Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Varaš se prijatelju.Ljudi su dva puta strašno izmanipulisani ne od države nego od vođa protesta.Poverenja više nemaju.
 
Manite se toga - veliki, srednji, mali, najmanji, nebitni...
Ako o poljoprivredi pricamo, velik je svaki posten i dobar covek koji zivi od poljoprivrede.
Ako pricamo o platama/zaposlenju...da li je velik ili veci covek onaj koji radi za 50 000 din mesecno , mali ili manji onaj sto radi za 20 000 din ili ni ne radi uopste, a recimo zavrsio je i neku skolu za razliku od onog velikog koji za skolu cuo nije?
Zavrsio sam fakultet (ne znaci da ne pricam sa ljudima koji nisu zavrsil, ili da se klanjam i dodajem titulu "veliki" onima sto su zavrsili vise) , nista ukrao nisam, ne radim nigde, nemam 500kj zemlje (da i imam , dao bih sve u zakup za 200eura po jutru, pa nek je rade veliki da budu veci ) i...da li sam ja mali? Da sam pored fakulteta zavrsio doktorat ( nisam probao da upisem :osmeh: ) da li bih bio veci/vazniji covek?
Da li je mali bilo ko?
Svako bi za sebe (porodica) trebao da je najveci, najvazniji, najbitniji na svetu!
Da li treba da spustimo glave pred lopovima sto rade velike povrsine zemlje (cast izuzecima,al ne znam ih) , da kleknemo da nas lakse uzjase i da trcimo po ulici uz parolu - Hocemo na proteste zbog njih, oni su veliki, mi smo...kako oni kazu!!! Hocemo sve sto oni traze!!!
Da li mi smemo da izadjemo iz kuce od sramote sto smo mali, posto pare pricaju, ili za to mora da se trazi dozvola od velikih?
Da li treba da trazimo dozvolu na koja mesta da idemo na kafu, pijace, gde da parkiramo kola?
Svi smo veliki...
 
Sramota! http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...%B8%D0%BA.html

Mislim da je ovo van svake pameti.O ovome sam ja već pisao ali sam se potajno nadao da će proći vez kazne.
Obojicu lično poznajem i uzorni su domaćini.Dragan Kockar je jedan od većih stočara u Kikindi i pored sve muke mu je još i ovo trenalo.
Sve ovo će dočekati i nas ako ništa ne preduzmemo.
 
Panduri ko panduri,rade ono sto im se naredi,ali taj sudija koji je doneo takvu presudu neznam da li je bas normalan.
 
Sramota! http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...%B8%D0%BA.html

Mislim da je ovo van svake pameti.O ovome sam ja već pisao ali sam se potajno nadao da će proći vez kazne.
Obojicu lično poznajem i uzorni su domaćini.Dragan Kockar je jedan od većih stočara u Kikindi i pored sve muke mu je još i ovo trenalo.
Sve ovo će dočekati i nas ako ništa ne preduzmemo.
Samo bi dodao da mi je doticni Petrov rekao da je pitao policajca kako sad on da obavi posao, a ovaj ga je posavetovao da natovari presu na prikolicu da je odnese do njive odradi posao ponovo na prikolicu pa kuci. Da li ovo ima veze sa zdravim razumom? Ajd pandur je drzak i bezobrazan, ali sta bi sa sudijom gde mu je obrazovanje, gde je savest? Kako je moguce da je u Subotici za isti prekrsaj covek oslobodjen? Jel to druga drzava?
 
3056c53fe4f8e4f22d0a8e4a.jpg
 
Taj sudija bi trebo pod hitno da bude podvrgnut psihijatriskom pregledu i bude upucen u bolnicu Laza Lazarevic ili Kovin.
 
Gospodo to sve zavisi od policajca i od sudije.Ako je policajac čovek sa razumom neće se striktno držati pravila, a sudija zakona.Oboje su u pravu kada presude jer nam je nakaradan zakon, a drugo je da li se neko striktno drži zakona ili ne.Znači oni su normalni samo da li su ljudi ili ne, a to nije na nama da presudjujemo jer se iz priloženog može zaključiti šta su!
 
Iz zivota!Nidje svestenik (inace prijatelj nase kuce)na magare koje lezi na putu udareno kolima,motorom,il ko zna cim mrtvo,obidje magare i posle par km naidje na patrolu policije,naravno stane i pozali se sta je video!Oni ce njemu gospodine sto ga niste opojali...a gos n popa ce njima kod nas Pravoslavaca je red da se javi naj blizoj rodbini:haha:
 
Gospodo to sve zavisi od policajca i od sudije.Ako je policajac čovek sa razumom neće se striktno držati pravila, a sudija zakona.Oboje su u pravu kada presude jer nam je nakaradan zakon, a drugo je da li se neko striktno drži zakona ili ne.Znači oni su normalni samo da li su ljudi ili ne, a to nije na nama da presudjujemo jer se iz priloženog može zaključiti šta su!

E vala lepo im je spustio.
 
Ljudi su dva puta strašno izmanipulisani ne od države nego od vođa protesta.Poverenja više nemaju.
Ovo bi trebalo da je glavni razlog malog broja ljudi na protestima, iako je broj nezadovoljnih skoro 100% ,tacnije svi oni koji rade i zive od poljoprivrede.
Neka bude 99% ,taj 1% su tajkuni i veleposednici, vlasnici/gazde ovih nasih lokalnih piuna poljoprivrednika.
Poverenje je izgubljeno.

Sto se tice proslogodisnjih blokada...Ti si nam Ognjene (Lord Ogy) govorio da nedelju dana necemo mrdnuti sa mesta blokada, onaj Dragan nam je govorio da necemo mesec dana, da bi posle pregovora dosao i rekao - Ne vredi, rekli su nam da se sklonimo.
Doduse, da nije bilo ljudi iz Cente, od blokada u Zrenjaninu ne bi bilo nista iako smo obecavali daleko veci broj traktora i ljudi na blokadama, tako da bismo se sami sklonili od sramote.
Dzaba...poverenje je nestalo i pitanje je da li ce se povratiti i kako.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh