Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Slazem se, ali sta oako je zvao i ostala udruzenja da zajedno sa njime idu a ovi opet nisu hteli?Ima li neko informacije o tome?
 
@novii
Ti kao administrator bi trebalo da bolje ispratiš poruke naročito članova inicijative, stiga i ostalih udruženja koja zajednički deluju i protestvuju u ime svih nas a ne da pitaš i pokušavaš da razjašnjuješ ono što je svima jasno.(ako si ironičan u svojim postovima izvinjavam ti se ali za tim nema potrebe u ovom trenutku)

Inicijativa i ostala udružena udruženja su odbila da razgovaraju sa predsednikom jel on ni po ustavu ni po ničemu nije zadužen da donosi odluke i da se meša u rad vlade i resornog ministarstva , čak se traži i njegovo izvinjenje zbog izjava što više nego podržavam. To je u normalnim zemljama tako. Zahtevi su već poznati, i koliko sam shvatio posle neuspešnog sastanka sa premijerkom traže pismeno izjašnjenje vlade i ministarstva.
Ovi nesrećnici što su baš u ovom trenutku razgovarali sa predsednikom nemaju nikakve veze sa protestima i ovim ostalim udruženjima.
Oni su tu samo da se napravi mediski spin i unese pometnja u protestante kako predsednik rešava stanje u agraru i da ih predsednik potapše po ramenu a možda padne u dogledno vreme i neka ponova u njihovoj avliji u budućnosti. Bar je do sad to bila praksa.

I ne nisam na protestima jer je ovde kod mene na jugu svima sve potaman na žalost...

Administrator sam na forumu, a ne vezano za proteste da bih se previše udubljivao. Lično mislim da su teme o rolo balirkama i kalemljenju voća ovde zanimljivije i korisnije od ove teme o protestima.

I da ironičan sam prema ljudima koji ovde pitanju vezana za proteste umesto da kontaktiraju one koji protestuju i da njih direkno pitaju, kao i prema onima koji znaju ko su izdajnici a ne žele da ih navedu imeno i prezimenom, kao i prema onima koji znaku za kriminal i kriminalce i kriminalne radnje a ne žele da odu u policiju da ih prijave (znaju, a prikrivaju). Prema takvima se mora biti ironičan i sarkastičan, jer to njihova istina koju oni znaju je praktično - trla baba lan, da joj prođe dan.

U osnovi temu pratim da ne bude previše prozivki i vređanja, shvatam da su mnogi nezadovoljni sa ljudima koji pregovaraju sa predsednikom ali mi nije jasno ako nisu zadovoljni i oni misle da bi bolje zašto ne odu da pregovaraju sa predsednikom, nego pišu o tome na forumu.

U osnovi ovo nisu prvi protesti, tema je pokrenuta u junu 2010 godine, za to vreme je bilo nekoliko ozbiljnijih protesta i uvek su iste priče, samo se ponavljaju. Interesantni su mi samo izveštaji i snimci sa terena.

Ne volim da se ponavljam, negde pri početku ovog kruga pisanja o protestima sam napiso da bi osnovni problem koji bi se trebao rešiti - poljoprivredne penzije. Tek kada se tovede na normalan nivo funkcionisanja u praksi bi se trebalo ići sa drugim zahtevima.
 
@Sremcevic Ako si ti da meni naredjujes sta da ja radim?Učestvovao sam ja u dosta protesta, i 1996. i 5. oktobra na primer, da li si ti tada bio tamo?
Ovo je već za prepisku preko privatnih poruka, ljude koji prate proteste ne zanima previše što tebe interesuje što tebe interesuje da li je dugi član foruma bio negde i ne zanima ih ni njegov odgovor.

Odvojite pisanje o protestima od privatne prepiske.
 
Sta onda njega interesuje o čemu ja pišem? Sta njega briga da li mene nesto boli ili ne?
Moj post je zapravo samo odgovor na njegov, trebao si administratore reagovati nakon njegovog posta??
 
Novii je malo prolupao lončiće. Mene je prozvao da vičem i ne znam šta još. A čovek pre mog posta pitao šta se to dešava kad su neki na pregovorima sa predsednikom i jel će to značiti kraj protesta. Ja odradio copy-paste obaveštenje iz inicijatuve da bih njemu dao odgovor i svima koji sumnjaju, i onda dobio packe...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nije bas tako, poznajem tog Vasica, on nije ni rezimski a niti covek da je prevarant.Pre da je nesloga izmedju udruzenja, stocari ne podnose ratare, ratari vocare, vocari cvecare i to tako ide....Srpski rogovi u vreci...
Vlast od dolaska na vlast radi na podelama naroda, a tu su i paori. Ne biraju mehanizme, a ni ne štede oteti novac da potplate izdajnike
 
Da li postoji još neko nirmalan da veruje Vučiću, bilo šta ?
Ne poznajem tog Vasića i nikada ga nisam video. Ali svako normalan iz njegove izjave može sve da zaključi sve o njemu. Žao mi je ako neko nije sposoban da to vidi.
 
@novii - samo ti tako nastavi pa ces i ti biti predmet zahteva . Prvo tvoja ostavka ovde pa onda ostavka clanovima REMA 😀 . Nadam se da je ova sala umesna u ovom trenutku .
Bravo za sve paore na blokadama . Imate onu stvar konacno 👏 . Glavne promene ce biti u Bg. ali i ovo radi stvar . Treba busiti vlast sa svih strana !
 
Kako neke stvari se mogu slucajno desiti, protestvovali pre mesec ipo dana, i sad dobili termin za razgovor sa predsednikom i sve resili na prvom sastanku? da li su im svi zahtevi ispunjeni?
Neverovatno kad se sve zvezda na nebu poklope pa se neke stvari odjednom ispune.
E sad sto se sastanak bas desio kad su ostala udruzenja pocela visednevne proteste i kad je prvo njihov sastanak propao, to sa ovim nema nikakve veze jer je sastanak drugih koji je bio uspesan bio zakazan jos pre mesec ipo dana i to bas za 18.5.....
Eto ti sta je slucajnost ,nikad neznas kad ce se neke stvari iznenada poklopiti, i obicno se dese kad se najmanje nadas .
 
Nazad
Vrh