi mislite da je to neki uspeh onda ok

Sta se time dobilo?
 
Znaci ooet nisi odg na pitanje da li je nekom zabranjeno da udje u skupstinu

A ko je uopste video ovu glupu raspravu sa risticevicem???
Gde on jebe poljuorivrednike kako hoce i podsmeva se,ako vi mislite da je to neki uspeh onda ok

Sta se time dobilo?
Nikom nije zabranjeno da udje u skupstinu. Jel tebi jasno da inicijativa nece sa Nedeljkom Savicem i Jovanom Jovanovim??
 
Chmpi87.jpeg
 
Nikom nije zabranjeno da udje u skupstinu. Jel tebi jasno da inicijativa nece sa Nedeljkom Savicem i Jovanom Jovanovim??
I ovo sa N.S. i J.J. napravljen sukob na društvenim mrežama sa jednom stranom priče.
Kad su se susreli oči u oči ovog proleća u Subotici kod Matkovića na videlo je isplivala sasvim druga istina.
 
Boderlica@
Pravi borci za boljitak poljoprivrede ,ali koliko troše en. za to još više troše za predstavljanje sebe kao jedine prave opcije
Hoće ,ali ne po cenu utapanja u istu.
Da su hteli ne bi radili na svoju ruku nego u dogovoru sa ostalima.

I ponavljam, u pravu su što nisu prisustvovali "SLUŠANJU" zato što je sve bilo dogovoreno u novembru i doneta strategija za 2024. godinu a ništa skoro nije ispoštovano i čemu sada razglabanje za narednu godinu. Nego lepo put pod točkove pa u Beograd, na auto-put i granične prelaze pa tamo da se organizuje "SLUŠANJE" a ti brale sedi u skupštini sa Jovanom i Rističevićem i slušaj.
 
1000% nikom nije bilo zabranjeno ,ali su oni svojim performansom hteli sebe da predstave kao nepodobne ,a ostale kao podobne.
И која је истина?
evo cekam pa kazi za ove koji su nepodobni sta su zgresili

risticevic se sprda i simejava sa ljudima oni zadovoljni i kao velik uspeh,isprico 5 minuta u mikorofon i uspeh
risticevic ga prekida i smeje mu se u lice,komedija



to ti isto ko izbori

uvek dodje neko ko zajebe stvar

pa ja sam ovde prvi procito nedeljka i svadjao se sa njime
ima sve u porukama
 
A jel oni (N.S. i J.J) hoce sa inicijativom?
Možda nekada neko od vas nešto i shvati, a to su razlizi. Inicijativa zamera Stigu zato što su ispregovarali veštačko đubrivo samo za njih i zato nisu bili na pregovorima u Kisači.
A Jovanovom se zamera što je uz podršku Stiga ispregovarao za suncokret i nilome nije rekao, a mi ko budale sedeli na ulici još dva dana neznajući da je potpisao. I zbog toga nije učestvovao na pregovorima u Kisaču.
Svima njima je rečeno na sastanku razlog za ne odlazak na pregovore u Kisač, a tu odluku su se o i sami složili.
I onda je veče pre pregovora u Kisaču Jovanov počeo da spinuje kako ne idu svi na pregovore.
Da li je sada jasno šta se dešavalo ili treba još neko pojašnjenje ?
Iz Stiga ima pozitivnih signala, počeli su da kapiraju da nisu trebali ispregovarati samo za sebe đubrivo i da ih je Jovanov prevario. Bar sam ja tako razumeo.
Da, zaboravio sam da udruženja oko Inicijative zameraju Stigu da su samo stajali pored puta dok su ostali držali blokade za koje ja lično nisam. Ja sam za protestne vožnhe ali se radi šta većina odluči.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh