Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,7%
  • Ne

    Glasovi: 113 31,3%

  • Ukupno glasača
    361
Eto vidis da i na lep nacin se moze komunicirati . Deluje mi da si iskreno ovo napisao i zato 👍 . Ne gledam u tudja dvorista . Uvek navijam da svi napreduju i dajem im podrsku ( sa velikim ratarima nisam imao prilike da pricam ) . Tako i ti treba Zokiju da das podrsku jer se bavi najtezom granom poljoprivrede a ne da ga spustas . Za stocare kapa dole i kod mene imaju i imace kredita . Ne mozes da gledas samo sebe 👍
 
Ova ti je ko u Njegusa :
Za Slavka iz Kaća, mogu reći reči hvale, da li zna ili ne, neka sude drugi, po kvalitetu njegove mehanizacije, izgleda da zna, to je moje mišljenje. Ono što on ima verujem da bi mnogi poželeli.
Zbog ovakvog pisanja na sledece proteste nece izaci 298.000 domacinstva . Jos ako Marjan R. ne povuce bice jos manje . Zelim ti jos pet novih Dzonija i napredak u glavama velikih ratara 👍
Još kada bi ti bio reper ko će izaći a ko ne, gde bi nam kraj bio. Stavi ime i prezime da vide svi ko si, kakav si, dal tvoji komentari vrede ili si tastatura ratnik. Kaži ja sam taj i taj
 
Eto vidis da i na lep nacin se moze komunicirati . Deluje mi da si iskreno ovo napisao i zato 👍 . Ne gledam u tudja dvorista . Uvek navijam da svi napreduju i dajem im podrsku ( sa velikim ratarima nisam imao prilike da pricam ) . Tako i ti treba Zokiju da das podrsku jer se bavi najtezom granom poljoprivrede a ne da ga spustas . Za stocare kapa dole i kod mene imaju i imace kredita . Ne mozes da gledas samo sebe 👍
Zoki je prošle godine kukao kako su stočari oštećeni sporazumom iz avgusta prošle godine, sada kada su naj novijim sporazumom stočari najviše dobili a ratari ostali suva k. Zoki nije umatičio krave a dobio bi 40 000 po kravi.Marijana mi ne spominji
 
Hocu cim to uradi i Slavko . Nisam tastatura ratnik . Rekao sam da cu biti na sledecim protestima u NS .
Slavko je to uradio
Ova ti je ko u Njegusa :
Za Slavka iz Kaća, mogu reći reči hvale, da li zna ili ne, neka sude drugi, po kvalitetu njegove mehanizacije, izgleda da zna, to je moje mišljenje. Ono što on ima verujem da bi mnogi poželeli.
Zbog ovakvog pisanja na sledece proteste nece izaci 298.000 domacinstva . Jos ako Marjan R. ne povuce bice jos manje . Zelim ti jos pet novih Dzonija i napredak u glavama velikih ratara 👍
Do sada je izlazilo 3000, tako da se onih 298 000, nikad neće pokrenuti. Niko o tome i ne sanja
 
Hocu cim to uradi i Slavko . Nisam tastatura ratnik . Rekao sam da cu biti na sledecim protestima u NS .
Samo neko bezobrazan može da to napiše.
Moje ime, prezime, mesto stanovanja, školska sprema i sve ostalo je spomenuto X puta za dva meseca. Objavljena su tri (3) jutjub snimka sa mojim likom i delom. A od tebe skoro ni slovo.
 
Samo neko bezobrazan može da to napiše.
Moje ime, prezime, mesto stanovanja, školska sprema i sve ostalo je spomenuto X puta za dva meseca. Objavljena su tri (3) jutjub snimka sa mojim likom i delom. A od tebe skoro ni slovo.
Okomili ste se vas dvojica (glavni pregovarači) na jednog sitnog povrtara i voćara a tu vrstu poljoprivrednika niste ni spomenuli na protestima jer vas ne zanimaju.Podatak da ste protestvovali samo za cenu suncokreta a problema koliko hoćeš.Štočari su dobili obećanje za 40000.Zar misliš da bi mene spasilo 200 000 što bi dobio više.Cena mleka meni treba a to nemamo.Zamisli kad neko dobije 70 a neko 30 a nekom neće ni da otkupe.I tu je ministarka obećala da će intervenisati ali ništa.

Što se matičenja tiče,to je moja stvar.Ako je moj stav da sve krave treba da dobiju (matičene više ali ne duplo više)-šta je tu toliko strašno.Ali da se i neumatičene krave ne stave u sporazum,to je dokaz da baš nisu najobavešteniji pregovarali a to ne želite da priznate.Logičan odgovor vaš je trebalo biti.Pokušaćemo u sledećim razgovorima i kraj priče.A ne što,kako,nisi sposoban....
Ja znam ko je Baderljica i pogledao sam njegov profil.Sve se da saznati.Vidim da je prošao dosta destinacija po Svetu.To verovatno voli ili mu posao to dozvoljava.Na jednoj od slika vidim i skupštinu pa bih ga upitao: Da li se ranije bavio politikom.
Te video snimke je pretpostavljam radio Radoslav.
 
Nazad
Vrh