Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Па код нас постоји закон који забрањује блокирање неких озбиљнијих саобраћајница ..уверен сам да би нас жандарми полупали за све новце, а са ултовима раскрчили сву нашу механизацију....то ти је демонкратија...
 
Ма блокаде се не раде тракторима и пољомеханизацијом, тиме се само изазива револт код грађанства. То се лепо пријави мирни скуп испред скупштине лична карта у џеп, траспаренти у руке и шетати и протествовати. Ја трактор не би истерао да ми га нека будала излупа или скрши као ово у Данској што су урадили, а то би и још горе се десило код нас. Ја за други пара немам па и стакло да ми сломе мени је штета начињена. Зато мирна шетња, по које јаје и чаша јогурта у случају радикалнијег протеста. 😇
 
Najbolja "blokada" je posejati manje 50 % površina.
Pa ako i to ne pomogne još 25 %.
Zar ne vidite da je vojska sistematski uništavana a policija treba da bude neki vid lične telesne garde odnosno pretorijanska garda.
Pogledajte dokle je ovo sve došlo.
Neko sme da npr uzgaja marihuanu i nikome ništa na tone a nekoga hapse za ne vezan pojas itd.
Policiji se zidaju stanovi par exelans...a zašto?
Pa da.brane kliku .
I nemajte zabludu sve je to jedna ista vlada od Bajerna do Putina.
Nema razlike.
 
Природа ће одрадити своје, пар сушних година можда и пар јаких зима и нема потребе за смањивањем површина. Доћи ће до тога да људи неће сејати због ризика.
Још увек се држимо али са овим ценама потребним за покретањем производње негде мора бити крај.
На крају ће зараду појести кредити ко их има.
 
Природа ће одрадити своје, пар сушних година можда и пар јаких зима и нема потребе за смањивањем површина. Доћи ће до тога да људи неће сејати због ризика.
Још увек се држимо али са овим ценама потребним за покретањем производње негде мора бити крај.
На крају ће зараду појести кредити ко их има.
Koliko njih znaš da nemaju kredit a imaju noviju mašineriju?
A upravo u tom grmu leži zec. Oni što imaju kredite moraju i radiće po svaku cenu. A oni gore to znaju, štaviše tako su sebi napravili (zaduži pa vladaj) i teško da će se šta promeniti protestima kako blokadama još manje mirnim.
Tu samo revolucija pimaže, dok se ne digne kuka i motika, leba ovde nama nema!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Механизација да је и бесплатна не вреди ако се овакве временске прилике наставе неколико година. После сваке револуције следи гладовање. Није суша само код нас, погађа цео свет. Пола научника каже редовно циклично померање не знам све чега а друга половина климатске промене узроковане утицајем човека.
 
Šta rade finansije od Gejtsa i sličnih…


Jedino gde mislim da bismo bili bolji od njih jeste kad je onaj pandur udario čoveka… kod nas bi verovatno ne bi prošao nekažnjeno….
Jedino tu!
Svaka njima čast za organizaciju!
 
Nazad
Vrh