Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
I ja isto verujem najvise Radoslavu iako sam ga kritikovao zasto prosli put nije bio licno na pregovore jer on je bio najaci pozitivan faktor, ali covek mi je rekao otvoreno da nije bio u mogucnosti otici tog dana iz licnih obaveza i to se mora razumeti nekim pregovaracima je godilo bas to sto on ne moze prisustvovati, ali druga zanimljiva stvar je to sto nakon toliko silnih napisanih postova od strane boderlice napokon da se u potpunosti slazem sa njim po pitanju svega sto se desavalo Jovanovu u Bavanistu!
Ako se vratite u nazad videcete da sam prvi napisao da je to 99% jedna klasicna prevara i manipulacija narodom kad od prevaranta i lika sa proslih protesta koji po recima pregovaraca bio uljez, sad ispadne bas on zrtveno jagnje i zamisli covek kome je blokiran izlaz na put sa jednim autom a da dan posle toga javno ispred kamera dobije izvinjenje😂 To ne da je ludo i naivno nego bolesno poverovati u tim malverzacijama!
Jedino malo nije logicno da to rade sad pred izbore. Msm da je bila malo losa kampanja ako je tako. Ja licno ne verujem da je tako.
 
Vlast pred izbore je spremna na sve, prodali bi i roditelje samo da ih dobiju, tako da će sporazum biti potpisan...
Sve ce oni sada da obecaju pa i potpisu da bi od poljoprivrednika dobili glas u smislu DAJ ZA OVE ISTE DA GLASAMO JER ONI SU NAM I OBECALI I SA NJIMA SMO I DOGOVORILI,sve kako bi pobedili i dobili izbore,a posle ce da eskiviraju i izvrdaju kao sto su uvek i radili...
ILi ce naci nacin da nas posle ucene kao recimo sa placenim pio fondom da bi nam dali subvencije itdd...oni su skolovani PREVARANTII,i svaka cast nasim pregovaracima i potpuno ih razumem na kojim su mukama sa njima jer NE MOZES SA POSTENJEM NA POKVARENOG COVEKA KOJI JE BEZ OBRAZA I CASTI I RECI .
 
Eto, pa se posle ljute zašto im se ne veruje. Jednostavno u Jovanovog se sumnja, nije izglasan da ide na pregovore. Ovim delom je pokazao da ne pripada skupini. Meni je odmah bio sumnjiv rijaliti ispred njegove kuće, suviše je sve išlo na njegovu stranu, mediji i sve ostalo.
Vlast želi da nam nametne nekog svog lidera i ovo mi liči baš na to.
Ali to je samo moje mišljenje, nekoga ko sve to posmatra sa strane i do koga stižu informacije od ljudi kojima veruje. Ovo pisanje potvrđuje to šta su mi rekli.
 
Otišli su. Jovanov je uspeo da minira sastanak. Mnogima će doći u glavu ali kasno.
Vada se pravi blesava i sada neće dogovor bez potpisa svih udruženja i Baćine sa tri člana i svih drugih fantomskih. Zahvali te se pisanju Jovanova i njegovim uzjavama juče i danas.
 
Nazad
Vrh