Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Okomili ste se vas dvojica (glavni pregovarači) na jednog sitnog povrtara i voćara a tu vrstu poljoprivrednika niste ni spomenuli na protestima jer vas ne zanimaju.Podatak da ste protestvovali samo za cenu suncokreta a problema koliko hoćeš.Štočari su dobili obećanje za 40000.Zar misliš da bi mene spasilo 200 000 što bi dobio više.Cena mleka meni treba a to nemamo.Zamisli kad neko dobije 70 a neko 30 a nekom neće ni da otkupe.I tu je ministarka obećala da će intervenisati ali ništa.

Što se matičenja tiče,to je moja stvar.Ako je moj stav da sve krave treba da dobiju (matičene više ali ne duplo više)-šta je tu toliko strašno.Ali da se i neumatičene krave ne stave u sporazum,to je dokaz da baš nisu najobavešteniji pregovarali a to ne želite da priznate.Logičan odgovor vaš je trebalo biti.Pokušaćemo u sledećim razgovorima i kraj priče.A ne što,kako,nisi sposoban....
Ja znam ko je Baderljica i pogledao sam njegov profil.Sve se da saznati.Vidim da je prošao dosta destinacija po Svetu.To verovatno voli ili mu posao to dozvoljava.Na jednoj od slika vidim i skupštinu pa bih ga upitao: Da li se ranije bavio politikom.
Te video snimke je pretpostavljam radio Radoslav.
Vi ste se prvi okomili bezobraznim kritikama. Naravno da ne razumeš jer si takav čovek. Tebi je normalno da ti je uvek neko drugi kriv, a sebe ne vidiš. Vas nekolicina ste u svakoj supi mirođija. Prvo napravi red u svojoj kući, pa onda deli savete. Tako je bilo od uvek. Dosadan si sa istraživanjem ko sam. Traženjem mojih podataka pokazuje da i ivo piskaranje radiš ofrlje, baš kao sve u životu. Da nije tako zapamtio bi da su me prozivali po imenu, prezimenu, po mestu stanovanja, po sručnosti i svim ostalim isti takvi kao ti. Mogao si da me vidiš kod radoslava i td. Kako mene ne zanima ko si ti i takvi kao ti. Meni si sve rekao o sebi kada si se opravdavao za matičenje, pametnom dosta. Bezobrazno je, nemoralno, cinično (i sve ostalo negativno) komentarisati nešto gde si mogao učestvovati ali nisi hteo ili smeo. Posrao si se po ljudima koji su spavali na ulici bekoliko puta po 7-8-10 dana, po hrabrim ljudima, po nesebičnim ljudima, po pravim domaćinima.na prošlim protestima je bio jedan mladić da starm traktorom, stalno sam kraičkom oka motrio na njega da mu se nešto ne desi jer je mlad. Na ovaj protest sam izašao zbog tih ljudi, otišao, vudeo ih, vratio se kući i doterao traktor.Ali ti to ne razumeš jer si takav čovek. Mogu da ti pišem do sutra. Čoveče sjaši, razmisli pre nego što nešto napišeš. Ti smatraš da sve krave treba da dobiju jednaku subvenciju, pa zašto se matiči ? Razmisli malo. I ja svašta smatram ali je pitanje da li je realno moje smatranje. Ne vrti se svet oko tebe, ne boli, prihvati to.
 
Vi ste se prvi okomili bezobraznim kritikama. Naravno da ne razumeš jer si takav čovek. Tebi je normalno da ti je uvek neko drugi kriv, a sebe ne vidiš. Vas nekolicina ste u svakoj supi mirođija. Prvo napravi red u svojoj kući, pa onda deli savete. Tako je bilo od uvek. Dosadan si sa istraživanjem ko sam. Traženjem mojih podataka pokazuje da i ivo piskaranje radiš ofrlje, baš kao sve u životu. Da nije tako zapamtio bi da su me prozivali po imenu, prezimenu, po mestu stanovanja, po sručnosti i svim ostalim isti takvi kao ti. Mogao si da me vidiš kod radoslava i td. Kako mene ne zanima ko si ti i takvi kao ti. Meni si sve rekao o sebi kada si se opravdavao za matičenje, pametnom dosta. Bezobrazno je, nemoralno, cinično (i sve ostalo negativno) komentarisati nešto gde si mogao učestvovati ali nisi hteo ili smeo. Posrao si se po ljudima koji su spavali na ulici bekoliko puta po 7-8-10 dana, po hrabrim ljudima, po nesebičnim ljudima, po pravim domaćinima.na prošlim protestima je bio jedan mladić da starm traktorom, stalno sam kraičkom oka motrio na njega da mu se nešto ne desi jer je mlad. Na ovaj protest sam izašao zbog tih ljudi, otišao, vudeo ih, vratio se kući i doterao traktor.Ali ti to ne razumeš jer si takav čovek. Mogu da ti pišem do sutra. Čoveče sjaši, razmisli pre nego što nešto napišeš. Ti smatraš da sve krave treba da dobiju jednaku subvenciju, pa zašto se matiči ? Razmisli malo. I ja svašta smatram ali je pitanje da li je realno moje smatranje. Ne vrti se svet oko tebe, ne boli, prihvati to.
Gde sam napisao da krave treba da dobiju iste subvencije.To je dokaz da ne čitaš a komentarišeš.Za razliku od tebe ja nisam materijalista.Tu se mi kolega ne razumemo.
Ne veruješ mi da te nisam zapamtio.Što bih te pitao.Ne znam što bih te ja morao znati.Kao što sam i napisao ranije-nije te bilo na forumu do protesta.E sad si ti kao neka faca idržiš svima predavanja o uspešnosti.Mene tvoj ekonomski status uopšte ne zanima.Jedino sam shvatio tvoje bahato ponašanje a isto tako i tvoj kolega koji samo što ti nije digao spomenik.Trebalo bi da mu vratiš hvalu ali prvo ovo pročitaj.Post odakle počinje rasprava sa dotičnim i nemojte mešati protestante sa vama.Davao sam podršku i lajkovao sva dešavanja sa protesta

nedeljko savic 012 Član Učlanjen(a4 Jan 2014 Poruka 849 Lokacija Pozarevac Utorak u 11:17 #12.668 Vraćam se sa pregovora, subota, isključujemo se sa autoputa, prolazim jedan punkt policije, idem ka našim blokadama, na putu nema nigde žive duše, kao da je vanredno stanje, 16h. Razmišljam o 250 ljudi koji me čekaju, šta da im kažem, četri noći i pet dana smo zajedno, decu nisam video.U glavi mi je osećaj kao da sam izgubio najmilijega. Na celom tom putu srećemo jedan traktor koji nosi prskalicu, čovek prska njive. Kočim, razmišljam dal da stanem i polomim ga od batina. Pa pi.ka ti materina, ti prskaš, ja sedim ko majmun na ulici. Njemu je prskanje bitnije od toga što će cena novog roda biti 18 din. Nastavljam dalje, nisam stao...
 
Možemo nastaviti priču kada uradiš nešto korisno za sebe. Recimo umatičiš krave . Da si bio na protestu znao bi da ne pišeš istinu. I odakle ti moralno pravo da kometarišeš nešto gde nisi hteo da ućestvuješ a mogao si ?
Od mene toliko i neću više odgovarati na tvoje poruke koliko god da me vređaš i prozivaš.
 
Kvalitet foruma se spustio na nulu.

Pa zato što se piše po sistemu trla baba lan da joj prođe dan. Mada iskreno ne znam zašto pojedinici koji nisu zadovoljni i dalje pišu na njemu, kao da ih neko tera.

Ko nije zadovoljan ovde može da se prebaci na forum B92 pa da tamo piše - https://forum.b92.net/

Možda da pokrene neki svoj forum pa da taj forum bude za desetku.

Znaći nema potrebe da nas ovde smarate i vređate ako niste zadovoljni, možete preskočiti poljoinfo i boraviti na nekom sajtu ili forumu koji će vam doneti više zadovoljstva.
 
Pa zato što se piše po sistemu trla baba lan da joj prođe dan. Mada iskreno ne znam zašto pojedinici koji nisu zadovoljni i dalje pišu na njemu, kao da ih neko tera.

Ko nije zadovoljan ovde može da se prebaci na forum B92 pa da tamo piše - https://forum.b92.net/

Možda da pokrene neki svoj forum pa da taj forum bude za desetku.

Znaći nema potrebe da nas ovde smarate i vređate ako niste zadovoljni, možete preskočiti poljoinfo i boraviti na nekom sajtu ili forumu koji će vam doneti više zadovoljstva.
Pa onda zatvori i temu o subvencijama i uputi ljude na B92.Žale se ljudi,pa šta.Čekaju subvencije po 3 meseca i normalno je da se žale.Ja pročitam ili preskočim i kraj priče.A ovde se drži predavanje o tome kako ni kod kuće ne radimo kako treba i kako nismo uspešni kao oni.
Samo ću jedno reći.Kada ujutro ustanem vidim babu,sinove,snajku,unuka i suprugu.A koga vide ti uspešni kada se probude.
Isto tako i temu Chat,zatvori i svi na B92.
Kad neko napiše da nije zadovoljan forumom onda sa punim pravom možeš da ga uputiš na B92 a ovako tvoja konstatacija ne stoji.
 
Pa uputio sam na B92 , ali one koji nisu zadovoljni sa kalitetom pisanja na forumu. Zaista ne možemo mi svi ovde na forumu da pišemo, a da se to baš svakome svidi.

A što te tiče interesovanja koga vide uspešni (nisi naveo tačno na koje si članove mislio) kad se probude, pošalji im privatnu poruku pa ih pitaj, nemoj ovako da ideš u offtopik.

Sad ti kao u temi "Protesna vožnja traktorima" pišeš koga vidiš kad se probudiš. :haha: :haha: :haha: :cao:

Ne znam kako da se objasni da ako je naslov o protestima, da se piše o protestima, a ne o sasvim desetim stvarima, znači ako ne organizujete protestnu vožnju traktorima ili niste već u protesnoj voćnji traktorima, trebate preskočiti ovu temu.

Ima tema Chat na forumu, pa ko hoće da piše nevezane i manje bitne stvari može tamo da piše.
 
Napisao sam namerno koga vidim kad ustanem A ti će se prepoznati koga oni vide.I tu se diskusija o uspešnosti završva.Koliko god to tebi bilo smešno.
Otkud si ti odjednom tako ažuran.Ako ti smetam,posao lako možeš da završiš.Ako čitaš sve kao mene videćeš da ima svačega,pa šta.
 
Mene pomalo uveseljavaš, nije da mi smetaš. Ali ajde da ti opet probam objasniti, ovo je tema "Protestna vožnja traktorima.", znači nije tema koliko sam ja ažuran, nije tema ko će se prepoznati, nije diskusija o uspešnosti, nije tema ko mi smeta.

Da pojednostavim, u ovoj temi trebalo bi da ako želiš dapišeš ( a ovo važi i za sve ostale) da pišeš o organizaciji protesta ili o učesvovanjima na njima. Ja sa pišem isto offtopic koji nema veze sa protestima, ali ne znam kako da objasnim o čemu je ova tema.
 
Znam ja koja je tema ali bih te samo zamolio da isto tako pročitaš i postove onih koji odgovaraju na moje postove.Ponižavanja ima ali o protestima nema.Evo i pročitaj post Darkov,koga ni rečju nisam spomenuo.Toliko o objektivnosti.
Mene pomalo uveseljavaš, nije da mi smetaš. Ali ajde da ti opet probam objasniti, ovo je tema "Protestna vožnja traktorima.", znači nije tema koliko sam ja ažuran, nije tema ko će se prepoznati, nije diskusija o uspešnosti, nije tema ko mi smeta.

Da pojednostavim, u ovoj temi trebalo bi da ako želiš dapišeš ( a ovo važi i za sve ostale) da pišeš o organizaciji protesta ili o učesvovanjima na njima. Ja sa pišem isto offtopic koji nema veze sa protestima, ali ne znam kako da objasnim o čemu je ova tema.
 
Можда си и њега увредио са оним кога и шта види кад ујутро устане?! Мене ниси али има људи који из ко зна каквих разлога не виде оно што ти видиш кад устанеш. Тако је и Мартиновић извређао масу људи који се не због себичности и саможивости, већ можда због здравствених разлога нису остварили као родитељи. Јбг увреде падају са свих страна али овакве су јако ниске. Водите рат којем нема краја, на овим протестима свако је имао право да дође и да да свој предлог. Многи се нису удостојили једноставно кажу њих ово не дотиче, а ево сада ударила мука и на њих. Знајте да туђа рука свраб не чеше.
 
Nisam bio na protestima ali podržavam iste u potpunosti. Mislim da nije lako to organizovati, naš narod dosta čudan, problema puno i podržavam sve i cenim ljude koji su to izneli. Zahteva je bilo desetak, uspeli u 2-3, e sad bi bilo bolje da su isterali 5-6 ali šta je tu je.
 
Dobro, kada bi se baš nateglo moglo bi se povezati sa onim Martinovićem, ali Zoran0230 sigurno nije tako mislio. Uglavnom u nekom narednom periodu možete mu poslati pitanja kao privatnu poruku, pa neka vam odgovara i objašnjava preko privatnih poruka. Da ne zatrpavamo temu
Nije isto pisati o protestima ili provocirati ucesnike protesta.

Nije mi jasno da li je ovo pitanje ili konstatacija. Ako je pitanje onda je u stilu "Kolika je brzina lastavice", a ni kao neki zaključak nije baš naj jasnije.

Proteste svi podržavaju i drago im je kada se ispune neki zahtevi, što se više ispuni to bolje. Lično mislim da bi se ljudi trebali na lokalu što bolje povezivati u udruženja, jer bi to lakše omogućilo kasnije akcije.
 
Poslednja izmena:
Можда си и њега увредио са оним кога и шта види кад ујутро устане?! Мене ниси али има људи који из ко зна каквих разлога не виде оно што ти видиш кад устанеш. Тако је и Мартиновић извређао масу људи који се не због себичности и саможивости, већ можда због здравствених разлога нису остварили као родитељи. Јбг увреде падају са свих страна али овакве су јако ниске. Водите рат којем нема краја, на овим протестима свако је имао право да дође и да да свој предлог. Многи се нису удостојили једноставно кажу њих ово не дотиче, а ево сада ударила мука и на њих. Знајте да туђа рука свраб не чеше.
Kliknite za proširenje...
Vi ste se prvi okomili bezobraznim kritikama. Naravno da ne razumeš jer si takav čovek. Tebi je normalno da ti je uvek neko drugi kriv, a sebe ne vidiš. Vas nekolicina ste u svakoj supi mirođija. Prvo napravi red u svojoj kući, pa onda deli savete. Tako je bilo od uvek. Dosadan si sa istraživanjem ko sam. Traženjem mojih podataka pokazuje da i ivo piskaranje radiš ofrlje, baš kao sve u životu. Da nije tako zapamtio bi da su me prozivali po imenu, prezimenu, po mestu stanovanja, po sručnosti i svim ostalim isti takvi kao ti. Mogao si da me vidiš kod radoslava i td. Kako mene ne zanima ko si ti i takvi kao ti. Meni si sve rekao o sebi kada si se opravdavao za matičenje, pametnom dosta. Bezobrazno je, nemoralno, cinično (i sve ostalo negativno) komentarisati nešto gde si mogao učestvovati ali nisi hteo ili smeo. Posrao si se po ljudima koji su spavali na ulici bekoliko puta po 7-8-10 dana, po hrabrim ljudima, po nesebičnim ljudima, po pravim domaćinima.na prošlim protestima je bio jedan mladić da starm traktorom, stalno sam kraičkom oka motrio na njega da mu se nešto ne desi jer je mlad. Na ovaj protest sam izašao zbog tih ljudi, otišao, vudeo ih, vratio se kući i doterao traktor.Ali ti to ne razumeš jer si takav čovek. Mogu da ti pišem do sutra. Čoveče sjaši, razmisli pre nego što nešto napišeš. Ti smatraš da sve krave treba da dobiju jednaku subvenciju, pa zašto se matiči ? Razmisli malo. I ja svašta smatram ali je pitanje da li je realno moje smatranje. Ne vrti se svet oko tebe, ne boli, prihvati to.

Drale TD-koliko samo u ovom postu ima uvreda na moj račun.Bezobrazan,nemoralan,dosadan,ciničan,nerazuman,sjaši, on zna kakav sam ja čovek.To što ja pišem,moram ponoviti po ko zna koji put,ne odnosi se na protestante već lično na njih i njima sličnim.Peet je sve lepo napisao.Najveći problem je taj što im smeta što pišem a nisam bio na proteste.
Obrati pažnju na moje pisanje.Da li ima takvih i sličnih izraza.
 
Pravimo pauzu sa ovom temom na koji dan jer je došlo do nekih nerazumevanja, pogrešnog tumačenja. oni kojima nešto ima nejasno ili žele nešto da poruče mogu preko privatnih poruka.

Uglavnom verujem da protesti poljoprivrednika neće sad mnogo trpiti ako tema bude zaključana par dana.
 
Nazad
Vrh