Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Dr.Grujo predsednici Asocijacija prvo nebi smeli da budu iz SNS jer ni pod tackom razno nece da daju dozvolu za neke ozbiljnije proteste.To koci kod nas a mislim i kod Vas.Kom pravo kom ne ali tako je kako sam napisao.
 
I ova udruzenja su dobra dok ne odu kod ministra i ne dobiju nesto.
Tacno tako.
Pricacemo o ovome,o onome,onda odu kod ministra i ... e znate kako... to sad ne moze,ali bice.
Malopre sam napisao post o ovoj temi,pa cu ga samo prekopirati.

Stalno pricamo o nekom udruzenju i o tome da ova sadasnja nisu dobra,sto je tacno.
Aj onda da se udruzimo vise!
Jedan mora da pokrene to udruzenje,pa cepaj redom.
Samo nas na forumu kolima ima je dovoljno za pocetak,kasnije neka se pridruze i oni koji forum citaju i prate,kasnije ostali i eto ti udruzenja.
Od prica - treba,mogli bi,morali bismo - nema nista.
 
Ovo je boljitak koji nam je obećan
971785102018164808016981.jpg
 
Cini mi se sve se sprema da se udovolji Arapima...polako sitniji nece moci dalje, al' zato Arapi dobijaju velika sredstva za razvoj nase poljoprivrede...
 
Tacno tako.
Pricacemo o ovome,o onome,onda odu kod ministra i ... e znate kako... to sad ne moze,ali bice.
Malopre sam napisao post o ovoj temi,pa cu ga samo prekopirati.

Stalno pricamo o nekom udruzenju i o tome da ova sadasnja nisu dobra,sto je tacno.
Aj onda da se udruzimo vise!
Jedan mora da pokrene to udruzenje,pa cepaj redom.
Samo nas na forumu kolima ima je dovoljno za pocetak,kasnije neka se pridruze i oni koji forum citaju i prate,kasnije ostali i eto ti udruzenja.
Od prica - treba,mogli bi,morali bismo - nema nista.
gde da potpisem prvi sam za! ajmo ostali ima ovde i koji znaju sta treba od papirologije... iz mog mesta ce 50% min.da udje u udruzenje!
 
gde da potpisem prvi sam za! ajmo ostali ima ovde i koji znaju sta treba od papirologije... iz mog mesta ce 50% min.da udje u udruzenje!
Nemam pojma ni ja,samo kazem da moramo sto pre da reagujemo i da se udruzimo,umesto sto samo o tome pricamo.
Ti koji znaju o papirologiji i slicnim stvarima,neka daju predloge.

- - - - - - - - - -

Ovo je legalna PLJAČKA Srpskog seljaka koja će se u narednom periodu intenzivnije nastaviti sve dok seljak ne uzme "motku"
A kad ce seljak da uzme tu motku?
Sta se jos uvek ceka?

- - - - - - - - - -

::spreman na sve::
 
Pa pomaka ima eto subvencije i nafta su isplacene za par dana od ponedeljka do cetvrtka a sta smo mi pojedinacno doprineli tome ::prica:: osim sto ih jos pljujemo i optuzujemo bez argumenata!!! ::lose::

Da li možda treba da im aplaudiramo što smo posle 8 meseci dobili pemiju za prvi kvartal a već aledećeg meseca treba da se isplati i treći.
Isplatom subvencija su kupili vreme jer se mi jeftino prodajemo.
 
a protest gladnih seljaka
Gladnih?
Ne bih se baš složio, a i verujem da se problemi ne mogu rešavati jeftinoim demagogijom i žalopojkama, već realnim sagledavanjem stanja. Kao što to rade Francuzi.
Oni su uvideli šta je problem, velika ponuda, i traže rešenjeza njega.

Ovde se ni ne pokušava definisati problem već se samo traže pare od države. Ili da sama ona da te pare, ili da natera nekog drugog (kupce) da ih da.
E pa tako se problem ne može rešiti. Država para očigledno nema ,a nema ni načina da natera druge da ih daju.
Može se formirati udruženja koliko se želi, ili svi mogu postati članovi samo jednog, ovakva ređenja nisu moguća.

Naravno da zahtevi u Srbiji ne mogu biti identični onima u Francuskoj jer je i poslovno i zakonsko okruženje drugačije, ali zahtevi u Srbiji moraju imati ekonomski zdravu logiku i moraju biti relano mogući.
Ovi sada nisu ni jedno ni drugo.

se posmatra kao udar ne državu

A isplata subvencija iz budžeta nije udar na budžet, državu?
 
Ovo je boljitak koji nam je obećan

Ovogodišnje i predizborno stanje berze istaknuti ispred vlade, uz puštanje predizbornih spotova (lažnih obećanja) mislim da bi im više smetalo nego prosipanje pšenice. Možda i samom beogradu bi bilo jasnije šta će opet paor ispred vlade...
 
Poslednja izmena od urednika:
Sve mi se čini da mi nemamo nikakav problem sa državom već sa tajkunima i monopolistima koji su po mom mišljenju trenutno jači od države. Dogoda se država ne stavi iznad njih nama će biti sve gore i gore.
 
Vidis Dragane ja se ne slazem sa tobom. Tvoje udruzenje je medju zadnjima pristupilo asocijaciji, prosle godine je bilo samo 2(dva) coveka iz Bavanista na protestima. Ti bi zadnji trebao da komentarises predsednika asocijacije jer ima veliko poverenje upravnog odbora, a sto se tice tvog predsednika ne znam sta vam on prenosi ali ja koliko vidim on je jedna obicna svadjalica. I logicnije mi je da VI napustite asocijaciju posto smo mnogo bolje radili bez Vas. Naravno svaka dobronamerna kritika je dobrodosla i asocojacija se trudi da ispravi greske ali stalne upadice i miniranja........ pa svemu dodje kraj. Nemoj ovo da shvatis suvise licno ali verovatno nisi upoznat sa nekim stvarima. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh