Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Deseta stavka je ključna, država mora početi da tretira poljoprivredu kao stratešku granu privrede, inače su sve ostale stavke uzalud.
 
1.Razgovor sa mlekarama. Niko ne garantuje ishod tog razgovora.
2.Analiza kako urediti tržište žitarica. Skupiće se ekspertska grupa na zlatiboru tri dana će se jesti i piti i šta.?šta sa tim rezultatima analize?
3.Razgovor oko agrarne politike? Sa kime će se ti razgovori voditi,sa uvoznicima i trgovcima ili sa seljakom?
 
Druže ako mene prozivaš na pogrešnoj si adresi ja imam 3 hektara i mene ništa od ovoga ne vadi niti mi drastično poboljšava standard. Samo sam kao i svaki građanin postavio pitanje koja su mi u tom momentu pala na pamet. Ili ti smatraš da drebam nositi šlem da mi ne pada svašta na pamet.
 
Ispregovarali su pregovaraci lepo. Za sebe... nista novo, isti su pregovarali i za suncokret samo su sad pojacani sa pregovaracem iz skorenovca a uskraceni za kuma iz pidika varosi. Isao je samo kumic :D
 
Ja sam samo hteo da kažem da na ta tri pitanja nema konkretnog odgovora već se svodi na analiziraćemo, razgovaraćemo bla bla truć.
 
Druže ako mene prozivaš na pogrešnoj si adresi ja imam 3 hektara i mene ništa od ovoga ne vadi niti mi drastično poboljšava standard. Samo sam kao i svaki građanin postavio pitanje koja su mi u tom momentu pala na pamet. Ili ti smatraš da drebam nositi šlem da mi ne pada svašta na pamet.
Veruj da nisam mislio na tebe,pratim forum znam sve što si napisao i razumem te,nisam tebe hteo da prozovem.
Mislim na sve one koji od ovoga žive i u snazi su i mogućnosti da na neki način podrže da se nekako ukaže na problem u kojem je poljoprivreda,pre svega sam mislio na ono čega sam se nagledao u svom okruženju.Zato sam napisao post.
A boje se.Pa nalaze hiljadu nekih razloga i pitanja, uglavnom pognu glave.
 
Nazad
Vrh