Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Sutra kada organizuju tu paradu bolesnika treba da svi krenemo traktorima za Bg i da blokiramo ceo grad i da trazimo mi svoja prava.Kada oni mogu da blokiraju ceo grad zbog sacice bolesnika onda mozemo i mi.Posto su im te psihopate trenutno najvaznije.
 
Opet jako malo ljudi.
fotografija11911.jpg


- - - - - - - - - -

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EPl40LMeKxQ
 
I ako smo im dali glasove da bi vodili ovu drzavu i narod koi zivi u njoj, al za neke bitne stvari poput ove o GMO treba raspisati referendum pa ljudi vecinom odluciti sta je bolje!
Na protestima bi jako malo ljudi izaslo bez obzira o cemu je rec, pa bi opet mogli reci ''eto neka mala grupa se skupila da protestuje''
 
Ovo je strasno i necuveno! Kakav je to nacin pomoci seljacima ! Jel znate ko ce prvi da strada od ovakve njihove ''brige'',pa mali poljoprivrednici ,ako ja imam 10 Ha zemlje i dobijem po njihovom 6000 din po hektaru to mu dodje 60000 din a treba da platim pio i zdravstveno posto sam registrovan 92000 din za godinu dana,pa koliko meni onda ostane od te njihove "pomoci"?Ja sam u gubitku kao i svi ostali mali proizvodjaci,a sto je najgore ne mogu da prestanem da placam pio i zdravstveno,pa cu da prodjem kao jedna porodica u Vojvodine sto je radila 10 Ha zemlje par godina nisu placali pio i zdravstveno,pa im je drzava udarila kamatu na kamatu ,pa su im jednog dana dosli poreski inspektori sa policijom da im popisu imovinu sa namerom da im ako ovi ne plate da im drzava zapleni njihovu zemlju a oni neka se J..U,jako lepo jel to ocete i vama da se desi?

- - - - - - - - - -

BOLJE GROB NEGO ROB!!!!!!!!!
 
A ko da vodi proteste, kad su svi koji su vodili ranije proteste članovi vladajuće stranke?
 
Nazad
Vrh