Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Lako je tebi komšo, ti polako prelaziš u skladištare, malo vaga, malo primese i nečistoća i eto zarade.
Soja ti pored Save u nebranjenom delu, zelena kao jed, kukuruz tera po dva klipa, suncokret kao veliki slavski tanjiri za kolače... ;)
 
Ma jok, malo se šalim sa mojim komšom, da skrenemo misli sa ove opake vrućine i problema pred kojima se nalazi ova poljoprivreda.
 
Komšo nemam kukuruza uopšte samo nešto soje i to iz majske setve,ako bude bilo šta.Svinje sam ugasio još pre 2 god. zbog ovih što vode ovakvu politiku u poljoprivredi.Ako Bog da ne planiram više hraniti ništa u dvorištu.Možda samo za sebe.
 
Prolazim svaki dan preko mosta na Savi i vidim jednu njivu soje, koja je sejana kasno i verovatno neka iz II grupe, zelena kao jed.
E sad "bidni popo pametan" šta i kako za iduću godinu. I ono što sam znao, više ne znam.
 
Živim u S.M. a radim u firmi koja je preko Save u pitomoj Mačvi. Pa svaki dan preko teretnog mosta 6 km u jednom i 6 km u drugom pravcu. Nekad produžim do sela, to mu je još 6 km.
 
Nazad
Vrh