Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sta nije gotovo?! Vece sramote od ovoga nema!
10 god. se ceka da se izlazi u takvom broju i tako organizobano da bi se izborili za ovogodisnju cenu suncokreta😂
Pa izacice nam sledece godine ova cena i kroz **greška i kroz usi, zapamtite sta vam je kazem!
Od silnih zahteva 1 jedini se ostvario!
Razocaran sam i ja i svi koji su gubili dane i noci po putevima!
 
Kad mu kazes bravo pitaj ga da li se odazvao danas na protest u Kikindi??
A tebe to bravo peče.Zašto.Znam da je Lule okačio obraćanje Grujićevo i naleteo sam na ovaj tekst i kockice se složile.Ako je dezinformacija,prenesi nam,tj. iznesi da nije tačno.Sve su to teorije zavere.
Nisam se odazvao niti ću se odazvati jer vi nas hobiste ne smatrate ravnim sebi,mada ste i mnogi od vas radili po firmama.Nisam nigde pročitao ni gde se okupljaju.Juče sam pisao da bih došao biciklom do kružnog toka.Nisam lično zadovoljan zahtevima i moje je pravo i da izađem i da ne izađem,da pišem ili ne pišem.Ja tebe nisam nigde spominjao.
Ja već 4 godine vozim samo bicikli ili idem peške.U auto sam seo 2x.U traktor više ne sedam jer mi smetaju isparenja i treskanje.
Ne pravdam ga i ne slazem se sa svakim njegovim stavom,ali ako je tako bolestan kako sam cuo ja ne bi ni toliko pisao a ne ucetvovao.Naravno da ne treba u sve verovati ali treba procitati.Zasto je Grujic iskljucen iz grupe?Kakva su vasa saznanja?
.A i nije bitno da li sam i koliko bolestan nego njegov stav prema meni.Ja sam sa poljoprivredom završio fizički.Svaki magarac svoj samar nosi.
 
Sta nije gotovo?! Vece sramote od ovoga nema!
10 god. se ceka da se izlazi u takvom broju i tako organizobano da bi se izborili za ovogodisnju cenu suncokreta😂
Pa izacice nam sledece godine ova cena i kroz **greška i kroz usi, zapamtite sta vam je kazem!
Od silnih zahteva 1 jedini se ostvario!
Razocaran sam i ja i svi koji su gubili dane i noci po putevima!
Problem i jeste što se čekalo 10 godina, ne može sada sve preko noći da se dobije, ovo je trenutno za ovu godinu. Za sledeću ako ne ispune ono što naš čovek bude tražio u planiranju agrara opet se treba izaći. Živimo u ovom u društvu gde živimo i ovde ne možeš da se buniš jednom u 10 godina i da budeš miran narednih 10 godina.
 
Ozbiljno pitanje. Koi će se kriterijumi primenjivati u određivanju Profesionalni i Hobi poljoprivrednik?
Da sejes suncokret I da imas sto vise kredita.Ne smes da se druzis sa stocarima,osim sa onima koji drze krave.Ostali nisu poljoprivrednici i mozes da izgubis status profi.

Sve u svemu duplo golo,bitno je da ne mora rata za kredit da se plati I da je suncokret 70+ din,to koliko ce da poskupi sacma ne treba da te brine jer nisi stocar,a ulje je vec skupo Tako da koga to briga.

Ne smes da pricas protiv mesije jer ces da dobijes standardno idi ti pa protestuj :D
 
Sta nije gotovo?! Vece sramote od ovoga nema!
10 god. se ceka da se izlazi u takvom broju i tako organizobano da bi se izborili za ovogodisnju cenu suncokreta😂
Pa izacice nam sledece godine ova cena i kroz **greška i kroz usi, zapamtite sta vam je kazem!
Od silnih zahteva 1 jedini se ostvario!
Razocaran sam i ja i svi koji su gubili dane i noci po putevima!
Cekaj da te pitam ozbiljno kao starijeg i ozbiljnog coveka koja si ocekivanja imao kad si kretao, jesi imao pismeno zahteve ili si na rekla kazala krenuo ?
 
A elementarna nepogoda ništa.To je posle amnestiranja trebala biti prva tačka.Ali ko sam ja da bilo šta kažem.I treba da nas deru još više i više.
 
Ozbiljno pitanje. Koi će se kriterijumi primenjivati u određivanju Profesionalni i Hobi poljoprivrednik?
Izmisli će sve i svašta kako bi što manje isplaćivali. Daće 200-300 evra na tzv profi subvencije a onda će ti uzeti pola ako ne i više na PIO i koje šta još.......ovi su opasna mafija, politička stranka sa najvećim članstvom
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da od toga nema nista. Nemaju oni kadar koji to moze da smisli i ostvari. I ovako dok smo svi isti ne umeju nista da naprave kako treba.
 
Ok nisam PROFI paor i koje benefite imaju profi u odnosu na hobiste.?
Pisao sam već pre par meseci - koje god benefite budu imali profi moći će da imaju i hobi ako plate dodatni porez od nekih 2-3.000 din mesečno (25-30.000 din godišnje). To su nam reči našeg ministra. E sad koliko će to sve ispasti tačno videće se...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ok nisam PROFI paor i koje benefite imaju profi u odnosu na hobiste.?
Sve subvencije koje su u opticaju ne dobijaš.Jednostavno sve sam finansiraš.Možda se Slankamenac zauzme za nas jer je on zaposlen ili će gazdinstvo prebaciti na rodbinu kao i mnogi što su uradili za vreme Dragina.Biće mahinacija koliko hoćeš.
Po tom bi ja penzioner trebao da plaćam PIO:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh