Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ne znam zašto je samo kod opoziciono nastrojenih birača uvreženo, mišljenje da ne vredi izaći na izbore dok ovi na vlasti animiraju sve od obdaništa do staračkog doma.
Isto kao i sa protestima ,vidimo da ne valja , vidimo da kola idu nizbrdo ali kad treba nešto preduzeti to će neko drugi.
 
ne izaci na izbore znaci da trenutno ne postoji opcija za izbor ( niko od ponudjenih ne zaslužuje glas) i ne daje se izlaznost i legitimitet
 
Ne znam zašto je samo kod opoziciono nastrojenih birača uvreženo, mišljenje da ne vredi izaći na izbore dok ovi na vlasti animiraju sve od obdaništa do staračkog doma.
Isto kao i sa protestima ,vidimo da ne valja , vidimo da kola idu nizbrdo ali kad treba nešto preduzeti to će neko drugi.
Misliš od obdaništa do groblja?
 
ne izaci na izbore znaci da trenutno ne postoji opcija za izbor ( niko od ponudjenih ne zaslužuje glas) i ne daje se izlaznost i legitimitet
Tako vlast i želi da se razmišlja. To je pogrešno razmišljanje. Treba glasati za one koji nisu bili na vlasti a verujemo da će preći cenzus ili čak i za one smradove koji su bili na vlasti. Cilj je prvo da se izaberu smenjivi, pa tek onda na nekim budućim izborima pošteni, malo po malo. To mora da traje.

Pravilo da treba uvek izaći važi i za proteste. Na svim proestima smo nešto dobili, čak i kada je neko nešto privatno dobio.
Mene nikada nije zanimalo šta je ko dobio, isključivo me zanima šta su svi (uključujući i mene) dobili.
Osim kada se ,,namireni" plaše da će se neko drugi ,,namiriti".
 
Poslednja izmena:
Slažem se, ali se na taj način dosta glasova rasipa samo bezveze...
Moras ovo shvatiti kao i svi drugi koji misle kao ti . Da je jedna lista bar 10% ljudi ne bi izaslo na izbore jer Zika nece da glasa za Mariniku a Pera za Milicu . Ovo je jedini nacin da se vlast promeni uz tehnicku vladu posle poraza ove vlasti . I jos jedan argument - Milo nikada ne bi pao da je protiv sebe imao jednu listu . Treba to prekopirati i cao zdravo ovima .
 
Ne mogu da verujem da neko sebi daje za pravo da određuje šta je ispravno razmišljanje a šta nije to je isto kao i da mu je rekao da je glup. Odakle toliko samouverenosti da je samo moje razmišljanje ispravno i da svi drugi greše?
 
Juce na N1

Kad se malo pogleda da N1, Nova S i 021 nisu pokrivali i izvestavali sa protesta verovatno mnogi ni ne bi znali da se desavaju protesti, kad su svi ostali skoro pa cenzurisali bilo sta u vezi protesta.
 
Moras ovo shvatiti kao i svi drugi koji misle kao ti . Da je jedna lista bar 10% ljudi ne bi izaslo na izbore jer Zika nece da glasa za Mariniku a Pera za Milicu . Ovo je jedini nacin da se vlast promeni uz tehnicku vladu posle poraza ove vlasti . I jos jedan argument - Milo nikada ne bi pao da je protiv sebe imao jednu listu . Treba to prekopirati i cao zdravo ovima .
Nešto se ne sećam da su septembra 2000. išli svi odvojeno??
 
Nazad
Vrh