Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Skupštinski odbor za poljoprivredu je isto nešto sve kontra od ministarstva...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Da li je ispratio neko današnji protest mlekara u Mrčajevcima danas
Bio ,ispratio sumadija se pokrenula....
https://ibb.co/0Mr1W1k][/url]
Solidan skup sa jasnim zahtevima koji su doneseni jos u Bogaticu i poslati ministarstvu sada samo potvrdjeni.
Bukaci koji su u Bogaticu napravili problem kada ste vi bili prosle godine sada su prilicno skrajnuti ,mada se dosta medijski eksponiraju.
ps.
Izvinjavam se zbog pogresno datiranih slika.
 
Jel istina da je ministarka dala par skandaloznih izjava za vreme sastanka sa poljoprivrednicima....
Kao....mogli su se odreci subvencija da pomognu drzavi...
Ili drzava-to je ona a ne narod i sl.
 
Jel istina da je ministarka dala par skandaloznih izjava za vreme sastanka sa poljoprivrednicima....
Kao....mogli su se odreci subvencija da pomognu drzavi...
Ili drzava-to je ona a ne narod i sl.
Ako mene pitaš. Moje mišljenje je da ona nije svesna na čelo kojeg ministarstva je sela. Ona misli da je to ministarstvo finansija, i tamo kad izađe Siniša Mali i kaže: Penzije nikad veče u istoriji. Svi penzioneri mu poveruju. Takvih izjava o odricanju subvencija nije bilo. Dokle god bude subvencija za radna mesta u fabrikama koje motaju kablove i prave sokove a imaju 120 000e po radnom mestu, objašnjenja nema. Poljoprivrednici zaslužuju bolje. Što je jedan kolega rekao: Kosovo se brani kod mene u selu, u mom dvorištu
 
@Nedeljko - jel ti mozes ispred udruzenja da zakazes sastanak sa Sevrlaicem ? Jel bi on to prihvatio ?
Što se Ševrlića tiče, planiralo je naše udruženje da održi tribinu, gde bi bilo 300 proizvođača, našeg okruga, jedan od predavača bi bio i Ševarlić. Ali nikako da nađemo na miran period
 
Poslednja izmena:
Kapiras zasto sam te to pitao . Jer u nekom buducem protestu ce se traziti smena ministra . Ova vlast nije blesava i namazana je svim bojama . Zato su ovakvu i postavili jer znaju da ce paori biti sve nezadovoljniji . Naravno da ce je smeniti ukoliko dodje do masovnijih protesta . Paori ce misliti da su nesto postigli ali tako nece biti . Razmisli o nekom coveku iza koga bi svaki paor stao i neka on bude ministar . Ovi ce prihvatiti . Sve prihvataju kada zagusti !
 
Kapiras zasto sam te to pitao . Jer u nekom buducem protestu ce se traziti smena ministra . Ova vlast nije blesava i namazana je svim bojama . Zato su ovakvu i postavili jer znaju da ce paori biti sve nezadovoljniji . Naravno da ce je smeniti ukoliko dodje do masovnijih protesta . Paori ce misliti da su nesto postigli ali tako nece biti . Razmisli o nekom coveku iza koga bi svaki paor stao i neka on bude ministar . Ovi ce prihvatiti . Sve prihvataju kada zagusti !
Ja baš mislim kontra. Mislim da su ovu ministarku postavili da pokuša da se snađe na mestu ministra bar jedno 2 godine, 2024 nam idu opštinski izbori, sastaviće sa republičkim i tada nov ministar, ali dok se formira vlada to je već 2025 god. Ovi su mađioničari. Ovi ajde što kradu pare i prave kombinacije, ajde što su nesposobni, ovi nam kradu vreme . Sve ćemo da dočekano i bolje godine i sve, samo vreme nećemo moći da vratimo. Ja opet kažem, zaslužujemo mi bolje
 
Pa tako ce i biti ukoliko se bude cutalo . Ali sporadicnim protestina pojedinacnih grana poljoprivrede se nece nista za sve dobro uraditi . Pojedinacna grana poljeprivrede ce zapusiri rupu na godinu dana a onda ce opet da procuri . Moramo svi stati iza jednog pravog paora !
 
Jel istina da je ministarka dala par skandaloznih izjava za vreme sastanka sa poljoprivrednicima....
Kao....mogli su se odreci subvencija da pomognu drzavi...
Ili drzava-to je ona a ne narod i sl.
Po recima ljudi iz delegacije ceo sastanak je bio skandalozan ,od nacina prijema ,nastupa ministarke do njenih izjava i zakljucaka.
Za pomoc drzavi odricanjem od subv. nije bilo govora ,ali je vise puta pokusala da stavi do znanja da je stara dugovanja ne interesuju.
Da je poistovetila sebe i drzavu to je tacno i da nepotrebno trosi vreme na nerealne zahteve.
Na to je dobila odgovor od Pajica da ona ne gubi vreme sa njima jer je za to placena vec oni sa njom, i da ona nije drzava vec drzavni sluzbenik koji treba da radi u interesu gradjana koji je placaju .
Posle toga je malo spustila loptu i pokusala da privede sastanak kraju u nekoj normalnijoj atmosferi.
Uglavnom pogresna osoba na pogresnom mestu i ni na jedno pitanje nije dala konkretan odgovor .
 
PysMeyY.jpg


Ко каже да протести, било на улици било преко интернета, немају никаквог дејства, може ових дана да се увери у супротно.

Прво се подигла галама да неће бити исплаћено за првотелке из прошле године. Министарка је морала да јавно обећа у гостовању код Давидовића да ће ипак бити исплаћено.

Друго, Министарка је рекла да држава ништа не дугује и да је све из прошле године исплаћено. Направила се галама, реаговао је чак и њихов Скупштински одбор, и на крају је Министарка на РТСу изјавила да ипак дугују 15 милијарди и да ће то бити исплаћено. Ево сунцокрет се већ исплаћује.

И треће, галама око смањења цена млека се са интернета прелила и на скупове па и блокаду пута и најаву блокаде Београда, и одједном је укинута забрана извоза млека и млечних производа која је важила од 6. септембра. Наиме, Влада је забрану увела Уредбом која је важила до краја месеца, и пред крај тог месеца доносила продужење Уредбе до краја следећег месеца. Тако је Уредба последњи пут продужена 30. децембра са роком важења до 31. јануара, а пошто пролази 31. јануар, Службени гласник је већ изашао, а Уредба више није продужавана, она од сутра, 1. фебруара престаје да важи. Ево текста Уредба па се сами уверите: https://www.pravno-informacioni-sistem.rs/SlGlasnikPortal/eli/rep/sgrs/vlada/odluka/2022/121/1/reg
 
Nazad
Vrh