Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
U BG-u je bio ceo 1 traktor i to iz fore na autoprikolici. Taj je prvo bio u NS. Treba jako dobra organizacija da se dođe do BG-a, to ćemo pokušati neki drugi put.
Dokle god smo na tastaturi i rečima jaki umesto na delima, tako će nam i ići. Slušam već 2 nedelje kako smo trebali tražiti kule i gradove, ne odstupati od svih zahteva, stiskati i tako svašta nešto a većina tih savetnika ili nije mrdnula prstom po tom pitanju ili se pojavila kad je skontala da mogu bezbedno da se pojave bez posledica.
Mi čemo se truditi da napravimo neki preokret da paori više ne budu ugroženi i zadnja rupa na svirali.
 
А мене уважени члан Кломпа већ два дана напада и смара на приватне поруке. Ево чак и сада као они су сви часни и поштени. И они чак ни не,знају ко је тај Јованов који их је заступао. Вређа и глуми лудило чак му и неко са форума скрин шотује поруке и шаље. Као ја лажем и вређам их јер сам написао исто ово што и Бубу је написао.
Nije Klompa nego Compa :haha:
 
U BG-u je bio ceo 1 traktor i to iz fore na autoprikolici. Taj je prvo bio u NS. Treba jako dobra organizacija da se dođe do BG-a, to ćemo pokušati neki drugi put.
Dokle god smo na tastaturi i rečima jaki umesto na delima, tako će nam i ići. Slušam već 2 nedelje kako smo trebali tražiti kule i gradove, ne odstupati od svih zahteva, stiskati i tako svašta nešto a većina tih savetnika ili nije mrdnula prstom po tom pitanju ili se pojavila kad je skontala da mogu bezbedno da se pojave bez posledica.
Mi čemo se truditi da napravimo neki preokret da paori više ne budu ugroženi i zadnja rupa na svirali.
Ne vredi ni organizacija.Ko to može da organizuje.Ko je kvalifikovan za to.U BG ne može traktorom.Ovo nije ni Holandija ni Španija.....
Bubu,vama poštenim paorima skidam kapu a li mnogo je tu nevera u vašim redovima.Tako ova vlast funkcioniše.Možda kad se jednog dana promeni sistem bude moguće nešto promenuti.Do tada ko opstane.
Ne znam što se ljutite na nas koji pišemo na tastaturi.Pa ne možemo svi izaći na proteste.Moram da ponovim još jednom: Nisu svi ni bili na ratište a kucaju po tastaturi.Nikad nikog ne bih prozvao zbog toga.Druga stvar ako ja svojim pisanjem nekoga vređam-to nije u redu.
Svi ste ćutali za vreme protesta o trojanskim konjima.Zašto.
Ako se sećaš,jula 2020 je preko društvenih mreža je krenuo spontani protest protiv zatvaranja.Služba je isto tako ubacila ljude kojima narod veruje i razbila proteste.Tako oni funkcionišu.
 
 
Јој што би волео мени неко да каже да не може дете у вртић да ми иде, из разлога што сам учествовао на протестима. 😠
 
znam da je naprimer kod nas bakic gradonacelnik divljao na 5 ljudi koji su bili na sastanku sa njim cim su se ugasile kamere
najvise je poludeo kada je pricao da nema para u buzdetu grada,moraju se podeliti pare ugrozenima ide zima a ko zna koliko drva,socijala ovo ono dok jedan od njih 5 nije rekao u fazonu-ne treba nama vasa milostinja vec hocemo samo da nam sjasis s'grbace misleci na porez i odvodnjavanje
bakic poludeo
cim su izasli sa sastanka zvoni telefon jednoj od osoba,knjigovodja zove i kaze ej vidi zvali su da platis ovo sto imas dugovanja koliko sutra
 
Videće se brzo, ti očevi čija su deca izbačena će se javiti. Ili će Biljana da kaže već njihova imena, da se može sa njima popričati i proveriti.

A to se može proveriti i na spisku upisane dece u vrtić, vidi se koja su deca izbačena sa spiska u zadnje dve nedelje, ne treba se niko ni javiti, eventualno možda direktor tog vrtića, nije rečeno koji je vrtić.

Sa druge strane, ne bih se iznenadio da je to istina.
 
Nazad
Vrh