Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Krenite vi za Gajdobru iz Vrbasa prema GRANICI pa cemo zajedno. Odavde bi ja iskupio 30 traktora
 
Zaista se vise ne sme cekati jer vreme nam ne ide na ruku drzava nas zaista opet ne shvata ozbiljno i misle da cemo jos jednom ispasti budale i magarci koje oni mogu doveka slatkim obecanjima da obmanu po ko zna koji put.
 
Ajde stvarno evo zovem odma i Palancane znam da ce i njih dosta izaci.Izadjemo na prelaz sa hrvatskom i reseno odma ce zvati Beograd(glavni grad)ovaj vikend i ova radna nedelja su zadnja sansa
 
I onako ce biti kako oni hoce.

to se i oni nadaju ali nema vise onog moze i gore , dokle bre pa ja neznam za bolje a i nemam vise sta da trosim prazna kesa , a svi traze pare za svoje usluge proizvode vodu struju svi znaju zaracunatu zaradu i zateznu kamatu , a mi dodji sutra pa kad ce to sutra?

Preuzmimo odgovornost sto svojim neradjenjem nista u vezi ovih gluposti dovodimo svoju decu do prosjackog stapa i jeftine radne snage tj dzakarosa.
 
Za sad jos uvek ne proverena informacija,
Protesti bi trebalo da pocnu u utorak ili sredu.
Ono sto je najbolje od svega je to sto su organizovani i koordinisani tako da pokrivaju veliku teritoriju.
Pocetak protesta bice usmeren prema granicnim prelazima.
Molim clanove foruma da sire informacije svojim prijateljima, da se organizuju u sto vecem broju i budu spremni za narednu nedelju.
 
Eeeeee vec jednom da se slozimo i da krenemo, videcu suta sta se desava kod nas u asocijaciji pa javljam ako nema nista skupicemo se sami
 
to se i oni nadaju ali nema vise onog moze i gore , dokle bre pa ja neznam za bolje a i nemam vise sta da trosim prazna kesa , a svi traze pare za svoje usluge proizvode vodu struju svi znaju zaracunatu zaradu i zateznu kamatu , a mi dodji sutra pa kad ce to sutra?

Preuzmimo odgovornost sto svojim neradjenjem nista u vezi ovih gluposti dovodimo svoju decu do prosjackog stapa i jeftine radne snage tj dzakarosa.


Potpuno se slazem sa vasom konstatacijom mi seljaci zaista vise nemamo sta da izgubimo a drzava je seljaka ocito shvatila vrlo neozbiljno i uopste nema nameru da se brine o nama.Mi im sluzimo kao moneta za potkusurivanje i neko koga ce da peljese i na cijoj muci ce svi da zarade osim nas koji proizvodimo i stvaramo.Zato nam je i drzava propala jer je vode barabe i neradnici .
 
I mi smo se samoinicijativno skupili,od obećanja i pregovora se ne živi,a što se tiče žetve suncokreta bolje da nam propadne 2 metra suncokreta nago da nam druga strana uzme pola roda i tu nije samo reč o suncokretu vec i o pšenici ,kukuruzu ,soji....
 
Veceras u Zr na sastanku donesena je odluka da se krene protestnu voznju prema granicnim prelazima a zahtev je da sve cene budu kao prosle godine. U ponedeljak se prijavljuje u policiji a su sredu bi trebalo da se krene. E to je informacija od veceras.
Mislim da je greska sto se krece prema drzavnim granicama,koga cemo blokirati tako,ljude koji idu tamo vamo a uljarima se opet ostavlja slobodan put da mogu jos brze(posto ce saobracaj biti oslabljen) da prebacuju suncokret od otkupnih mesta do uljara.Tu nesto smrdi,do juce se pisalo o blokadama uljara a sad o blokadama granica.
 
A jel tebi ikad išta odgovara?
I Hrvati blokiraju granice jer su to žile kucavice svake zemlje.Dokle nam više nije jasno da smo glupi,nesposobni ,jednom rečju jadni i da je vreme da gledamo i učimo od boljih.
 
Hrvati su prvo blokirali puteve, pa posle neuspelog dogovora sa ministrom krenuli granice blokirati.Mi prvo granice, da jos vise navucemo bes neduznog naroda i ono malo turista koji se usude doci kod nas.I ja mislim da treba prvo uljare blokirati , pa posle redom sve dogod se ne postigne dogovor.Uostalom mnogo je jednostavnije i bezbolnije blokirati par uljara nego krenuti ka granicama...
 
Cik da vidim dal sme neko da me blokira,pa glavu bi mu otkinuo.i gledajte da prvi budu oni sa najmanje zemlje i najlosijom mehanizacojom,naj sirotiji,a ovi sa clasovima bukaci na zacelju.treba tenkovi da izadju i sve da zgaze,pa imate li ista u glavi.?kojoj je to budali na pamet palo da ide na granicu...
 
A jel tebi ikad išta odgovara?
I Hrvati blokiraju granice jer su to žile kucavice svake zemlje.Dokle nam više nije jasno da smo glupi,nesposobni ,jednom rečju jadni i da je vreme da gledamo i učimo od boljih.
Tacno hrvati su spremni na sve,idu i protiv policije kad ih priteraju u cosak,a kada nas priteraju mi se samo sagnemo
 
Nazad
Vrh