Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Nažalost Baćko se iskotirao odlično, nije problem u njemu, problem je sto niko od stočara ne može da dođe u prvi plan jel se svađaju kao kučići. Po mom mišljenju prvo moraju da naprave neki veći protest, da bi počeli da ih uvažavaju. Mi smo imali isti problem na početku, tu je bio NAPS u prvom planu i veza njihova je uvek jača u ministarstvu poljoprivrede, tako da su uvek sa njima pregovarali. Međutim NAPS ne može da izvede 3 čoveka a na našem prvom protestu 200 traktora. Posle toga se sve okrenulo. Samo ulica pa pregovori. Problem je što su mnogo počela udruženja da funkcionišu na Viber grupama i tu niko nikog ne zna, svi nešto pišu a malo se šta dešava, jer virtuelno je virtuelno a stvarnost je nešto drugo. Mi imamo Viber grupu od 300 ljudi i isto toliko traktora na ulici kada zatreba. Pa neka razmišljaju šta može da bude i slobodno neka pregovaraju sa Bačkom i sl u ratarstvu
 
IT sektor nije zavijen u crno, oni koji znaju rade punom parom, jer za razliku od poljoprivrede im je tržište globalno. Sad ima onih što kukaju, ali ti ili slabije stoje sa znanjem, a samim tim i sa zaradom.
Ma nije samo sto su stavili limt na neoperzivi deo oko 57k, porez ako se nevaram 34% sto je smesna cifra.I drugi model je sramotan oko 44% PIO+ zdravstveno, zaboravio sam citao sam ranije.

Dobro rade ovi kod robovlasnickih firmi, mada ima i korektnih ali redje.Frilensere su unistili ovim zakonima. Da je porez 10% i platis zdrastveno, i to je to.Hoce masan deo kolaca bez muke mafijasi, da li je uradila nesto drzava da im pomogne, obrazovanje bilo sta nije.

Samo ce da proteraju ljude iz zemlje.Lepo ce ljudi da otovre firme u inostrastvo i podizu kintu u Segedinu. Pa jos onaj porez 5 godina unazad retroaktivno, a ljudi isli da uplate porez dok nije donet zakon nisu bili u mogucnosti zato sto nije nista bilo reseno.
 
@nedeljkosavic012 - A koga Backo predstavlja i kako ima tu moc da kaze jel nesto prihvaceno ili nije ?
Ma njega boli k. On tera svoju priču, dokle god ga neko ne usere kao što smo mi NAPS. Ministarstvo će uvek pre da razgovara sa njim a i njemu to ništa ne smeta. Win Win situacija. Samo što to ne pomaže ništa i samo se poljoprivrednici još više ljute i ministarstvo navlači bes na sebe. Ja sam to ministarki u lice rekao. Ali ok, treba joj vremena, shvatiće
 
Ma njega boli k. On tera svoju priču, dokle god ga neko ne usere kao što smo mi NAPS. Ministarstvo će uvek pre da razgovara sa njim a i njemu to ništa ne smeta. Win Win situacija. Samo što to ne pomaže ništa i samo se poljoprivrednici još više ljute i ministarstvo navlači bes na sebe. Ja sam to ministarki u lice rekao. Ali ok, treba joj vremena, shvatiće
Me rade oni te pregovore sa baćkom zbog medija i ostatka naroda, ne zbog seljaka i poljoprivrede. Klasaican marketing za beograd i ostale gradjane...
 
Me rade oni te pregovore sa baćkom zbog medija i ostatka naroda, ne zbog seljaka i poljoprivrede. Klasaican marketing za beograd i ostale gradjane...
Ako ćeš iskreno, neznam zašto to treba ministarstvu. Da li nas oni smatraju kao penzionere, kad im kažu, penzija nikad veća. Penzioneri svi gledaju 2 kanala na TV i svi veruju u to. Mislim da je kod nas drugačija situacija, što nam više pričaju i hvale situaciju mi više kuvamo. Za ministarku je najbezbednije da se ne pojavljuje nigde ali non stop se priča u javnosti o poljoprivredi i ona mora stalno da pegla situaciju i što više pegla sve se više mrsi u to. Na sve to, pojave se Baćine i slični i sve to umesto da ugase oni još poliju benzinom. I gde će to sve da ode **greška li ga
 
Shvatam ali protesti su krenuli iz Cacka . Kakve veze ima Backo sa njima ? Ako se Cacak podigao trebaju da nastave i da Backa naduvaju . Zeznuto skroz . Sve imam neki utisak da se SNS kamarila zaebava i namesta situaciju kako njoj odgovara . Ne zaboravite da od sutra idu price oko KiM . Mislim da bi trebala prica oko protesta da stane bar dok se Skupstina ne zavrsi jer moguce je svasta da bude . Jer ukoliko bude paorskih protesta nece biti dobri u ocima gradjana . Dok se raspravlja o drzavnom pitanju , paore zanima 5 dinara premije za mleko i jos ga i prosipaju . Zestoko zeznuto .
 
Shvatam ali protesti su krenuli iz Cacka . Kakve veze ima Backo sa njima ? Ako se Cacak podigao trebaju da nastave i da Backa naduvaju . Zeznuto skroz . Sve imam neki utisak da se SNS kamarila zaebava i namesta situaciju kako njoj odgovara . Ne zaboravite da od sutra idu price oko KiM . Mislim da bi trebala prica oko protesta da stane bar dok se Skupstina ne zavrsi jer moguce je svasta da bude . Jer ukoliko bude paorskih protesta nece biti dobri u ocima gradjana . Dok se raspravlja o drzavnom pitanju , paore zanima 5 dinara premije za mleko i jos ga i prosipaju . Zestoko zeznuto .
Postoje još 10 stvari koje su umešane u sve to. Spomenuću jednu ,skupštinski odbor za poljoprivredu na čijem je čelu Rističević je prisustvovao pre neko veče u Bavaništu na sastanku NAPSA i SPASA, posle toga su izašli sa saopštenjem u javnost, ostaviću vam link. Izgleda ceo taj Skupštinski odbor ne stoji dobro sa kabinetom ministarke. Tek oko ovih protesta u Beogradu postoje mnoge stvari ali neću ih iznositi jer bi to oslabilo njihovu snagu a podržavam svaku protest. Ali kažem, ima mnogo stvari vama nepoznatih

https://www.agroklub.rs/poljoprivre...stocare-bice-protesta-ide-se-u-beograd/83855/
 
Oko tih traktora ne treba nagađati, nego ako neko zna konkretno zašto su tamo pred skupšitnom neka napiše.
 
Колико сам прочитао на другом форуму ни један скуп није добио дозволу за окупљање испред скупштине. Сви су одбијени.
 
Пробао да гледам, не иде. Ошта галама, како је вођа почео монолог нема добацивањa, сви на местима и тишина. Почео да шиљи.
 
Nazad
Vrh