Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Ja ne mogu da stanem ni na jednu ni na drugu stranu 100%, imam svoje favorite i nekom vise verujem ali se trudim da ne osudjujem nikoga dok za to ne postoji dokaz, kad se priloze dokazi onda mogu da poverujem u nesto.. I tada opet pod uslovom ako verujem da dokazi nisu namesteni..

Pitanje koliko se moze nesto promeniti u ovakvoj "drzavi" ali mi je drago da se narod malo probudio i mislim da je dobro da sto vise ljudi bude upuceno.. Ako raja uspe da se digne sama ce iznedriti predstavnika ali za to mora da se digne prava raja a ne oni sto dodju da glume nesto..
 
Msm da ti je vec pisao neko, probaj da instaliras na kompu viber, lakse ces da ispratis desavanja posto se ovde pise samo deo onoga sto se pise tamo. I dalje neces moci nikom da verujes 100% ali ces opet imati vise (ne)proverenih informacija..
Kako da ga instaliram kad imam glup (običan) telefon.Sad je baš sin pokušao ali je potreban pametan telefon da bi se prebacio na računar.
 
Radoslav 100% zna zasto nije otisao u Beograd na pregovore, tu nemam sumnje!
A da se pre toga polomila neka bitna karika, to je sigurno.
A sto se tice ovih dzabalabarosa koji su pregovarali nesto sto dan posle nisu potpisali a da pri tom nisu ni konsultovali sve inicijative kao sto je i Vrsac koji je izveo 100 traktora na puteve, bas je nenormalno!
Voleo bih da se Radoslav aktivira opet na forumu kako bi nam izjasnio koja je ta mrlja najveca u svemu ovome!
 
Ја ћу ти рећи у преговоре су упали режимски људи који нису ни били у плану за преговоре. А то је онај лик Јованов и најгоре подржали су га из Стига уз претње да ако не буде на преговорима да ће повући све своје људе. Ето па сад епилог је тај који је.
 
Ја ћу ти рећи у преговоре су упали режимски људи који нису ни били у плану за преговоре. А то је онај лик Јованов и најгоре подржали су га из Стига уз претње да ако не буде на преговорима да ће повући све своје људе. Ето па сад епилог је тај који је.
Radoslav 100% zna zasto nije otisao u Beograd na pregovore, tu nemam sumnje!
A da se pre toga polomila neka bitna karika, to je sigurno.
A sto se tice ovih dzabalabarosa koji su pregovarali nesto sto dan posle nisu potpisali a da pri tom nisu ni konsultovali sve inicijative kao sto je i Vrsac koji je izveo 100 traktora na puteve, bas je nenormalno!
Voleo bih da se Radoslav aktivira opet na forumu kako bi nam izjasnio koja je ta mrlja najveca u svemu ovome!
Mislim da sad se nece skoro aktivirati jutros je MIlorad umro(teca) bar mi tako sin kaze oni su kumovi,,.
 
Ја ћу ти рећи у преговоре су упали режимски људи који нису ни били у плану за преговоре. А то је онај лик Јованов и најгоре подржали су га из Стига уз претње да ако не буде на преговорима да ће повући све своје људе. Ето па сад епилог је тај који је.
Ako nije problem objasni mi ljudi kojeg rezima jer teze svatam ,naime po mojim saznanjima gosp iz Jase je po nekim inf clan SNS od 2021 god a na proletnjim izborima prvi na listi SSP za opstinu Secanj.Kako to da niko iz okoline ne reaguje sa nekom inf da ne lutamo.Ne sudim nikom ali dva puta pasti na istu foru je sramota.Kako ljudi iz okruzenja Jovanova ne napisu jel rezimski ili antirezimski covek.
 
Nazad
Vrh