Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
**greška moj preko grada!! Djubre su dobili nocu preko jednog coveka koji je prodao celo selo i udruzenje. Nemoj da se iznose netacni podaci. Licno sam svedok dogadjaja.
Čovek uz Vlade mi je rekao, a ja mu verujem.
Kada sam to rekao kolegama iz Stig-a koji smo čitaju naše komentare, a ne učestvuju u diskusiji, kolega je samo ućutao. Pa je rekao je dobro i nastavio dalje svoju priču. Nije rekao da je to laž i td.
Šteta što ne znam da kačim na forum fotke.
Dobio sam fotografije odgovora Vladi Srbije poslanog 16.08.2922-ge. To je učinio advokat Branislav Manić iz Pančeva u ime poljopri rednika Južni Banat, Stig i Kragujevac. A njihov pretstavnik je bio Jovan Jovanov. A za to vreme se mi borimo sa nasilnicima sa kojima smo sada na sudu (nosilac medalje u Sambo-u). To je bilo 16.08.2022.
Tada su me zvali iz službe i rekli na nam neka udruženja rade iza leđa, da će mediji spinovati da je Vlada sve prihvatila i da će doći provokatori da nas provociraju. Sve se ispunilo u narednih dva sata.
Kasnije sam saznao za taj rad nekih udruženja iza leđa ostalih.
Polako skupljam svu dokumentaciju.
 
Kad sam pisao da mi lici na inscenirane proteste ( naravno da ima i postenih ljudi u celoj prici) tu noc mi je na fejsu privatno pisao banovani, a kolega Boderlica je to znao i jos me na formu prozvao sto sam blokirao tog Savica. U lepo si se drustvo uhvatio.
 
Nisu izcenirani, samo se nekim kolegama žurilo. Oni su to obrazložili pritiskom svojih članova. Tako da opet nisu upravu.
E sada pitanje je da li bi se nešto više postiglo ili bi se protesti razišli sami.
Ali je sigurno da se to tako ne radi ili bar ne bi trebalo.
Naravno da je uvek bilo i da će uvek viti ambicioznijih od normalnog ali to ne znači da ne treba uvek izaći.
Činjenica je da se uvek nešto postiglo.
 
Kad sam pisao da mi lici na inscenirane proteste ( naravno da ima i postenih ljudi u celoj prici) tu noc mi je na fejsu privatno pisao banovani, a kolega Boderlica je to znao i jos me na formu prozvao sto sam blokirao tog Savica. U lepo si se drustvo uhvatio.
Army ajde ti si ovde neki cin pa reko da te pitam kako neko ko je banovan moze da prati forum sa istog profila


Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Cika Slavko moras da odlucis jesi kauboj ili indijanac ili bas jako volis da menjas strane.
Pazi tad si znao sta su oni meni pisali na fejsu, sto bi rekli bili ste na prst u bulju. E sad sta je ostalo od svega toga .... Kao da je to djubrivo iscurilo dok nije stiglo svima.
Lepo si ih tad branio.

@BARBULA Hmmm tehnicko pitanje mislim da moze da se uloguje, ali ne moze da pise. Ne znam nisam jos bio banovan. 😁
 
Ja sam bio I uopste nisam mogao da otvorim forum,pisalo je samo da je sesija istekla

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
I šta nije istina što sam napisao ? Da li si ih blokitao ili nisi ?
Činjenica je da su seboni ozbiljno borili na licu mesta, za razliku od tebe. I činjenica je da su zeznuli, oni misle da nisu.
I činjenica je da će se opet boriti, samo ta mrlja koja prvo njima smeta.
I činjenica je da ćeš ti nastaviti da pljuješ po svima kao po gazdi gde sada radiš ali no.
 
Cinjenica je da ne radim, cinjenica je da nisam ker da imam gazdu, cinje ica je da nisam pljuvao po vlasniku firme dok sam radio.
Previse ti stvari izvrces i samo se hvatas nevidljivih cinjenica.
Kad se prvo izabere jedan lider koji ce nam biti predstavnik i jasno definise cilj borbe tad odlucujem da li idem u borbu ili ne.
Do tad budi mi pozdravljen.
 
Tesko da moze da bude jedan lider, mnoooogo je tu pretnji i ucena. Ako taj covek ima porodicu. Mafija je to velika za jednog coveka, a kad dodje do problema nema nikog iza sebe....
Ovako desetak ljudi vodi udruzenja pa idemo zajedno, grupa je uvek jaca za odbranu...
 
Nazad
Vrh