Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Mozete da pricate sta hocete,ali dok su bili ovi prosli subvencija bila 14000 plus akciza 3000.Poljo proizvodi bolju cenu,subvencionisani krediti itd.Sta sada imamo osim jednog velikog nista i pustih obecanja.Politika me ne interesuje samo sagledam realno stvari,a sa ovima smo najebali.
 
Sve su to vrhunski prodavaci magle,nevidjeni iluzionisti,magovi prevara koji su zanat pekli decenijama,bice tesko s takvima izvuci nesto povoljno po ovaj nesrecni narod.Mi imamo Hudinije za vlastodrsce,od necega prave nista.
Ne, grešiš , mi imamo vrhunske ALHEMIČARE.( alhemičar-naučnik pronalazač koji od govna pravi zlato )a ovi naši od zlata naprave g...o:osmeh:
 
Zdravo ,imam jedan predlog za ove sto se spremaju da protestuju, medju svoje zahteve stavite i zahtev da nas drzava ne zajebava sa overom zdravstvenih knjizica,prvo su smanjili rok vazenja overene knjizice sa godinu dana na pola godine sto ne valja,onda svaki put kad se overeva knjizica traze potvrdu od poreske uprave o izmirenim obavezama iako sve to vec imaju u kompjuteru,za tu overu se ceka 15 dana,onda overa ne moze da se podigne bilo kad nego bas od 12-14 sati sto je zloastavljanje ,pa onda opet kad odem u socijalno moram da dodjem oko 7 sati ujutru a nekad i ranije za glupavi broj i onda cekaj budalo glupava !!, ako je to taj boljitak koji nam ovi obecavaju nek se nose u tri p.... m......e ! Evo toliko od mene,nadam se da ce neko da se seti kad budete imali neke zahteve da stavite i ovo u svoju listu prioriteta.
 
Ne, grešiš , mi imamo vrhunske ALHEMIČARE.( alhemičar-naučnik pronalazač koji od govna pravi zlato )a ovi naši od zlata naprave g...o:osmeh:
Ne,ti gresis.Kod alhemicara,kao sto si sam reko,krajnji produkt je zlato,a nasi krenu od zlata i sve pretvore u govna.Tako da ovi nikako ne mogu da budu alhemicari,samo prodavci magle.
 
Mozete da pricate sta hocete,ali dok su bili ovi prosli subvencija bila 14000 plus akciza 3000.Poljo proizvodi bolju cenu,subvencionisani krediti itd.Sta sada imamo osim jednog velikog nista i pustih obecanja.Politika me ne interesuje samo sagledam realno stvari,a sa ovima smo najebali.
to treba Vucicu direktno u lice reci.....jer sad ispada da su zuti bili bolji od ovih sad na vlasti i njihovi pajtasi ??????????????????????????
sjahao Kurta pa uzjaho Murta .....:zli::zli::zli::zli::zli:
 
Nebavim se politikom i nisam simpatizer nijedne stranke neidem ni na glasanje,zadnjih desetag godina je islo na bolje,ali dok nesto neizgubimo nemozemo znati da to valja,tako i u ovom slucaju,jedino sto zdravo radi u ovoj zemlji jeste poljoprivreda i to ce sad ovi da upropaste do kraja,trebamo biti slozni i izaci svi na ulice...
 
jedno se piše a drugo se radi

Prema rečima analitičara Milana Nikolića, Srbija do sada nije imala ozbiljno razvijen koncept razvoja.
- Dobro je što je Vučić počeo da razmišlja na moderan način. Javna uprava mora da se smanji, izgleda mi da Vučić ozbiljno misli to da sprovede, da je odlučan u tome. Neophodan nam je razvoj infrastrukture, poljoprivrede i prehrambene industrije. I turizam treba da razvijamo - nemamo more, ali imamo Dunav, seoski turizam, banje, planine, kao i rimske iskopine, koje mogu da budu turistička destinacija. Moramo zaustaviti odliv pameti u inostranstvo, to je najstrašniji odliv kapitala - kaže Nikolić.

ceo tekst možete pročitati ovde

http://www.kurir-info.rs/strucnjaci...o-ambiciozno-ali-ipak-ostvarivo-clanak-940949
 
Nebavim se politikom i nisam simpatizer nijedne stranke neidem ni na glasanje,zadnjih desetag godina je islo na bolje,ali dok nesto neizgubimo nemozemo znati da to valja,tako i u ovom slucaju,jedino sto zdravo radi u ovoj zemlji jeste poljoprivreda i to ce sad ovi da upropaste do kraja,trebamo biti slozni i izaci svi na ulice...

Bas zbog velikog broja takvih kao ti koji neglasaju iz principa [bas me briga ] zato nam je sada tako . Na izbore svi izaci pa makar bio listic nevazeci pa nemogu sa par kupljenih ciganskih glasova i sa par simpatizera svima nama da ser... po glavama .... Jbg izgleda da mogu . Udri marvu koja vuce... Svi na ulice sto pre inace ode nam cela godina u njihove djepove. Oteli su nam psenicu , ovih dana ce i suncokret a za kukuruz su se naostrili. Sto pre na ulice i radnicima je pun ku... njihovih tumbacija po vladi i ostalih sra...sjasi kurta da malo uzjasi murta pa opet u krug.... MOLIM U IME NASE DECE STO PRE NA ULICE......
 
Mozete da pricate sta hocete,ali dok su bili ovi prosli subvencija bila 14000 plus akciza 3000.Poljo proizvodi bolju cenu,subvencionisani krediti itd.Sta sada imamo osim jednog velikog nista i pustih obecanja.Politika me ne interesuje samo sagledam realno stvari,a sa ovima smo najebali.
To je, cini mi se bilo za vreme pretplosle vlasti, i sa proslom smo dobro nagoreli do 2012god.Seti se samo 2008,2009,2010 god,kakve su bile cene.
 
To je, cini mi se bilo za vreme pretplosle vlasti, i sa proslom smo dobro nagoreli do 2012god.Seti se samo 2008,2009,2010 god,kakve su bile cene.
Al bilo je neke zarade,ovo sad je katastrofa,nema ni ladne vode.Ne secam se za 2008 i 9 ali 2010 bilo kukuruza ko blata a cena bogami bas lepa.
 
Ja se secam da je 2008 suncokret bio katastofa sa cenom od 16.7din kad sam se razduzio za repromaterijal nije mi ostalo ni kombajn da platim, majke im ga lopovse ni ova godina ne mirise na dobro
 
nikad da se javim od silinih obaveza...
ako se trazi ono sto je postavio techa ili vec ko onda u potpunosti podrzavam proteste.
 
to treba Vucicu direktno u lice reci.....jer sad ispada da su zuti bili bolji od ovih sad na vlasti i njihovi pajtasi ??????????????????????????
sjahao Kurta pa uzjaho Murta .....:zli::zli::zli::zli::zli:

Računajte na to da će žuti kad se vrate biti gori i od ovih sada, a kad ponovo vratimo ove i oni će biti još gori. Nije to ni do žutih ni do ovih nego je vreća iz koje se vadi sve praznija i praznija, a ne postoji bezbolan način da se izvučemo iz vrzinog kola dugova i siromaštva.
Srpska istorija pamti slične smene vlasti između Karađorđevića i Obrenovića i uvek bi oni koji budu vraćeni na vlast posle izvesnog vremena bivali gori od prethodnika, pa ih onda opet smene, pa se vrate stari i budu još gori i sve tako dok ne izbije neki rat, a posle rata :zli: će ga znati.

- - - - - - - - - -

nikad da se javim od silinih obaveza...
ako se trazi ono sto je postavio techa ili vec ko onda u potpunosti podrzavam proteste.

http://poljoinfo.com/showthread.php?1801-Protestna-vožnja-traktorima&p=733666&viewfull=1#post733666
Tako i ja mislim i to je realno.
 
Al bilo je neke zarade,ovo sad je katastrofa,nema ni ladne vode.Ne secam se za 2008 i 9 ali 2010 bilo kukuruza ko blata a cena bogami bas lepa.
2008 i 2009 katastrfa od cene.Psenica sa 16 din u 2007 pala na 9 din,Kukuruz u Vojvodini prodavan po 2 din u klipu,ljudi kupovali za lozenje i to je dovelo isto do protesta i blokade 2011 god.
 
2008 i 2009 katastrfa od cene.Psenica sa 16 din u 2007 pala na 9 din,Kukuruz u Vojvodini prodavan po 2 din u klipu,ljudi kupovali za lozenje i to je dovelo isto do protesta i blokade 2011 god.
Blokade 2011 bile zbog subvencija 1000%.Ministarstvo je davalo valjda do 10ha a mi smo trazili do 100ha.

- - - - - - - - - -

Lose se secas ,2008 cena bila 300e a seme smo dzabe dobili
I ja mislim da je to sto on pise bilo 2009.A 2008 je cena suncokreta bila 33 din.Bio Barolo i Arena aktuelni tih godina.
 
Nazad
Vrh