Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
https://postimg.cc/WFjsVs50]

[/URL][/URL]
IMG-28e262ce429c499e777e6fbe65b49cc6-V.jpg
[/URL]

[/URL][/URL]
IMG-a2aafe8da2a6968bdb534dc38be4d895-V.jpg
[/URL][/url,,
 
Држиш на слици, отвориш у новом прозору и тамо има десктоп изглед. Онда буде крупно и може да се види.
 
Što se tiče same Inicijative, svi smo poljoprivrednici. Za ostale verujem da jesu ali niko ne garantuje da nisu prevaranti.
Ako mogu da zamolim moderatore da urede moje postove sa slikama zato što sam uskuburio opasno oko toga. Kadgod je to bilo mnogo prostije preko kompjutera.
 
Nije mi namera da miniram ali mi nejasno jedan radi ovde drugi onde gde su pravi paori svi ostali radimo iz hobija.Pozdravljam sto si objavio podatke bar malo da progledamo i mi koji nismo upoznati sa detaljima i ljudima.Hvala ti
 
Dodao sam linkove ispod onih problematičnih slika, da se mogu otvoriti, znači ispod svake ima link i on vodi na stranu gde je prikazana ta slika.

Ukoliko vas spamuje , vređa ili vam dosađuje neki člano foruma preko privatnih poruka, javite mi to na privatnu poruku, spamerima ovde nema mesta.
 
Što se tiče same Inicijative, svi smo poljoprivrednici. Za ostale verujem da jesu ali niko ne garantuje da nisu prevaranti.
Ako mogu da zamolim moderatore da urede moje postove sa slikama zato što sam uskuburio opasno oko toga. Kadgod je to bilo mnogo prostije preko kompjutera.



upload pictures online




Ako je od neke pomoći.
 
Bubu sad je nejasno da li te odluke vaze samo za dole potpisana udruzenja ili za celu Srbiju?? Nedeljko je ovde izneo da mu ne pada na pamet da se bori za celu Srbiju.
 
Pa možda da te koji vam nisu jasni sami kontaktirate da vam objasne šta vam je nejasno. Ovako cela priča postaje igra gluvih telefona.
 
Pa i kovid pomoć za krave je neko dobio neko nije.Tako će biti i sa ovim što je izboreno_Onaj što je dobio ne veruje onom što nije jer misli da ovaj laže.A vlast se smeška.
Mnogo je izgleda tu prevaranata u tim protestima (ne samo ovim).I sad ti izađi i protestuj.Za koga i protiv koga.Mnogo mi je sumnjivo da je toliko traktora ušlo u N.S. a još sumnjivije što niko nije otišao za BG gde je leglo.Naravno u N.S. je vlast dozvolila da se malo igraju a u BG,nikako.Malo su se pojavljivali u medijima i kraj predstave.Svi zadovoljni.Vlast je nešto kao dala a organizatorske grupacije nisu zadovoljne ali kao više i ne može i trla,trla-što kaže Nedeljko Savić.Veliki uspeh je kao, što su se poljoprivrednici pokrenuli s mrtve tačke.E to ćemo videti do proleća naročito u Banatu.
 
Nazad
Vrh