Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ja necu izaci razlog je iskljucivo zbog vodja.Vukli su nas dve godine na proteste ajde bili smo tad slozni zagrejani...obecavali kule i gradove kao bice zakup zemlje bla,bla...dali nam da potpisemo neznam ni ja za sta ko zna za sta im je trebao potpis posle ali onaj ko ima imt 539 sitan seljak nema sta da trazi na licitaciji prc od licitacije drzavne zemlje nema nista dosli izbori promenila se vlast u misje rupe svi.Sad se suska da su podmireni prosle sezone mislim strasno seo sam na **greška kad sam cuo koje pare su u pitanju i sad mi recite da negledaju svoj interes.Od mene toliko mislim da nebih vise smeo o tome da pisem dalje,ali sa ovakvim vodjama stici necemo nigde...
To je druze tvoja volja i ja nemam nameru da te ubedjujem u nesto drugacije,niti bilo koga drugog.A to suska se,prica se baci u vodu vise od 50% a mozda i sve.
 
o.k hvala brate paore e kad je to reko sta cekamo limun zut ali kako ja vidim bice limunada za cene,nema tu resenja ovo je drzava lopovska koji 10 dana ovde vec ispalcuju po 25 din ko hoce pare ako bude vise bice doplate tako da nema limunada cedjeni limun dobijamo i cevecicu gratis
 
Drustvo zezanje na stranu al ne ide pa ne ide. Ovi iz Banata ne mogu sami i sve se vise osipaju. Ako im ostatak paora iz Backe i Srema, normalno i ovih juzno od Dunava ne pomognu, mrka kapa.
 
DUSKO,ajde reci zasta da izadju ,i sta da podrze?
ja ih razumem....pa gde se tu pominju sitni paori?sta se trazi za njih?
North je upravu
 
North nije u pravu i ne mogu da shvatim da tako razmišlja.I onom ko radi 1kj suncokreta nije isto hoće li dobiti 25 ili 35rsd/kg.Njemu je njegovo malo sa boljom cenom mnogo isto kao i velikom gazdi.Taj mali je malo uložio i sasvim je normalno da će manje zaraditi od onog velikog koji je mnogo uložio tj. reskirao_Ovoga puta svi smo u istom košu i svi smo debelo najebali.Dokle god se držite nekog teranja kontre ili ti starih fraza teško nama.
U svemu ovome su mali ti koji su trebali prvi izaći i pokrenuti stvari.Njih sutra neće biti jer ove cene proizvoda mnogi neće izgurati dok veliki imaju zalihe i to će uz mnogo manje muke prebroditi.
 
Slobo da ne idemo previse u Off,razgovaraj sa Miretom,objasnice ti sve.Ja sam zadnja 2-3 dana bio sa njim skoro po ceo dan.Da nije njega bilo ovo bi puklo jos proslog vikenda.A mislim da znas za ciju korist on radi.Svi ti zahtevi su dati ali se trenutno resavaju prioriteti.Neki zahtevi nemogu bas tako brzo da se realizuju i za ostalo imamo vise vremena da ih ganjamo da rese stvari.
Ima velikih sansi da se kod nas resi problem licitacije drzavne zemlje bas u nasu korist,ali videcemo kad dodje vreme za to.Bice isto i u ostalim opstinama ali nemoze preko noci.Moramo slozni da budemo a trenutno to nismo.Mnogima je zanimljivije da gledaju u tudje dvoriste nego da resavaju stvari u svom dvoristu da im bude bolje.
 
North nije u pravu i ne mogu da shvatim da tako razmišlja.I onom ko radi 1kj suncokreta nije isto hoće li dobiti 25 ili 35rsd/kg.Njemu je njegovo malo sa boljom cenom mnogo isto kao i velikom gazdi.Taj mali je malo uložio i sasvim je normalno da će manje zaraditi od onog velikog koji je mnogo uložio tj. reskirao_Ovoga puta svi smo u istom košu i svi smo debelo najebali.Dokle god se držite nekog teranja kontre ili ti starih fraza teško nama.
U svemu ovome su mali ti koji su trebali prvi izaći i pokrenuti stvari.Njih sutra neće biti jer ove cene proizvoda mnogi neće izgurati dok veliki imaju zalihe i to će uz mnogo manje muke prebroditi.
diklofen nisi upravu!Potpuno je sve jedno onom ko je imao par lanaca suncokreta dal je 30 ili 35 ,ali onom ko je imao 100 ili 200 lanaca razlika u ceni je po par DESETINA HILJADA EVRA!A taj koji ima 100 ili 200 lanaca nije mali poljoprivrednik vec itekako VELIKI I za njega me boli k....!
 
Duki,slažem se da je poljopribrednik degradiran ali onaj mali.Da li neko ko priča o golom opstanku poljoprivrede a tera traktor od 50000 eura-nisu li to kontradiktornosti a sve to mu je omogućila ova ista država.A poljoprivrednici koji su baš u problemu plaćaju kazne za ineiznošeno đubre,za neregistrovanu balirku i takvim odnosom države je on na ivici opstanka
 
Slobo da ne idemo previse u Off,razgovaraj sa Miretom,objasnice ti sve.Ja sam zadnja 2-3 dana bio sa njim skoro po ceo dan.Da nije njega bilo ovo bi puklo jos proslog vikenda.A mislim da znas za ciju korist on radi.Svi ti zahtevi su dati ali se trenutno resavaju prioriteti.Neki zahtevi nemogu bas tako brzo da se realizuju i za ostalo imamo vise vremena da ih ganjamo da rese stvari.
Ima velikih sansi da se kod nas resi problem licitacije drzavne zemlje bas u nasu korist,ali videcemo kad dodje vreme za to.Bice isto i u ostalim opstinama ali nemoze preko noci.Moramo slozni da budemo a trenutno to nismo.Mnogima je zanimljivije da gledaju u tudje dvoriste nego da resavaju stvari u svom dvoristu da im bude bolje.
Znam ja dobro da Mire radi pravu stvar i ni jednog momenta ne sumnjam u njega ali on ne moze sam!
 
north nije u pravu i ne mogu da shvatim da tako razmišlja.i onom ko radi 1kj suncokreta nije isto hoće li dobiti 25 ili 35rsd/kg.njemu je njegovo malo sa boljom cenom mnogo isto kao i velikom gazdi.taj mali je malo uložio i sasvim je normalno da će manje zaraditi od onog velikog koji je mnogo uložio tj. Reskirao.ovoga puta svi smo u istom košu i svi smo debelo najebali.dokle god se držite nekog teranja kontre ili ti starih fraza teško nama.
U svemu ovome su mali ti koji su trebali prvi izaći i pokrenuti stvari.njih sutra neće biti jer ove cene proizvoda mnogi neće izgurati dok veliki imaju zalihe i to će uz mnogo manje muke prebroditi.
a ti si u pravu,sto taj veliki sto kazes toliko reskira hoce da dobije srcko nece taj se nafatirao para odvano,a ti mali sto kazes nece biti bice jos kako dok je sveta i veka ti su najaci ti nisu kreditima ko ovi veliki a izgleda da si i ti taj veliki
 
Duki,slažem se da je poljopribrednik degradiran ali onaj mali.Da li neko ko priča o golom opstanku poljoprivrede a tera traktor od 50000 eura-nisu li to kontradiktornosti a sve to mu je omogućila ova ista država.A poljoprivrednici koji su baš u problemu plaćaju kazne za ineiznošeno đubre,za neregistrovanu balirku i takvim odnosom države je on na ivici opstanka

Pa ja Zorane sve sto sam ovde i pisao je bilo vezano za male poljoprivrednike. Ovim velikima je lakse kao sto je neko napisao. Oni ce lakse prebobati jednu godinu malih cena, dok ce to unistiti male.
 
Ali taj sa 100-200kj je uložio toliku puta veće ulaganje,veći rizik nego naj mali i sasvim je normalno da toliko koliko ima više i zaradi.Pa šta taj treba da prospe suncokret jer radi više zemlje od nekog drugog.Pa jel vi čitate ponekad šta pišete.
Kao što je tom velikom bitna ta razlika od nekoliko desetina hiljada evra tako je i tom malom bitno tih par stotina evra razlike.Imam dva drugara koji rade 10-12kj i jedan 30-35kj i svaki dan ih slušam.Sede i mole boga da cena bude bar 30rsd ,a obojica nisu traktor mrdnula kad smo trebali na blokade.Tek ćemo videti šta je problem kada počne dranje za kukuruz.
 
Nazad
Vrh