Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
PROTESTI POLJOPRIVREDNIKA - BORBA VUČEVIĆA I MIROVIĆA ZA MINISTARSKE FOTELJE
Sve je u Vašim rukama, dragi poljoprivrednici!
Očistite se udbaša ili im se suprostavite i pobedićete!
Ovaj manifest kao da je sastavio neki udbaši, ccc.

Što se tiče senzacionalistički najave borbe za fotelje, pa takve oni stvari dogovore uz kaficu, a ne da se svađaju.

Bar meni tako izgleda.
 
Jel ovo stiže pojačanje ili je fajront 🤔

Upravo mi je stigla poruka dai Pančevu nema više blokade da li je to tačno?
 
Da li se zna gde su Sumadinci sad? Da se izadje da se kupi nesto ljudima za piće uz put i za jelo ako treba. Alal im vera, kao i svima ostalima koji se bore,ja sam zajedno sa mojim Moravcima picketina kad ne izlazimo i kad nemozemo da se organizujemo. Naklon do poda i hvala.
 
Jel ovo stiže pojačanje ili je fajront 🤔

Upravo mi je stigla poruka dai Pančevu nema više blokade da li je to tačno?
Iz Kragujevca su krenuli u Beograd, možda i iz Pančeva..

A taj Jovan Jovanov se pojavio od nekud, on nije medju osnivačima IZOPS-a, ne znam odakle se stvorio, verovatno je jedan od onih najavljenih koji nisu članovi ni Stiga ni IZOPS-a ali mislim da se mnogo meša u posao Radoslava, Milete i Nedeljka i da možda hoće da preuzme na sebe nešto ali mi izgleda kao da kvari dosadašnji trud ljudi koji su organizovali sve.. Objavio je neka dokumenta spremna za potpisivanje koja se ne slažu sa onim što je juče dogovoreno ali ne sumnjam da će gore pomenuti organizatori to da istraže...
 
Da li se zna gde su Sumadinci sad? Da se izadje da se kupi nesto ljudima za piće uz put i za jelo ako treba. Alal im vera, kao i svima ostalima koji se bore,ja sam zajedno sa mojim Moravcima picketina kad ne izlazimo i kad nemozemo da se organizujemo. Naklon do poda i hvala.
Rekli su da će biti stacionirani ispred vlade Srbije tako da ako imaš volju skupljaj ekipu i kolima tamo ako ne možeš traktorom..
 

Ovoga se vučko boji!!!
Ovi ruše sve vlade sveta
И ни једна пала није, већ се они договоре, али поштено, да сви имају користи од тих договора, а не као код нас по обичају....појединци ће добити такве понуде, да ће их оберучке прихватити, а нама ће сервирати, као ништа се није могло урадити и слично....наравно има и поштеног света, али веома мало. Познавајући српског човека, он гледа само да њему буде лепо, за друге га не интересује и обично је и то циљ. Да ако успемо да се договоримо, да узмемо мрвице са стола, а за друге ме не интерсесује. Зато смо ту где јесмо, газимо једни преко других, отимамо једни од других земљу и друге ствари, па макар били и на нули, ал само да други не ради. Увек је мало и увек ће бити мало...
 
Iz viber grupe

1.Moratorijum oni placaju kamatu
2.Suncokret 73 din sa mogucnosti skoka cene
3. Sigurna 2 kvartala premija za mleko15 din, treci rebalans
4.Nafta 80 litara po 20 dinara, 50 u oktobru 30 u januaru
5.Amnestija za kazne
To je zadnja ponuda.
 
O premiji za mleko pregovarao je Dr.Dragiša prošle nedelje i objavio da je dogovoreno 15 rsd za drugi kvartal a o trećem i četvrtom će nas sve blagovremeno obavestiti.Nemojte da generalizujete neke stvari, još ništa nije gotovo!
 
Nazad
Vrh