Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Ok druže razumeo sam sve šta si napisao.Za neku Gradnuličku frakciju nisam ni znao da postoji do ovog tvog posta i da smo Rackov i ja neke vođe.Ljudi su na sastanku većinom odlučivali o potezima a ja kao i ostli smo učestvovali i terali traktore. Da sam vikao možda i jesam nesećam se jer je bilo dosta skupljanja a brate ako i nisam bio na jedan sastanak nije smak sveta nevidim važnost jer svu inicijativu su potegli ljudi iz Stajićeva,Perleza i Čente i tražili od Ognjena da sazove sastanak.Moje saznanje je takvo.A za dane u Opovu moguće je da sam otišao trećeg dana do kuće da uzmem auto u kome bih nastavio spavanje narednih dana.Ovo nije nikakvo pravdanje nemoj tako da shvatiš već ne trpim neistinu,jer znam kako mi je bilo šest dana u Opovu jer sam kod kuće ostavio malu bebu i drugo dete.Od sad i u narednom periodu ne da me neće videti bilo kakva blokada ni sastanak vezan oko istog jer prosto nema svrhe trubiti u prazno.

Nego kaži ti meni čujem na radiju da se Zarin oglasio i da je on navodno još ispred uljare i čekaju petak.Da li si ti još ispred uljare i da li si ti u njegovoj ekipi?
1 ako si vec isterao traktor na nekoliko dana,pa doterao auto za spavanje sta se u tebi od jednom prelomilo da tako lako napustis blokade ?
2 ako su ljudi iz Stajićeva,Perleza i Čente potegli inicijativu zasto su onda od Ognjena trazili da sazove sastanak ?
 
Sta ce "NJEGOVA" slika na ovom forumu. Kao da nam politicari do sad nisu naneli dosta zla.
@kuvas jel to propaganda ili sta je po sredi. Ako si simpatizer SNS-a onda to treba da ispoljavas na drugoj lokaciji.
nije propaganda samo sam izabcio tekst nisam ni u jednoj stranci a ove pogotovo nit me to zanima samo sam vesti izbacio
 
ja jesam jedan od onih koji NIJE hteo a mogao je da izadje na proteste jer mi je dosadilo da lezim po putevima i da mi J mater ko kako prodje !!! Za razliku od vas vladimirovcana koji ne znate ni gde ste ni sta ste znate da lupate po forumu ! Kad ste i gde bili na blokadi??? Tako da nemamo o cemu da pricamo ! Pricaj o ljudima i stvarima sa kojima si upoznat a ne da pises svakojake budalastine !
Tvoj stav i tvoje misljenje dali da izadjes na blokade ili ne a to gde je nase udruzenje to je nasa stvar tu je i funkcionise jako dobro a to sto ne zelimo da udjemo u vasu asocijaciju to je nasa stvar i jos jedna stvar i sad smo ucestvovali na blokadama u Pancevu ispred luke tako nemojte iznositi neistine NEDIRAM TE NEDIRAJ ME pozdrav.
 
Naš podpredsednik od kada je na vlasti se ponaša Kao Šurda u zadnjoj epizodi
_ Ovo je moj tatica,ovo je moj ujka...
 
O ljudima koji su ga glasali mislim da su se nadali da ce ih ova ,,faca" dovesti do blagostanja, aon ko i svi politicari u Srbiji kad dodju na vlast,
prvo dovodi sebe i svoje potomke do blagostanja a ostalima sta ostane.:sjasi:
Kako vidim dobro prodju i organizatori protesta,jedino ostanu kratkih rukava oni koji protestuju,nikad nista za sebe ne isteraju.
 
Najbolja je Vućičeva poruka uljarama (pokušajte da manje zaradite :) ), i neodoljivo podseća na titovo rešenje protesta 68. kada je rekao - POSOLITE!
Izbor pregovarača i tok pregovora pokazuju da smo katastrofa i sve ide po istom receptu kao sa potkupljivim radničkim sindikatima.
 
Poslednja izmena:
sve je to drugari moji politika . ja nemam reci cega sam se nagledao i naslusao svih ovih dana na protestima mi smo strasno propali kao drustvo kao pojedinci toliko smo postali bezdusni i licemerni da je to sramota i pominjati. SVE SU OVO IGRE BOGATIH LJUDI
Ove proteste ko nije doziveo i bar jedan sat bio tamo nemoguce je objasniti,jednom recju tuga.
Sutra iz Bavanista odlazi jos jedna tura traktora za Pancevo,cekamo cetvrtak.
 
Poslednja izmena:
Evo da odgovorim Zrenjanincu:
Mile Zarin je povukao svoje traktore i sa njim smo svi iz opštine Sečanj otišli.Otišli smo zato jer smo revoltirani da pregovore u naše ima vrše koje kakvi balavci,nedorasli ljudi ovoj situaciji i na kraju krajnje ne upućeni.Ja sa Miletom nisam baš u nekim idealnim odnosima ali je on daleko bolji pregovarač od većine koja su ovoga puta pregovarala.Neću da ga branim ali je po meni on trebao da učestvuje u pregovorima bar u Uljari Dijamant ,a ako ne i u Vladi.Bilo kako bilo niste smeli krenuti kućama i napraviti opšti haos.

E sad ono mnogo bitnije:
Sutra se traktori opštine Sečanj vraćaju na opštu blokadu uljare.Priključuju se i traktori iz Despotovca,Lazareva,Konaka.....Kao i prošlog puta kreće se u 8h ispred FAM Sečanj.
 
Dobro i sta sad , ajd sad da se dogovorimo sta ocemo i kraj nema moze i ovako nego sad dogovaramo sta ocemo i neidemo nigde dok to neisteramo , mene neinteresuje ko pregovara i sta pregovara nego ono sto sam ja hteo i neidem kuci dok se to neistera. oni mogu da potpisu sta hoce ako se mi neslazemo satim a ne posle ovaj je reko onaj je kazo nasi zahtevi su ti i mi neodstupamo od toga imate gospodu strucnjake bar vi to kazete da su u vladi strucnjaci pa nek oni izracunaju sa obzirom da je zadruzni savez izracunao da nas 1 kg suncokreta kosta 37 dinara. koliko se ja secam cena proizvoda je troskovi +zarada , ali ovde nemozemo ni troskove da pokrijemo koji boljitak vi ocekujete pokrenimo srbiju ocete da zavrsimo kao sve dobre firme koje su pukle 90 jer kad prodaju proizvod nisu ostvarivale zaradu pa su zveknule dali je to korak u napred, na greskama se uci, a ako se greske ponavljaju onda tu nesto smrdi.
A i ovi biznismeni bi da se ponovi 90 da pokupuju to sto je ostalo ,a zbog toga bi vlada trebala da se zabrine , jer njih povezuju sa 90 ,a neki im stvaraju im isti ambijent da bi se neki predhodni vratili na vlast, to ona treba da resi i te posalje na dozivotni odmor (e da goli otok postoji ) u neku kazneno popravnu ustanovu.
A ne da jedu nase zivce.
Inace molio bih ljude koji ovde mlate praznu slamu da to bar ovde nerade,i da se okanu soljenja pameti svako je dovoljno zreo da odluci dali mu ove cene sa kojima otkupljivaci izlaze odgovaraju ili ne.ako odgovaraju sedis i cutis .
a ako ne izadji i izbori se za bolje.
 
Poslednja izmena:
Danas skupljamo jos traktora iz sela i krecemo za Pancevo, ne znam tacno kad.Jos su dogovori u toku.
 
Možda ću morati malo da odem u of ali tiče se mnogih nas na forumu,naročito iz Vojvodine jer mislim da se u užoj Srbiji policija korektnije ponaša po ovom pitanju.
Nedavno sam pisao da je policija zaustavila jednog našeg sugrađanina sa presom za baliranje koja nije bila registrovana a konačan ishod je; 15.000 din.(novčana kazna),3 meseca oduzimanje dozvole,6 kaznenih poena.
 
Nazad
Vrh