Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Jutros kada sam išao na posao policija i seljaci stojali zajedno i pričali naj normalnije čak je pandur pomerio kola da lik ne pali traktor i pustili nas da prođemo.nije se videla nikakva tenzija čak suprotno.
 
Danas prvi put da se i kod nas nesto desi.
e7c74c77fe1291fa3cb70dbcf6c989ce.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Sutra u 9 su pregovori, videcemo sta ce biti. Jutros sam isao za BG preko Panceva, i stao da vidim sta kazu ljudi, sreo neke poznanike iz Gaja. Prosao sam na sefkerin, znaci svi su isli tuda za BG, a popodne je i to blokirano.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Slazem se, ali sta oako je zvao i ostala udruzenja da zajedno sa njime idu a ovi opet nisu hteli?Ima li neko informacije o tome?
Није он никога звао, он, се као вади, да је њему, заказан састанак за данас па је он, отишао. Како, он, може да заступа све сточаре у Србији ко је њега за то овластио и ко му даје за право да се он договара као јединка за све пољопривреднике? Ко му је то дао за право и како нигде није објавио који су његови захтеви и људи које заступа у тим преговорима? Ово је чисто спиновање власти у, покушају да минирају протесте и дестабилизују ова удружења која су на блокада а.
 
U Pancevu oslobodjeni i cisti putevi iz oba pravca ka BG
Dakle propusta se gosn sef da dolazi na miting a ujedno i svi autobusi sa podrskom nasem voojenom sinu!
Људима је прећено и велики притисак од полиције и жандармерије су претрпели. Ишло је дотле да је жандармерија хтела да их бије и багерима да им склоне тракторе са пута. Да ли би ти дозволио да ти багером склањају трактор са пута?
 
Ne treba nista sacekati, jasno je ko dobar dan i iz prve ruke sa blokade u PA stoji da su 3 bagera bila spremna da ociste put silom.
Ljudi su sklanjali traktore uz pretnje da ce ih silom sklanjati!

Jel ti stvarno mislis da su otklonjene blokade kako bi ljudi otisli za BG a ne iz razloga da neko dolazi iz BG?
Ne mogu da verujem na kakvoj talasnoj duzini vladas!
Ja bih ostavio mij traktor i debelo bih im naplatio, kad-tad
 
Ja
Људима је прећено и велики притисак од полиције и жандармерије су претрпели. Ишло је дотле да је жандармерија хтела да их бије и багерима да им склоне тракторе са пута. Да ли би ти дозволио да ти багером склањају трактор са пута?
Ja bih dozvolio. Ne shvatate da je to najjeftinije. Tek pakao dolazi, ,,korona" je bila mala maca
 
Drugaciji je to mentalitet, kultura,navike, zakoni, budzet, organizacije, sindikati, nista nije kao kod nas. Kod nas bi radio bager, suzavac i pendrek samo bi pucalo kad bi se ovako nesto desilo....
 
Od sutra nesto konacno i kod nas sa mrtve tacke… videcemo u kolikoj meri
Ja očekujem nastavak pretstave. A mi treba dva puta mesečno da izlazimo u pritestne vožnje. Da vozimo na leru, da držimo odstojanje i da poštujemo sve propise. Da smo im stalno na umu. Meni nije žao da potrošim 20 l nafte
 
Кажеми познаник из мог села је ишао пун аутобус у панчево стварно су добили сендвич сабијају редове
 
Nazad
Vrh