Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Poslednja izmena:
Ajd objasni to ljudima ,ljudi koji su aktivniji u udruženjima mlekara imali su inf o padu cena mesec dana pre protesta.
 
Ено код уроша давидовића нови видео. На 12:30 слободно премотајте, има нови термин прави пољопривредник. И то само ако сте тај...
 
Не, онда ниси прави пољопривредник. Само на велико, ништа испод шлепера да се продаје. Опет кажем има нова дефиниција правог пољопривредника више пута поновљена у овом видеу а то није случајно. И онако из далека намешта се решење. Ово превише изгледа као организовано од стране политике, моје лично виђење.
 
Не, онда ниси прави пољопривредник. Само на велико, ништа испод шлепера да се продаје. Опет кажем има нова дефиниција правог пољопривредника више пута поновљена у овом видеу а то није случајно. И онако из далека намешта се решење. Ово превише изгледа као организовано од стране политике, моје лично виђење.
Pa ja o tome pišem odavno.Tu vam je Ne
deljko pa neka vam objasni da li je to bio zahtev na nekim od protesta da se definiše pravi poljoprivrednik, u prevodu da hobisti gube pravo na subvencije.
 
protesti sa olovkom u ruci.ako ikako moze .
protesti u vidu ljudi koji nas vode i aktivnijeg političkog života.
Da jebavam narod vise nikada....
Bole narod za tebe, ne bi se okrenuli da je kukuruz 1 dinar, biće njima meso jeftinije. Svako treba da se bori za sebe.
Pola naroda je prodalo Srbiju za platu bez rada. Prodali bi i nas kada neko ponudi.
 
Pa ja o tome pišem odavno.Tu vam je Ne
deljko pa neka vam objasni da li je to bio zahtev na nekim od protesta da se definiše pravi poljoprivrednik, u prevodu da hobisti gube pravo na subvencije.
Da ;i su ti hobisti najveci problem u nasoj poljoprivredi i ako se njima ukinu subvencije da li ce nasa poljoprivreda da procveta?
Ipak mislim da je veci problem u politicarima i kako oni kreiraju zakone u poljoprivredi i veci je problem kako uticu na uvoz i izvoz poljoprivrednih proizvoda .
A mozda gresim, mozda su stvarno hobisti kocnicar progresa nase poljoprivrede?
 
Nazad
Vrh